• Γ΄ Εθνική: Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία από όλους τους oμίλους (01-02/11)

    40 προβολές

    Δείτε αναλυτικά:

    1ος Όμιλος (4η αγ.)

    Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου ΑΝΑΒ.

    Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Αετός Οφρυνίου 1-3

    Ένωση Αλεξανδρούπολης – Αναγέννηση Θαλασσιάς 1-0

    Άρης Αβάτου – ΑΕ Αμπελοκήπων ΑΝΑΒ.

    Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-0

    ΑΕ Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης 1-2

    Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Εθνικός Σοχού 2-1

    ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδα Σαπών ΑΝΑΒ.

    Βαθμολογία

    1. Ορφέας Ξάνθης  10
    2. Αετός Οφρυνίου  10
    3.  Πανδραμαϊκός  9
    4. Ένωση Αλεξ/πολης  9
    5.  Μ.Αλεξ.Ορφανίου  9
    6. Ηρακλής Αμπελοκήπων  6
    7.  ΑΕ Αμπελοκήπων  4
    8.  Ελπίδα Σαπών  4
    9.  ΑΕ Ευόσμου  4
    10.  ΑΕ Διδυμοτείχου  3
    11.  Νέστος Χρυσούπολης  3
    12.  Απόλλων Παραλιμνίου 3
    13.  Εθνικός Σοχού 3
    14.  Άρης Αβάτου  3
    15.  Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 0
    16.  Αναγέννηση Θαλασσιάς 0

    2ος Όμιλος (4η αγ.)

    Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0

    Εδεσσαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς 1-0

    ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αγροτικός Αστέρας 0-3

    Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μακεδονικός 0-3

    Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Γιαννιτσών 1-0

    ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Θύελλα Σαρακηνών ΑΝΑΒ.

    Ποσειδών Μηχανιώνας – Αετός Βαρβάρας 2-1

    Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

    Βαθμολογία

    1. Ποσειδών Μηχανιώνας 12
    2. Νίκη Αγκαθιάς  7
    3. Θύελλα Σαρακηνών 7
    4. Θερμαϊκός  7
    5. Εδεσσαϊκός  7
    6. Αγροτικός Αστέρας  6
    7. Μακεδονικός 5
    8. ΠΑΟ Κουφαλίων  5
    9. Αναγέννηση Γιαννιτσών  4
    10. Μ.Αλεξ.Τρικάλων 3
    11.  Εθνικός Γιαννιτσών  3
    12. Αναγέννηση Πλαγιάς  3
    13.  ΠΟ Ν.Καλλικράτειας  1
    14. Αετός Βαρβάρας  0
    15. ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  0

    3ος Όμιλος (4η αγ.)

    Κοζάνη – Ατρόμητος Παλαμά ΑΝΑΒ.

    Αναγέννηση Καρδίτσας – Αετός Μακρυχωρίου 1-0

    Δίας Δίου – ΑΣ Μετέωρα 1-0

    ΠΟ Ελασσόνας – Μακεδονικός Φούφα ΑΝΑΒ.

    ΠΟ Φήκης – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0

    Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΕ Καρίτσας 2-2

    Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων 3-0

    Ρεπό : Ερμής Αμυνταίου

    Βαθμολογία

    1. ΑΕ Καρίτσας  10
    2. Αναγέννηση Καρδίτσας  8
    3. Αετός Μακρυχωρίου  7
    4. Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 7
    5. ΑΟ Σελλάνων  6
    6. Ηρακλής Λάρισας  5
    7. Ατρόμητος Παλαμά  5
    8. Οικονόμος Τσαριτσάνης  4
    9. Δίας Δίου  3
    10. Ερμής Αμυνταίου  3
    11. ΠΟ Φήκης  3
    12. ΠΟ Ελασσόνας  2
    13. Μακεδονικός Φούφα  0
    14. ΑΣ Μετέωρα  0
    15. Κοζάνη  0

    4ος όμιλος (4η αγωνιστική)

    Ηρακλής Ψαχνών – Φωκικός 2-0

    ΑΟ Υπάτου – Θησέας Αγριάς 1-1

    ΑΠΟ Αταλάντη – ΓΣ Αλμυρού ΑΝΑΒ.

    Δημήτρα Ευξεινούπολης – Αμβρυσσέας Διστόμου ΑΝΑΒ.

    Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΟ Νέας Αρτάκης 1-1

    Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

    Βαθμολογία

    1 Διαγόρας Στεφανοβικείου  10
    2 Φωκικός  7
    3 ΑΟ Υπάτου 6
    4 Ηρακλής Ψαχνών  6
    5 Αμβρυσσέας Διστόμου  6
    6 ΑΟ Νέας Αρτάκης  5
    7 Θησέας Αγριάς  3
    8 Οπούντιος Μαρτίνου  3
    9 Δήμητρα Ευξεινούπολης  2
    10 ΑΠΟ Αταλάντη  0
    11 ΓΣ Αλμυρού  0

    5ος όμιλος (3η αγωνιστική)

    Θύελλα Κατσικάς – ΟΦ Αγίου Ματθαίου ΑΝΑΒ.

    Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Παναγρινιακός 1-0

    ΠΑΣ Πρέβεζα – Αναγέννηση Άρτας 1-0

    ΑΕ Μεσολογγίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας ΑΝΑΒ.

    Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης 0-2

    ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου 3-2

    Αχέρων Καναλακίου – Κέρκυρα 5-0

    Βαθμολογία

    1 Αχέρων Καναλακίου  9
    2 Παναγρινιακός  6
    3 ΟΦ Αγίου Ματθαίου  6
    4 Κτηνοτροφικός Αστέρας  6
    5 ΠΑΣ Πρέβεζα  6
    6 ΑΕ Λευκίμμης  6
    7 Τηλυκράτης  6
    8 Θύελλα Μοναστηρακίου  3
    9 Αναγέννηση Άρτας  3
    10 Αμβρακικός Λουτρού  3
    11 Θύελλα Κατσικάς  0
    12 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας  0
    13 ΑΕ Μεσολογγίου  0
    14 Κέρκυρα  0

    6ος όμιλος (3η αγωνιστική)

    Πανιώνιος – Χαραυγιακός 2-1

    Αήττητος Σπάτων – Προοδευτική 0-4

    ΓΣ Μαρκό – Πανναξιακός 0-2

    ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΕ Μυκόνου 2-1

    ΑΕ Μοσχάτου – Φωστήρας 0-1

    Ρεπό: Εθνικός

    Βαθμολογία

    1 Πανιώνιος  9
    2 ΓΣ Ηλιούπολης  9
    3 Χαραυγιακός  6
    4 Προοδευτική  3
    5 Εθνικός  3
    6 Φωστήρας  3
    7 Πανναξιακός  3
    8 Αήττητος Σπάτων 3
    9 ΓΣ Μαρκό  2
    10 ΑΕ Μυκόνου  1
    11 ΑΕ Μοσχάτου  1

    7ος όμιλος (4η αγωνιστική)

    Άγιος Ιερόθεος – Πανναυπλιακός 0-0

    Άρης Σκάλας – ΑΕ Ερμιονίδας 2-2

    Μολαϊκός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1-1

    Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – ΠΑΟ Ρουφ 1-3

    ΑΕ Κηφισιάς – Πανγυθεατικός 1-0

    Κορωνίδα Κοιλάδας – Ερμής Μελιγούς 0-0

    Ρεπό: Παναρκαδικός

    Βαθμολογία

    1 ΑΕ Κηφισιάς  12
    2 Άγιος Ιερόθεος  7
    3 Ερμής Μελιγούς  7
    4 Άρης Σκάλας  7
    5 ΠΑΟ Ρουφ  6
    6 Πανγυθεατικός  6
    7 Πανναυπλιακός  5
    8 ΑΕ Ερμιονίδας  5
    9 Παναρκαδικός  3
    10 Κορωνίδα Κοιλάδας  2
    11 Μολαΐκός  2
    12 Ατρόμητος Χιλιομοδίου  2
    13 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου  1

    8ος όμιλος (4η αγωνιστική)

    Αετός Λουτρών – Αίας Σαλαμίνας 1-3

    Πανελευσινιακός – Θύελλα Ραφήνας ΑΝΑΒ.

    ΑΟ Πυλίου – ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Κοντακαιίκων ΑΝΑΒ.

    Ακράτητος – Αστέρας Βάρης 1-1

    Μικρασιατική Χίου – ΑΟ Καραβάς 1-0

    ΑΠΟ Κερατσίνι – Αιολικός 0-2

    Η βαθμολογία

    1 Αίας Σαλαμίνας 12
    2 Αστέρας Βάρης  10
    3 Αιολικός 7
    4 Αετός Λουτρών 5
    5 ΑΟ Πυλίου  4
    6 ΑΠΟ Κερατσίνι  4
    7 Μικρασιατική Χίου  4
    8 ΑΟ Καραβά  4
    9 Πανελευσινιακός  3
    10 Θύελλα Ραφήνας  3
    11 Ακράτητος  2
    12 Πυθαγόρας Κοντοκ.  1

    9ος όμιλος (4η αγωνιστική)

    Θύελλα Πατρών – Παναιγιάλειος 1-2

    Ζάκυνθος – Αίας Γαστούνης 1-1

    Ναυπακτιακός Αστέρας – Παλληξουριακός 2-0

    ΑΟ Διαβολιτσίου – Εθνικός Σκουλικάδου ΑΝΑΒ.

    Διαγόρας Βραχνεΐκων – ΑΟ Τσιλιβή 4-0

    ΠΑΟ Βάρδας – Αχαϊκή 0-0

    Ρεπό: Πάμισος Μεσσήνης

    Βαθμολογία

    1 Παναιγιάλειος 8
    2 Ναυπακτιακός 7
    3 Ζάκυνθος  6
    4 ΠΑΟ Βάρδας 6
    5 Αχαϊκή  5
    6 Διαγόρας Βραχνεΐκων  4
    7 Αίας Γαστούνης  4
    8 Πάμισος Μεσσήνης  4
    9 Εθνικός Σκουλικάδου  3
    10 Παλληξουριακός  3
    11 Θύελλα Πατρών  1
    12 ΑΟ Τσιλιβή  1
    13 ΑΟ Διαβολιτσίου  0

    10ος όμιλος (4η αγωνιστική)

    Αλμυρός Γαζίου – Γιούχτας 1-1

    ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-3

    ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕ Νεάπολης 4-1

    Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΟ Πόρου 1-2

    Άρης Σούδας – Ρεθυμνιακός 2-1

    Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ηρόδοτος 1-1

    Πλατανιάς – ΑΟ Δαμάστας 1-1

    Άρης Ρεθύμνου – Ατσαλένιος 1-3

    Βαθμολογία

    1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 12
    2 Ατσαλένιος  9
    3 Αλμυρός Γαζίου 7
    4 ΑΟ Δαμάστας 7
    5 Αναγέννηση Ιεράπετρας  7
    6 Ηρόδοτος  7
    7 ΑΟ Αγίου Νικολάου  7
    8 ΑΟ Πόρου  7
    9 Ρεθυμνιακός  6
    10 ΑΟ Παλαιόχωρας 6
    11 Γιούχτας 5
    12 Άρης Σούδας  4
    13 Αστέρας Ρεθύμνου  3
    14 ΑΕ Νεάπολης  3
    15 Πλατανιάς  1
    16 Άρης Ρεθύμνου  0

    Print Friendly, PDF & Email
  • Πατήστε Like στη σελίδα μας και μείνετε ενημερωμένοι…