• ΕΠΣΑΝΑ | Το μενού του Σαββατοκύριακου (17-18/10)

    278 προβολές
  • Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές του Σ/Κ σε Α’ , Β’ και Γ΄ΕΠΣΑΝΑ.

    1ος Όμιλος Α Κατηγορίας
    (6η αγωνιστική)
    Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
    1. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κρυονερίου Σάββατο 17/10/20 16:15 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
    2. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Γέρακα Κυριακή 18/10/20 16:15 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
    3. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Μαραθώνα Κυριακή 18/10/20 16:15 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
    4. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧ. Δημ. Αχαρνών Κυριακή 18/10/20 16:15 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
    5. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αναβύσσου Κυριακή 18/10/20 16:15 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
    2ος Όμιλος Α Κατηγορίας
    (6η αγωνιστική)
    Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
    11. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Καλυβίων Σάββατο 17/10/20 16:15 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.
    12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΝΟΙΞΗ Αγ. Στεφάνου Κυριακή 18/10/20 16:15 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
    13. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κορωπίου Κυριακή 18/10/20 16:15 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
    14. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦ. –  ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Κυριακή 18/10/20 16:15 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
    15. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ Άνοιξης Κυριακή 18/10/20 16:15 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
    Β Κατηγορία
    (7η αγωνιστική)
    Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
    21. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΡΑΜΝΟΥΣ Κάτ. Αχαρνών Σάββατο 17/10/20 16:15 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
    22. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚ. Δροσιάς Σάββατο 17/10/20 16:15 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
    23. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Συκαμίνου Κυριακή 18/10/20 16:15 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
    24. ΩΡΩΠΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 18/10/20 16:15 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
    25. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΓΕΡΑΚΑΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 18/10/20 16:15 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
    26. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 18/10/20 16:15 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
    27. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘ. – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ανθούσας Κυριακή 18/10/20 16:15 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
    Γ Κατηγορία
    (5η αγωνιστική)
    Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
    28. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡ. – ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Λαυρίου Σάββατο 17/10/20 16:15 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
    29. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Ν. Μάκρης Σάββατο 17/10/20 16:15 ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.
    30. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ Κορωπίου Σάββατο 17/10/20 16:15 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
    31. ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΣΥΚΑΜΙΝΟ Αγίας Άννας Κυριακή 18/10/20 16:15 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΙΖΟΣ Δ.
    32. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Διώνης Κυριακή 18/10/20 16:15 ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.
    33. ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡ. – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Βούλας Κυριακή 18/10/20 16:15 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.

    • P