• Το πρόγραμμα του 3ου ομίλου της Γ΄Εθνικής

    1180 προβολές
  • Πραγματοποιήθηκε πριν από λίγα λεπτά η κλήρωση της Γ΄Εθνικής.

    Πρεμιέρα με Κρόνο Αργυράδων θα κάνει ο Θεσπρωτός στο Στάδιο Ηγουμενίτσας, ενώ το Σούλι Παραμυθιάς θα ταξιδέψει στα Γρεβενά να αντιμετωπίσει την τοπική ομάδα .

    Η πρώτη σέντρα για το νέο πρωτάθλημα θα πραγματοποιηθεί στις 30 Σεπτεμβρίου με ώρα έναρξης στις 16:00, ενώ η τελευταία αγωνιστική θα διεξαχθεί στις 14 Απριλίου επίσης στις 16:00.

    Ακόμα έχει αποφασιστεί στις 10 Μαρτίου να υπάρχει ρεπό για όλες τις ομάδες. Όλες οι αγωνιστικές θα γίνουν Κυριακή με εξαίρεση την 5η η οποία έχει προγραμματιστεί για το Σάββατο στις 27 Οκτωβρίου, λόγω της 28ης Οκτωβρίου.

    1η (30/9) – 14η αγωνιστική (13/1)

    Μακεδονικός Φούφα – Τηλυκράτης Λευκάδας
    Θεσπρωτός – Κρόνος Αργυράδων
    ΑΟ Φλωριάδας – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας
    Αχέρων Καναλακίου – Θρίαμβος Σερβιανών
    Γρεβενά Αεράτα – Σούλι Παραμυθιάς
    Μακεδονικός Σιάτιστας – Ναυπακτιακός
    Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

    2η (7/10) – 15η αγωνιστική (20/1)

    ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Φούφα
    Τηλυκράτης Λευκάδας – Θεσπρωτός
    Κρόνος Αργυράδων – Αχέρων Καναλακίου
    Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Γρεβενά Αεράτα
    Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Σιάτιστας
    Σούλι Παραμυθιάς – Ναυπακτιακός
    Ρεπό: ΑΟ Φλωριάδας

    3η (14/10) – 16η αγωνιστική (27/1)

    Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός
    ΑΟ Φλωριάδας – ΑΕ Λευκίμμης
    Αχέρων Καναλακίου – Τηλυκράτης Λευκάδας
    Μακεδονικός Σιάτιστας – Κρόνος Αργυράδων
    Ναυπακτιακός – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας
    Σούλι Παραμυθιάς – Θρίαμβος Σερβιανών
    Ρεπό: Γρεβενά Αεράτα

    4η (21/10) – 17η αγωνιστική (3/2)

    ΑΟ Φλωριάδας – Μακεδονικός Φούφας
    Θεσπρωτός – Αχέρων Καναλακίου
    ΑΕ Λευκίμμης – Γρεβενά Αεράτα
    Τηλυκράτης Λευκάδας – Μακεδονικός Σιάτιστας
    Κρόνος Αργυράδων – Σούλι Παραμυθιάς
    Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θρίαμβος Σερβιανών
    Ρεπό ο Ναυπακτιακός

    5η (27/10) – 18η αγωνιστική (10/2)

    Μακεδονικός Φούφα – Αχέρων Καναλακίου
    Γρεβενά Αεράτα – ΑΟ Φλωριάδας
    Μακεδονικός Σιάτιστας – Θεσπρωτός
    Ναυπακτιακός – ΑΕ Λευκίμμης
    Σούλι Παραμυθιάς – Τηλυκράτης Λευκάδας
    Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Κρόνος Αργυράδων
    Ρεπό: Θρίαμβος Σερβιανών

    6η (4/11) – 19η αγωνιστική (17/2)

    Γρεβενά Αεράτα – Μακεδονικός Φούφα
    Αχέρων Καναλακίου – Μακεδονικός Σιάτιστας
    ΑΟ Φλωριάδας – Ναυπακτιακός
    Θεσπρωτός – Σούλι Παραμυθιάς
    ΑΕ Λευκίμμης – Θρίαμβος Σερβιανών
    Ρεπό: Κρόνος Αργυράδων

    7η (11/11)– 20ή αγωνιστική (24/2)

    Μακεδονικός Φούφα – Μακεδονικός Σιάτιστας
    Ναυπακτιακός – Γρεβενά Αεράτα
    Σούλι Παραμυθιάς – Αχέρων Καναλακίου
    Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΟ Φλωριάδας
    Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θεσπρωτός
    Κρόνος Αργυράδων – ΑΕ Λευκίμμης
    Ρεπό: Τηλυκράτης Λευκάδας

    8η (18/11) – 21η αγωνιστική (3/3)

    Ναυπακτιακός – Μακεδονικός Φούφα
    Μακεδονικός Σιάτιστας – Σούλι Παραμυθιάς
    Γρεβενά Αεράτα – Θρίαμβος Σερβιανών
    Αχέρων Καναλακίου – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας
    ΑΟ Φλωριάδας – Κρόνος Αργυράδων
    Ρεπό: Θεσπρωτός

    9η (25/11) – 22η αγωνιστική (17/3)

    Μακεδονικός Φούφα – Σούλι Παραμυθιάς
    Θρίαμβος Σερβιανών – Ναυπακτιακός
    Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Μακεδονικός Σιάτιστας
    Κρόνος Αργυράδων – Γρεβενά Αεράτα
    Τηλυκράτης Λευκάδας – ΑΟ Φλωριάδας
    Θεσπρωτός – ΑΕ Λευκίμμης
    Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

    10η (2/12) – 23η αγωνιστική (24/3)

    Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Φούφα
    Σούλι Παραμυθιάς – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας
    Ναυπακτιακός – Κρόνος Αργυράδων
    Γρεβενά Αεράτα – Τηλυκράτης Λευκάδας
    Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης
    ΑΟ Φλωριάδας – Θεσπρωτός
    Ρεπό: Μακεδονικός Σιάτιστας

    11η (9/12) – 24η αγωνιστική (31/3)

    Μακεδονικός Φούφα – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας
    Κρόνος Αργυράδων – Θρίαμβος Σερβιανών
    Τηλυκράτης Λευκάδας – Ναυπακτιακός
    ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Σιάτιστας
    Θεσπρωτός – Γρεβενά Αεράτα
    Αχέρων Καναλακίου – ΑΟ Φλωριάδας
    Ρεπό: Σούλι Παραμυθιάς

    12η (16/12) – 25η αγωνιστική (7/4)

    Κρόνος Αργυράδων – Μακεδονικός Φούφα
    Θρίαμβος Σερβιανών – Τηλυκράτης Λευκάδας
    Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕ Λευκίμμης
    Ναυπακτιακός – Θεσπρωτός
    Μακεδονικός Σιάτιστας – ΑΟ Φλωριάδας
    Γρεβενά Αεράτα – Αχέρων Καναλακίου
    Ρεπό: Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

    13η (6/1) – 26η αγωνιστική (14/4)

    Τηλυκράτης Λευκάδας – Κρόνος Αργυράδων
    ΑΕ Λευκίμμης – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας
    Θεσπρωτός – Θρίαμβος Σερβιανών
    ΑΟ Φλωριάδας – Σούλι Παραμυθιάς
    Αχέρων Καναλακίου – Ναυπακτιακός
    Μακεδονικός Σιάτιστας – Γρεβενά Αεράτα
    Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

    • P