• Γ’ Εθνική: Το νέο πρόγραμμα του 5ου ομίλου

    162 προβολές

    Η Κέρκυρα εντάχθηκε κανονικά στο πρόγραμμα του 5ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.

    Κανονικά στον 5ο όμιλο θα συμμετέχει η Κέρκυρα, η οποία δε δήλωσε συμμετοχή στη Football League και υποβιβάστηκε στη Γ’ Εθνική.

    Η Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΟ αποφάσισε να μη διενεργήσει νέα κλήρωση, αλλά η Κέρκυρα θα πάρει τη θέση του… ρεπό, μιας και οι ομάδες από 13 θα γίνουν πλέον 14. Η σέντρα στον 5ο όμιλο, όπως και στον 6ο και τον 10ο, θα γίνει στις 18 Οκτωβρίου.

    Το πρόγραμμα του 5ου ομίλου με Κέρκυρα:

    1η / 14η αγωνιστική
    Θύελλα Κατσικάς – Αναγέννηση Άρτας
    ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
    Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Τηλυκράτης
    ΠΑΣ Πρέβεζα – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου
    Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης
    ΑΕ Μεσολογγίου – Αμβρακικός Λουτρού
    Κέρκυρα – Παναγρινιακός

    2η /15η αγωνιστική
    Παναγρινιακός – Θύελλα Κατσικάς
    Αναγέννηση Άρτας – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
    Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΠΑΣ Πρέβεζα
    Τηλυκράτης – Αχέρων Καναλακίου
    ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – ΑΕ Μεσολογγίου
    ΑΕ Λευκίμμης – Αμβρακικός Λουτρού
    Κέρκυρα – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

    3η / 16η αγωνιστική
    Θύελλα Κατσικάς – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
    Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Παναγρινιακός
    ΠΑΣ Πρέβεζα – Αναγέννηση Άρτας
    ΑΕ Μεσολογγίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
    Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης
    ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου
    Αχέρων Καναλακίου – Κέρκυρα

    4η / 17η αγωνιστική
    Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Θύελλα Κατσικάς
    ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΠΑΣ Πρέβεζα
    Παναγρινιακός – Αχέρων Καναλακίου
    Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Μεσολογγίου
    Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΑΕ Λευκίμμης
    Τηλυκράτης – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου
    Κέρκυρα  – Αμβρακικός Λουτρού

    5η / 18η αγωνιστική
    Θύελλα Κατσικάς – ΠΑΣ Πρέβεζα
    Αχέρων Καναλακίου – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
    ΑΕ Μεσολογγίου – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
    Αμβρακικός Λουτρού – Παναγρινιακός
    ΑΕ Λευκίμμης – Αναγέννηση Άρτας
    Τηλυκράτης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
    ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – Κέρκυρα

    6η / 19η αγωνιστική
    Αχέρων Καναλακίου – Θύελλα Κατσικάς
    ΠΑΣ Πρέβεζα – ΑΕ Μεσολογγίου
    Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Αμβρακικός Λουτρού
    ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΑΕ Λευκίμμης
    Παναγρινιακός – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου
    Αναγέννηση Άρτας – Τηλυκράτης
    Κέρκυρα – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

    7η / 20η αγωνιστική
    Θύελλα Κατσικάς – ΑΕ Μεσολογγίου
    Αμβρακικός Λουτρού – Αχέρων Καναλακίου
    ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Πρέβεζα
    ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
    Τηλυκράτης – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
    Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Παναγρινιακός
    Αναγέννηση Άρτας – Κέρκυρα

    8η / 21η αγωνιστική
    Αμβρακικός Λουτρού – Θύελλα Κατσικάς
    ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΕ Λευκίμμης
    Αχέρων Καναλακίου – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου
    ΠΑΣ Πρέβεζα – Τηλυκράτης
    Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
    Παναγρινιακός – Αναγέννηση Άρτας
    Κέρκυρα – ΟΦ Αγίου Ματθαίου

    9η / 22η αγωνιστική
    Θύελλα Κατσικάς – ΑΕ Λευκίμμης
    ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – Αμβρακικός Λουτρού
    Τηλυκράτης – ΑΕ Μεσολογγίου
    Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Αχέρων Καναλακίου
    Αναγέννηση Άρτας – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
    ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Παναγρινιακός
    Κέρκυρα – ΠΑΣ Πρέβεζα

    10η / 23η αγωνιστική
    ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – Θύελλα Κατσικάς
    ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης
    Αμβρακικός Λουτρού – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
    Αχέρων Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας
    ΠΑΣ Πρέβεζα – Παναγρινιακός
    Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
    ΑΕ Μεσολογγίου – Κέρκυρα

    11η / 24η αγωνιστική
    Θύελλα Κατσικάς – Τηλυκράτης
    Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου
    Αναγέννηση Άρτας – Αμβρακικός Λουτρού
    Παναγρινιακός – ΑΕ Μεσολογγίου
    ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Αχέρων Καναλακίου
    ΠΑΣ Πρέβεζα – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
    Κέρκυρα – ΑΕ Λευκίμμης

    12η / 25η αγωνιστική
    Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θύελλα Κατσικάς
    ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – Αναγέννηση Άρτας
    ΑΕ Λευκίμμης – Παναγρινιακός
    Αμβρακικός Λουτρού – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
    ΑΕ Μεσολογγίου – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
    Αχέρων Καναλακίου – ΠΑΣ Πρέβεζα
    Τηλυκράτης – Κέρκυρα

    13η / 26η αγωνιστική
    Αναγέννηση Άρτας – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
    Παναγρινιακός – Τηλυκράτης
    ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου
    Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – ΑΕ Λευκίμμης
    ΠΑΣ Πρέβεζα – Αμβρακικός Λουτρού
    ΑΕ Μεσολογγίου – Αχέρων Καναλακίου
    Θύελλα Κατσικάς – Κέρκυρα

    sportsup.gr

    Print Friendly, PDF & Email