• 201 προβολές
  • Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ

    2021-2022
    #
    Σύλλογος
    Α
    Ν
    Ι
    Η
    ΓΚ+
    ΓΚ-
    ΔΤ
    ΒΑΘ.
    1
    ν ν ν ν ν
    >
    7
    6
    1
    0
    15
    5
    10
    19
    2
    η ν ν ι ν
    >
    8
    5
    1
    2
    16
    7
    9
    16
    3
    ι ν ν ν η
    >
    6
    4
    1
    1
    12
    4
    8
    13
    4
    ν ν η ι ν
    >
    7
    3
    3
    1
    12
    7
    5
    12
    5
    η ν η ν η
    >
    7
    4
    0
    3
    10
    7
    3
    12
    6
    η ι ν ν η
    >
    7
    3
    2
    2
    15
    11
    4
    11
    7
    η η ν η ν
    >
    7
    3
    0
    4
    6
    10
    -4
    9
    8
    ι ν η ν ι
    >
    7
    2
    2
    3
    9
    8
    1
    8
    9
    ν ι η η ν
    >
    7
    2
    2
    3
    4
    6
    -2
    8
    10
    η ι ι η ν
    >
    7
    2
    2
    3
    3
    6
    -3
    8
    11
    ι ν η ν η
    >
    7
    2
    1
    4
    8
    9
    -1
    7
    12
    η η η ι η
    >
    7
    1
    2
    4
    5
    10
    -5
    5
    13
    η η η η η
    >
    8
    0
    1
    7
    2
    27
    -25
    1
    Ο Αμβρακικός Λουτρού έχει αποχωρήσει απο το πρωτάθλημα.
    εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
    1 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. 3–1 2–1 3–0 2–1
    2 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 1–1 1–0 5–0 3–1
    3 ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 1–0 1–1 2–0
    4 ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ. 3–0 3–3 1–0 3–0
    5 ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ 2–0 1–0 3–0
    6 ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ 2–0 6–1
    7 ΑΝ. ΑΡΤΑΣ 2–1 1–0 1–0 1–2 1–2
    8 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ. 1–2 0–1 2–0
    9 ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ 1–2 0–0 1–0 1–0
    10 ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ 0–2 2–1 0–0 1–0
    11 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ. 1–3 1–1 3–0
    12 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 1–1 0–3 2–2
    13 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ. 0–3 1–6 0–3 0–0
    Αγωνιστική 1
    Γήπεδο Καναλακίου 24 Οκτ 2021 15:00
    ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.
    3 1
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
    24 Οκτ 2021 15:00
    Γήπεδο Καναλακίου
    ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.
    3
    1
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
    Γήπ. Μαχαιράδου Ζακύνθου 24 Οκτ 2021 15:00
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ.
    1 3
    ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
    24 Οκτ 2021 15:00
    Γήπ. Μαχαιράδου Ζακύνθου
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ.
    1
    3
    ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
    Γήπεδο Βραχνέϊκων 24 Οκτ 2021 15:00
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ.
    0 1
    ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
    24 Οκτ 2021 15:00
    Γήπεδο Βραχνέϊκων
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ.
    0
    1
    ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
    Στάδιο Άρτας 24 Οκτ 2021 15:00
    ΑΝ. ΑΡΤΑΣ
    1 2
    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
    24 Οκτ 2021 15:00
    Στάδιο Άρτας
    ΑΝ. ΑΡΤΑΣ
    1
    2
    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
    "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο Ναυπάκτου 24 Οκτ 2021 15:00
    ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ.
    3 3
    ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
    24 Οκτ 2021 15:00
    "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο Ναυπάκτου
    ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ.
    3
    3
    ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
    Γήπεδο Λουτρού 24 Οκτ 2021 15:00
    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ.
    0 0
    ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
    24 Οκτ 2021 15:00
    Γήπεδο Λουτρού
    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ.
    0
    0
    ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
    Αγωνιστική 2
    Γήπεδο Αγ. Κωνσταντίνου 31 Οκτ 2021 15:00
    ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
    1 0
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ.
    31 Οκτ 2021 15:00
    Γήπεδο Αγ. Κωνσταντίνου
    ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
    1
    0
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ.
    Γήπεδο Γαστούνης 31 Οκτ 2021 15:00
    ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
    2 0
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ.
    31 Οκτ 2021 15:00
    Γήπεδο Γαστούνης
    ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
    2
    0
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ.
    Στάδιο Λευκάδας 31 Οκτ 2021 15:00
    ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
    1 1
    ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ.
    31 Οκτ 2021 15:00
    Στάδιο Λευκάδας
    ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
    1
    1
    ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ.
    Γήπεδο Αιγίου 31 Οκτ 2021 15:00
    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
    1 1
    ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.
    31 Οκτ 2021 15:00
    Γήπεδο Αιγίου
    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
    1
    1
    ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.
    Γήπεδο Διαβολιτσίου 31 Οκτ 2021 15:00
    ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
    6 1
    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ.
    31 Οκτ 2021 15:00
    Γήπεδο Διαβολιτσίου
    ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
    6
    1
    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ.
    Γήπεδο «Παναχαϊκής» 31 Οκτ 2021 15:00
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
    3 1
    ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
    31 Οκτ 2021 15:00
    Γήπεδο «Παναχαϊκής»
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
    3
    1
    ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
    Αγωνιστική 3
    Γήπ. Μαχαιράδου Ζακύνθου 3 Νοέ 2021 15:00
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ.
    1 1
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ.
    3 Νοέ 2021 15:00
    Γήπ. Μαχαιράδου Ζακύνθου
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ.
    1
    1
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ.
    Στάδιο Άρτας 3 Νοέ 2021 15:00
    ΑΝ. ΑΡΤΑΣ
    1 0
    ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
    3 Νοέ 2021 15:00
    Στάδιο Άρτας
    ΑΝ. ΑΡΤΑΣ
    1
    0
    ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
    "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο Ναυπάκτου 3 Νοέ 2021 15:00
    ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ.
    3 0
    ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
    3 Νοέ 2021 15:00
    "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο Ναυπάκτου
    ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ.
    3
    0
    ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
    Γήπεδο Λουτρού 3 Νοέ 2021 15:00
    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ.
    1 6
    ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
    3 Νοέ 2021 15:00
    Γήπεδο Λουτρού
    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ.
    1
    6
    ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
    3 Νοέ 2021 15:00
    ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
    1 0
    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
    3 Νοέ 2021 15:00
    ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
    1
    0
    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
    Γήπεδο «Παναχαϊκής» 3 Νοέ 2021 15:00
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
    5 0
    ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
    3 Νοέ 2021 15:00
    Γήπεδο «Παναχαϊκής»
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
    5
    0
    ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
    Αγωνιστική 4
    Στάδιο Άρτας 7 Νοέ 2021 15:00
    ΑΝ. ΑΡΤΑΣ
    1 2
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ.
    7 Νοέ 2021 15:00
    Στάδιο Άρτας
    ΑΝ. ΑΡΤΑΣ
    1
    2
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ.
    Γήπεδο Αγ. Κωνσταντίνου 7 Νοέ 2021 15:00
    ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
    0 2
    ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.
    7 Νοέ 2021 15:00
    Γήπεδο Αγ. Κωνσταντίνου
    ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
    0
    2
    ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.
    Γήπεδο Γαστούνης 7 Νοέ 2021 15:00
    ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
    3 0
    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ.
    7 Νοέ 2021 15:00
    Γήπεδο Γαστούνης
    ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
    3
    0
    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ.
    | Άνευ αγώνα
    Στάδιο Λευκάδας 7 Νοέ 2021 15:00
    ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
    1 0
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
    7 Νοέ 2021 15:00
    Στάδιο Λευκάδας
    ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
    1
    0
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
    Γήπεδο Βραχνέϊκων 24 Νοέ 2021 15:00
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ.
    2 0
    ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ.
    24 Νοέ 2021 15:00
    Γήπεδο Βραχνέϊκων
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ.
    2
    0
    ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ.
    Γήπεδο Αιγίου 24 Νοέ 2021 15:00
    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
    0 3
    ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
    24 Νοέ 2021 15:00
    Γήπεδο Αιγίου
    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
    0
    3
    ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
    Αγωνιστική 5
    Γήπ. Μαχαιράδου Ζακύνθου 14 Νοέ 2021 15:00
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ.
    - -
    ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ.
    14 Νοέ 2021 15:00
    Γήπ. Μαχαιράδου Ζακύνθου
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ.
    -
    -
    ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ.
    | Αναβλήθηκε
    Γήπεδο Καναλακίου 14 Νοέ 2021 15:00
    ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.
    3 0
    ΑΝ. ΑΡΤΑΣ
    14 Νοέ 2021 15:00
    Γήπεδο Καναλακίου
    ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.
    3
    0
    ΑΝ. ΑΡΤΑΣ
    Γήπεδο Λουτρού 14 Νοέ 2021 15:00
    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ.
    0 3
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ.
    14 Νοέ 2021 15:00
    Γήπεδο Λουτρού
    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ.
    0
    3
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ.
    | Άνευ αγώνα
    14 Νοέ 2021 15:00
    ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
    0 0
    ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
    14 Νοέ 2021 15:00
    ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
    0
    0
    ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
    Γήπεδο «Παναχαϊκής» 14 Νοέ 2021 15:00
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
    1 0
    ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
    14 Νοέ 2021 15:00
    Γήπεδο «Παναχαϊκής»
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
    1
    0
    ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
    Γήπεδο Αιγίου 14 Νοέ 2021 15:00
    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
    - -
    ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
    14 Νοέ 2021 15:00
    Γήπεδο Αιγίου
    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
    -
    -
    ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
    | Αναβλήθηκε
    Αγωνιστική 6
    Γήπεδο Καναλακίου 21 Νοέ 2021 13:00
    ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.
    2 1
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ.
    21 Νοέ 2021 13:00
    Γήπεδο Καναλακίου
    ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.
    2
    1
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ.
    "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο Ναυπάκτου 21 Νοέ 2021 15:00
    ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ.
    3 0
    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ.
    21 Νοέ 2021 15:00
    "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο Ναυπάκτου
    ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ.
    3
    0
    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ.
    | Άνευ αγώνα
    Στάδιο Άρτας 21 Νοέ 2021 15:00
    ΑΝ. ΑΡΤΑΣ
    1 0
    ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
    21 Νοέ 2021 15:00
    Στάδιο Άρτας
    ΑΝ. ΑΡΤΑΣ
    1
    0
    ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
    Γήπεδο Βραχνέϊκων 21 Νοέ 2021 15:00
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ.
    1 2
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
    21 Νοέ 2021 15:00
    Γήπεδο Βραχνέϊκων
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ.
    1
    2
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
    Γήπεδο Αγ. Κωνσταντίνου 21 Νοέ 2021 15:00
    ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
    0 0
    ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
    21 Νοέ 2021 15:00
    Γήπεδο Αγ. Κωνσταντίνου
    ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
    0
    0
    ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
    Γήπεδο Γαστούνης 21 Νοέ 2021 15:00
    ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
    1 0
    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
    21 Νοέ 2021 15:00
    Γήπεδο Γαστούνης
    ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
    1
    0
    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
    Αγωνιστική 7
    Γήπ. Μαχαιράδου Ζακύνθου 28 Νοέ 2021 15:00
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ.
    3 0
    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ.
    28 Νοέ 2021 15:00
    Γήπ. Μαχαιράδου Ζακύνθου
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ.
    3
    0
    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ.
    | Άνευ αγώνα
    28 Νοέ 2021 15:00
    ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
    1 2
    ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.
    28 Νοέ 2021 15:00
    ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
    1
    2
    ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.
    Γήπεδο «Παναχαϊκής» 28 Νοέ 2021 15:00
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
    1 1
    ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ.
    28 Νοέ 2021 15:00
    Γήπεδο «Παναχαϊκής»
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
    1
    1
    ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ.
    Γήπεδο Διαβολιτσίου 28 Νοέ 2021 15:00
    ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
    2 0
    ΑΝ. ΑΡΤΑΣ
    28 Νοέ 2021 15:00
    Γήπεδο Διαβολιτσίου
    ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
    2
    0
    ΑΝ. ΑΡΤΑΣ
    Γήπεδο Αιγίου 28 Νοέ 2021 15:00
    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
    2 2
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ.
    28 Νοέ 2021 15:00
    Γήπεδο Αιγίου
    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
    2
    2
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ.
    Στάδιο Λευκάδας 28 Νοέ 2021 15:00
    ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
    2 0
    ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
    28 Νοέ 2021 15:00
    Στάδιο Λευκάδας
    ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
    2
    0
    ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
    Αγωνιστική 8
    ΔΗΜ. ΣΤ. Βάρδας "ΓΡ. ΚΑΛΑΚΟΣ" (ΗΛΕΙΑΣ) 1 Δεκ 2021 15:00
    ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
    1 0
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ.
    1 Δεκ 2021 15:00
    ΔΗΜ. ΣΤ. Βάρδας "ΓΡ. ΚΑΛΑΚΟΣ" (ΗΛΕΙΑΣ)
    ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
    1
    0
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ.
    Γήπεδο Λουτρού 1 Δεκ 2021 15:00
    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ.
    0 3
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
    1 Δεκ 2021 15:00
    Γήπεδο Λουτρού
    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ.
    0
    3
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
    | Άνευ αγώνα
    Γήπεδο Καναλακίου 1 Δεκ 2021 15:00
    ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.
    2 1
    ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
    1 Δεκ 2021 15:00
    Γήπεδο Καναλακίου
    ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.
    2
    1
    ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
    "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο Ναυπάκτου 1 Δεκ 2021 15:00
    ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ.
    1 0
    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
    1 Δεκ 2021 15:00
    "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο Ναυπάκτου
    ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ.
    1
    0
    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
    Στάδιο Άρτας 1 Δεκ 2021 15:00
    ΑΝ. ΑΡΤΑΣ
    2 1
    ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
    1 Δεκ 2021 15:00
    Στάδιο Άρτας
    ΑΝ. ΑΡΤΑΣ
    2
    1
    ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
    Γήπεδο Αγ. Κωνσταντίνου 1 Δεκ 2021 15:00
    ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
    2 1
    ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
    1 Δεκ 2021 15:00
    Γήπεδο Αγ. Κωνσταντίνου
    ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
    2
    1
    ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
    Αγωνιστική 9
    Γήπ. Μαχαιράδου Ζακύνθου 5 Δεκ 2021 15:00
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ.
    - -
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
    5 Δεκ 2021 15:00
    Γήπ. Μαχαιράδου Ζακύνθου
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ.
    -
    -
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
    Γήπεδο Διαβολιτσίου 5 Δεκ 2021 15:00
    ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
    - -
    ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
    5 Δεκ 2021 15:00
    Γήπεδο Διαβολιτσίου
    ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
    -
    -
    ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
    Γήπεδο Αιγίου 5 Δεκ 2021 15:00
    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
    - -
    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ.
    5 Δεκ 2021 15:00
    Γήπεδο Αιγίου
    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
    -
    -
    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ.
    Στάδιο Λευκάδας 5 Δεκ 2021 15:00
    ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
    - -
    ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.
    5 Δεκ 2021 15:00
    Στάδιο Λευκάδας
    ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
    -
    -
    ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.
    Γήπεδο Γαστούνης 5 Δεκ 2021 15:00
    ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
    - -
    ΑΝ. ΑΡΤΑΣ
    5 Δεκ 2021 15:00
    Γήπεδο Γαστούνης
    ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
    -
    -
    ΑΝ. ΑΡΤΑΣ
    Γήπεδο Βραχνέϊκων 5 Δεκ 2021 15:00
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ.
    - -
    ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
    5 Δεκ 2021 15:00
    Γήπεδο Βραχνέϊκων
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ.
    -
    -
    ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
    Αγωνιστική 10
    Γήπεδο Διαβολιτσίου 12 Δεκ 2021 15:00
    ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
    - -
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ.
    12 Δεκ 2021 15:00
    Γήπεδο Διαβολιτσίου
    ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
    -
    -
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ.
    Γήπεδο «Παναχαϊκής» 12 Δεκ 2021 15:00
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
    - -
    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
    12 Δεκ 2021 15:00
    Γήπεδο «Παναχαϊκής»
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
    -
    -
    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
    ΔΗΜ. ΣΤ. Βάρδας "ΓΡ. ΚΑΛΑΚΟΣ" (ΗΛΕΙΑΣ) 12 Δεκ 2021 15:00
    ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
    - -
    ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
    12 Δεκ 2021 15:00
    ΔΗΜ. ΣΤ. Βάρδας "ΓΡ. ΚΑΛΑΚΟΣ" (ΗΛΕΙΑΣ)
    ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
    -
    -
    ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
    Γήπεδο Καναλακίου 12 Δεκ 2021 15:00
    ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.
    - -
    ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
    12 Δεκ 2021 15:00
    Γήπεδο Καναλακίου
    ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.
    -
    -
    ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
    "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο Ναυπάκτου 12 Δεκ 2021 15:00
    ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ.
    - -
    ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
    12 Δεκ 2021 15:00
    "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο Ναυπάκτου
    ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ.
    -
    -
    ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
    Στάδιο Άρτας 12 Δεκ 2021 15:00
    ΑΝ. ΑΡΤΑΣ
    - -
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ.
    12 Δεκ 2021 15:00
    Στάδιο Άρτας
    ΑΝ. ΑΡΤΑΣ
    -
    -
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ.
    Αγωνιστική 11
    Γήπ. Μαχαιράδου Ζακύνθου 19 Δεκ 2021 15:00
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ.
    - -
    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
    19 Δεκ 2021 15:00
    Γήπ. Μαχαιράδου Ζακύνθου
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ.
    -
    -
    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
    Στάδιο Λευκάδας 19 Δεκ 2021 15:00
    ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
    - -
    ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
    19 Δεκ 2021 15:00
    Στάδιο Λευκάδας
    ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
    -
    -
    ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
    Γήπεδο Γαστούνης 19 Δεκ 2021 15:00
    ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
    - -
    ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
    19 Δεκ 2021 15:00
    Γήπεδο Γαστούνης
    ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
    -
    -
    ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
    Γήπεδο Αγ. Κωνσταντίνου 19 Δεκ 2021 15:00
    ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
    - -
    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ.
    19 Δεκ 2021 15:00
    Γήπεδο Αγ. Κωνσταντίνου
    ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
    -
    -
    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ.
    Γήπεδο Βραχνέϊκων 19 Δεκ 2021 15:00
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ.
    - -
    ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.
    19 Δεκ 2021 15:00
    Γήπεδο Βραχνέϊκων
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ.
    -
    -
    ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.
    "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο Ναυπάκτου 19 Δεκ 2021 15:00
    ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ.
    - -
    ΑΝ. ΑΡΤΑΣ
    19 Δεκ 2021 15:00
    "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο Ναυπάκτου
    ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ.
    -
    -
    ΑΝ. ΑΡΤΑΣ
    Αγωνιστική 12
    Στάδιο Λευκάδας 22 Δεκ 2021 15:00
    ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
    - -
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ.
    22 Δεκ 2021 15:00
    Στάδιο Λευκάδας
    ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
    -
    -
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛ.
    Γήπεδο Διαβολιτσίου 22 Δεκ 2021 15:00
    ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
    - -
    ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
    22 Δεκ 2021 15:00
    Γήπεδο Διαβολιτσίου
    ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
    -
    -
    ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
    Γήπεδο «Παναχαϊκής» 22 Δεκ 2021 15:00
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
    - -
    ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
    22 Δεκ 2021 15:00
    Γήπεδο «Παναχαϊκής»
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
    -
    -
    ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
    ΔΗΜ. ΣΤ. Βάρδας "ΓΡ. ΚΑΛΑΚΟΣ" (ΗΛΕΙΑΣ) 22 Δεκ 2021 15:00
    ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
    - -
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ.
    22 Δεκ 2021 15:00
    ΔΗΜ. ΣΤ. Βάρδας "ΓΡ. ΚΑΛΑΚΟΣ" (ΗΛΕΙΑΣ)
    ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
    -
    -
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ.
    Γήπεδο Λουτρού 22 Δεκ 2021 15:00
    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ.
    - -
    ΑΝ. ΑΡΤΑΣ
    22 Δεκ 2021 15:00
    Γήπεδο Λουτρού
    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ.
    -
    -
    ΑΝ. ΑΡΤΑΣ
    Γήπεδο Καναλακίου 22 Δεκ 2021 15:00
    ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.
    - -
    ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ.
    22 Δεκ 2021 15:00
    Γήπεδο Καναλακίου
    ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.
    -
    -
    ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ.
    Αγωνιστική 13
    Γήπεδο Γαστούνης 9 Ιαν 2022 15:00
    ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
    - -
    ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
    9 Ιαν 2022 15:00
    Γήπεδο Γαστούνης
    ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
    -
    -
    ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
    Γήπεδο Αγ. Κωνσταντίνου 9 Ιαν 2022 15:00
    ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
    - -
    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
    9 Ιαν 2022 15:00
    Γήπεδο Αγ. Κωνσταντίνου
    ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
    -
    -
    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
    Γήπεδο Βραχνέϊκων 9 Ιαν 2022 15:00
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ.
    - -
    ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
    9 Ιαν 2022 15:00
    Γήπεδο Βραχνέϊκων
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧ.
    -
    -
    ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ
    Στάδιο Άρτας 9 Ιαν 2022 15:00
    ΑΝ. ΑΡΤΑΣ
    - -
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
    9 Ιαν 2022 15:00
    Στάδιο Άρτας
    ΑΝ. ΑΡΤΑΣ
    -
    -
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
    "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο Ναυπάκτου 9 Ιαν 2022 15:00
    ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ.
    - -
    ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
    9 Ιαν 2022 15:00
    "Παπαχαραλάμπειο" Στάδιο Ναυπάκτου
    ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤ.
    -
    -
    ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
    Γήπεδο Λουτρού 9 Ιαν 2022 15:00
    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ.
    - -
    ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.
    9 Ιαν 2022 15:00
    Γήπεδο Λουτρού
    ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Λ.
    -
    -
    ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.

    • P