• Football League: Το πρόγραμμα των δύο ομίλων

    111 προβολές

    Αναλυτικά ολόκληρο το πρόγραμμα σε βόρειο και νότιο όμιλο της FL.

    Βόρειος όμιλος
    1η αγωνιστική
    Απόλλων Πόντου – Θεσπρωτός
    Καβάλα – Πανσερραϊκός
    Ολυμπιακός Βόλου – Τρίγλια
    Πιερικός – Αλμωπός Αριδαίας
    Βέροια – ΑΕΠ Κοζάνης

    2η αγωνιστική
    Θεσπρωτός – Καβάλα
    Βέροια – Απόλλων Πόντου
    Τρίγλια – Αλμωπός Αριδαίας
    Πανσερραϊκός – Πιερικός
    ΑΕΠ Κοζάνης – Ολυμπιακός Βόλου

    3η αγωνιστική
    Απόλλων Πόντου – Καβάλα
    Ολυμπιακός Βόλου – Βέροια
    Πιερικός – Θεσπρωτός
    Τρίγλια – Πανσερραϊκός
    Αλμωπός Αριδαίας – ΑΕΠ Κοζάνης

    4η αγωνιστική
    Θεσπρωτός – Τρίγλια
    Βέροια – Αλμωπός Αριδαίας
    Καβάλα – Πιερικός
    Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Πόντου
    ΑΕΠ Κοζάνης – Πανσερραϊκός

    5η αγωνιστική
    Απόλλων Πόντου – Πιερικός
    Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Βόλου
    Τρίγλια – Καβάλα
    Πανσερραϊκός – Βέροια
    Θεσπρωτός – ΑΕΠ Κοζάνης

    6η αγωνιστική
    Βέροια – Θεσπρωτός
    Ολυμπιακός Βόλου – Πανσερραϊκός
    Πιερικός – Τρίγλια
    Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Πόντου
    Καβάλα – ΑΕΠ Κοζάνης

    7η αγωνιστική
    Θεσπρωτός – Ολυμπιακός Βόλου
    Καβάλα – Βέροια
    Τρίγλια – Απόλλων Πόντου
    Πανσερραϊκός – Αλμωπός Αριδαίας
    ΑΕΠ Κοζάνης – Πιερικός

    8η αγωνιστική
    Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός
    Ολυμπιακός Βόλου – Καβάλα
    Πιερικός – Βέροια
    Αλμωπός Αριδαίας – Θεσπρωτός
    ΑΕΠ Κοζάνης – Τρίγλια

    9η αγωνιστική
    Βέροια – Τρίγλια
    Καβάλα – Αλμωπός Αριδαίας
    Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου
    Πανσερραϊκός – Θεσπρωτός
    Απόλλων Πόντου – ΑΕΠ Κοζάνης

    Νότιος όμιλος
    1η αγωνιστική
    Νίκη Βόλου – Αιγάλεω
    Ιάλυσος – Καλλιθέα
    Αστέρας Βλαχιώτη – Ασπρόπυργος
    Σαντορίνη – Καλαμάτα
    Ρόδος – Επισκοπή

    2η αγωνιστική
    Αιγάλεω – Ιάλυσος
    Ρόδος – Νίκη Βόλου
    Ασπρόπυργος – Καλαμάτα
    Καλλιθέα – Σαντορίνη
    Επισκοπή – Αστέρας Βλαχιώτη

    3η αγωνιστική
    Νίκη Βόλου – Ιάλυσος
    Αστέρας Βλαχιώτη – Ρόδος
    Σαντορίνη – Αιγάλεω
    Ασπρόπυργος – Καλλιθέα
    Καλαμάτα – Επισκοπή

    4η αγωνιστική
    Αιγάλεω – Ασπρόπυργος
    Ρόδος – Καλαμάτα
    Ιάλυσος – Σαντορίνη
    Αστέρας Βλαχιώτη – Νίκη Βόλου
    Επισκοπή – Καλλιθέα

    5η αγωνιστική
    Νίκη Βόλου – Σαντορίνη
    Καλαμάτα – Αστέρας Βλαχιώτη
    Ασπρόπυργος – Ιάλυσος
    Καλλιθέα – Ρόδος
    Αιγάλεω – Επισκοπή

    6η αγωνιστική
    Ρόδος – Αιγάλεω
    Αστέρας Βλαχιώτη – Καλλιθέα
    Σαντορίνη – Ασπρόπυργος
    Καλαμάτα – Νίκη Βόλου
    Ιάλυσος – Επισκοπή

    7η αγωνιστική
    Αιγάλεω – Αστέρας Βλαχιώτη
    Ιάλυσος – Ρόδος
    Ασπρόπυργος – Νίκη Βόλου
    Καλλιθέα – Καλαμάτα
    Επισκοπή – Σαντορίνη

    8η αγωνιστική
    Νίκη Βόλου – Καλλιθέα
    Αστέρας Βλαχιώτη – Ιάλυσος
    Σαντορίνη – Ρόδος
    Καλαμάτα – Αιγάλεω
    Επισκοπή – Ασπρόπυργος

    9η αγωνιστική
    Ρόδος – Ασπρόπυργος
    Ιάλυσος – Καλαμάτα
    Σαντορίνη – Αστέρας Βλαχιώτη
    Καλλιθέα – Αιγάλεω
    Νίκη Βόλου – Επισκοπή

    Print Friendly, PDF & Email