• Βίντεο Highlights: Άρης Φιλιατών- Μαζαρακιά 2-1

1208 προβολές
  • Τρία στα 3 για τον Άρη Φιλιατών, που νίκησε δύσκολα την Μαζαρακιά. Δείτε το βίντεο.

Οι φιλοξενούμενοι πραγματοποίησαν την καλύτερη φετινή τους εμφάνιση στο πρωτάθλημα και κόντραραν στα ίσια τον Άρη Φιλιατών.
    Η ομάδα του Αδάμ Βασιλάκη προηγήθηκε μόλις στο 4ο λεπτό του παιχνιδιού με τον Αντώνη Παππά για να απαντήσουν οι γηπεδούχοι πέντε λεπτά αργότερα με τον Αντώνη Ρούμπη για το 1-1 στο 9΄. Δυο λεπτά πριν το σφύριγμα του διαιτητή Καρβούνη για την ανάπαυλα το Φιλιάτι έκανε την ανατροπή με κεφαλια του Κώστα Τζώρτζη μέαα απο το ύψος της μικρής περιοχής διαμορφώνοντας το 2-1 στο 43΄, το οποίο ήταν και το τελικό αποτέλεσμα.