• Ατρόμητος – Θύελλα 2-1

29 προβολές
  • Εξακολουθεί να είναι πρώτος και αήττητος ο Ατρόμητος Σαγιάδας.

Με γκολ στο τέλος και αφού η Θύελλα Γκρίκας/Ψάκας έπαιζε με παίκτη λιγότερο, ο Ατρόμητος πέτυχε την πέμπτη νίκη του σε 6 παιχνίδια και διατηρήθηκε στην κορυφή της βαθμολογίας στην Α2. Ο Ρεντζέπερης στο 23΄ έδωσε το προβάδισμα στους φιλοξενούμενους και στο 31΄ο Σ. Φερεντίνος ισοφάρισε για τον Ατρόμητο. Στο τελευταίο λεπτό του α΄ημιχρόνου οι της Θύελλας είδαν τον τερματοφύλακά τους Ζότε να αποβάλλεται, λόγω απόκρουσης της μπάλας εκτός περιοχής. Τελικά στο 85΄ο Λιώνης σκόραρε χαρίζοντας στην ομάδα του τη νίκη με 2-1

Ατρόμητος: Κιόσης, Μήτρος, Λιώνης, Φερεντίνος Σ., Θεοδωράκης, Τσώτος, Παύλου, Παπανικολάου, Βαλάκος, Μπουτάσης, Αλέξης.
    Θύελλα: Ζότε, Μουσελίμης Χ., Παπαδόπουλος, Καλιαμούρης, Αθανασόπουλος, Ρεντζεπέρης, Μπάτσης, Τσιάκος, Μουσελίμης Λ., Τσίγγος, Γώγος.

Δείτε κλικς από το ματς της 11ης αγωνιστικής.    …