ΕΠΣΑΝΑ | Οι διαιτητές του Σ/Κ (24-25/10)

235 προβολές

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Α΄Β΄ και Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ.

Α Κατηγορία 1ος όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΡΤΕΜΙΣ Ανθούσας Σάββατο 24/10/2020 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
ΚΡΥΟΝΕΡΙ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 24/10/2020 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αναβύσσου Κυριακή 25/10/2020 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
ΜΑΧΗ ΜΑΡ. – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧ. Μαραθώνα Κυριακή 25/10/2020 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Ανθούσας Κυριακή 25/10/2020 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
Α Κατηγορία 2ος όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦ. Άνοιξης Σάββατο 24/10/2020 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΝΟΙΞΗ Καλυβίων Σάββατο 24/10/2020 16:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑ Βούλας Κυριακή 25/10/2020 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α.
ΚΟΡΩΠΙ – ΘΗΣEAΣ Ν.ΜΑΚ. Κορωπίου Κυριακή 25/10/2020 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦ. – ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ Αγ. Στεφάνου Κυριακή 25/10/2020 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
Β Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚ. – ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Παλ. Φώκαιας Σάββατο 24/10/2020 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡ. – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Βάρης Σάββατο 24/10/2020 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘ. Λαυρίου Σάββατο 24/10/2020 16:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 24/10/2020 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
ΚΕΡΑΤΕΑ – ΡΑΜΝΟΥΣ Κερατέας Κυριακή 25/10/2020 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
ΑΥΛΩΝΑ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Ν. Παλατίων Κυριακή 25/10/2020 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
ΓΕΡΑΚΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γέρακα Κυριακή 25/10/2020 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
Γ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΔΙΟΝΥΣΟΣΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡ. Διονύσου Σάββατο 24/10/2020 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΣΥΚΑΜΙΝΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡ. Συκαμίνου Κυριακή 25/10/2020 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 25/10/2020 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.
ΠΑΙΑΝΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 25/10/2020 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΚΟΥΒΑΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Κουβαρά Κυριακή 25/10/2020 15:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 25/10/2020 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
Print Friendly, PDF & Email
  • Πατήστε Like στη σελίδα μας και μείνετε ενημερωμένοι…