• Oι διαιτητές της Α΄φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας

    1002 προβολές
  • Ανακοινώθηκαν πριν λίγα λεπτά οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της πρεμιέρας του Κυπέλλου Ελλάδας.

    Άρχοντας της εκτός έδρας αναμέτρησης του Θεσπρωτού στην Ιτέα θα είναι ο Ευρυτάνας Ευάγγελος Λαθύρης (φώτο) με βοηθούς τους Δοσκούρη και Λιτοσελίτη όλοι του Σ.Δ. Φθιώτιδας 

    Παράλληλα, η ΕΠΟ ανακοίνωσε αλλαγές σε αρκετά παιχνίδια μετά από σχετικά αιτήματα των ομάδων.

    Δείτε Αναλυτικά :

    Κυριακή 26/8

    14.30 Θύελλα Καμαρίου – ΑΕ Κηφισιάς
    Φίτσας, Καντανολέων, Παύλος (Δυτ. Αττικής), Κατσαδήμας (Ανατ. Αττικής)

    15.30 Παλληξουριακός – ΑΕ Ξηροβουνίου
    Τζαγκαράκης, Ανδριανός, Σωτηρόπουλος (Αχαΐας), Καψάλης (Ατιωλοακαρνανίας)

    16.00 ΑΟ Χαλκίς – ΑΟ Επισκοπής
    Ψύχουλας, Σοφός, Παπαδημητρόπουλος (Βοιωτίας), Κασκαντίρη (Δυτ. Αττικής)

    16.30 ΑΕ Ερμιονίδας – Δάφνη Δαφνώνα
    Λιάρος, Καφετζόπουλος, Ροζάκης (Λακωνίας), Πορφύρης (Αρκαδίας)

    17.00 Ηρακλής Ελευσίνας – ΟΦ Ιεράπετρας
    Μπαλαχούτης, Κοτζαμανίδης, Γαρούφος (Πειραιά), Ζώρζος (Αθηνών)

    17.00 Εθνικός – ΑΟ Παλαιόχωρας
    Καλογερόπουλος (Αθηνών), Βιτσεντζάτος, Γκουβάς (Ανατ.Αττικής), Διαμάντης (Εύβοιας)

    17.00 ΠΑΣ Κόρινθος – Καλαμάτα
    Στάμος Β., Σταυρόγλου, Στάμος Μ. (Αθηνών), Βασιλόπουλος (Αχαΐας)

    17.00 Άρης Αβάτου – Εθνικός Κεραμιδίου
    Κακουλίδης, Δημητριάδης, Καραγιάννης (Θράκης), Ανδρούτσος (Έβρου)

    17.00 Απόλλων Παραλιμνίου – Θράκη Φερών
    Δημητριάδης, Χρυσαΐδης, Σκούτας (Χαλκιδικής), Μπάρας (Μακεδονίας)

    17.00 Ερμής Αμυνταίου – ΑΕ Καλαμπακίου
    Τσιμεντερίδης, Βογδόπουλος, Εμμανουήλ (Κοζάνης), Μιχαηλίδης (Πέλλας)

    17.00 Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – ΑΟ Καρδίας
    Γεωργιτσόπουλος, Παστιάδης, Οικονομίδης (Δράμας), Χαλβατζής (Ξάνθης)

    17.00 Αναγέννηση Πλαγιάς – Ηρακλής Πολυκάρπης
    Μαρόπουλος, Κουφός, Ανδρέου (Μακεδονίας), Κωνσταντόπουλος (Χαλκιδικής)

    17.00 Καβάλα – ΑΣ Γιαννιτσά
    Στόλης, Αναστασιάδης, Ραβίκαλης (Καβάλας), Μανάκας (Θράκης)

    17.00 Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΕ Μεσολογγίου
    Καλατζής, Αναστασίου, Σακκάς (Θεσσαλίας), Τουτούκης (Τρικάλων)

    17.00 Μακεδονικός Φούφα – Νίκη Βόλου
    Σιδηρόπουλος, Δεμερτζής, Ταγκαλίδης (Πέλλας), Μπίττας (Ηπείρου)

    17.00 Τηλυκράτης – ΑΟ Σελλάνων 
    Πάνος, Αντωνίου, Τσαντάς (Ηπείρου), Κωνσταντίνου (Άρτας)

    17.00 Αστέρας Ιτέας – Θεσπρωτός
    Λαθύρης, Δοσκούρης, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας), Κουτούλας (Βοιωτίας)

    18.00 ΔΙ.ΑΣ– Θύελλα Ραφήνας
    Παρχαρίδης (Δράμας), Τσολακίδης, Μητράκος (Αθηνών), Δροσινός (Πειραιά)

    Κυριακή 2/9

    16.30 Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αιολικός
    Ρούσσος, Αντωνόπουλος, Θεοδωρόπουλος (Κορινθίας), Ρουμπάνης (Ηλείας)

    17.00 Κιθαρών Καπαρελλίου – ΑΕ Βαθύλλου Πανσαμιακού
    Πόγκας, Δάλλας, Κελεπούρης (Εύβοιας), Ρήγας (Φωκίδας)

    *Φώτο: speaker.gr

    • P