• ΕΠΣΘ | Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

    271 προβολές

    Πραγματοποιήθηκε σήμερα το απόγευμα η κλήρωση του πρωταθλήματος της ΕΠΣ Θεσπρωτίας.

    Με εννιά ομάδες θα διεξαχθεί φέτος το πρωτάθλημα της ΕΠΣ Θεσπρωτίας καθώς ούτε ο περσινός πρωταθλητής Θεσπρωτίας, Θύαμις Καστρίου κατάφερε να δηλώσει συμμετοχή.

    Η πρώτη αγωνιστική θα πραγματοποιηθεί το Σ/Κ 17 & 18/10

    Αναλυτικά οι αγωνιστικές του α’ γύρου.
    1η αγωνιστική
    Α.Ο. ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ – Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: –
    Α.Σ. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ: –
    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ: –
    Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ – Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ: –
    2η αγωνιστική
    Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Σ. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ: –
    Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ: –
    Α.Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ – Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ: –
    Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ: –
    3η αγωνιστική
    Α.Ο. ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ – Α.Σ. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ: –
    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
    Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ – Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: –
    Α.Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ – Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ: –
    4η αγωνιστική
    Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ: –
    Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ: –
    Α.Σ. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ: –
    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο. ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ: –
    5η αγωνιστική
    Α.Ο. ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ: –
    Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ – Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ: –
    Α.Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ – Α.Σ. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ: –
    Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ – Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
    6η αγωνιστική
    Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: –
    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ: –
    Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ – Α.Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ: –
    Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ – Α.Ο. ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ: –
    7η αγωνιστική
    Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ: –
    Α.Σ. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
    Α.Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ – Α.Ο. ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ: –
    Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ – Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ: –
    8η αγωνιστική
    Α.Ο. ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ – Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ: –
    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ: –
    Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ – Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
    Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ – Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: –
    9η αγωνιστική
    Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ: –
    Α.Σ. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ: –
    Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ – Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ: –
    Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ – Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: –