Γ΄Εθνική: Το πρόγραμμα του 3ου ομίλου

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Γ΄ Εθνικής για τη σεζόν 2022-2023.

Με τοπικό ντέρμπι θα ξεκινήσουν τις υποχρεώσεις τους στο Πρωτάθλημα της Γ Εθνικής Τηλυκράτης και Απόλλων Πάργας μετά την σημερινή κλήρωση.

Tο αναλυτικό πρόγραμμα του 3ου ομίλου:

1η αγωνιστική – 14η
ΑΟ Υπάτου – Χαλκίδα
Τηλυκράτης – Απόλλων Πάργας
Αστέρας Πετριτή – Ζάκυνθος
Βύζας Μεγάρων – Φήκη
Τρίκαλα – Πανελευσινιακός
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΕ Λευκίμμης
Ναυπακτιακός Αστέρας – Παναγρινιακός

2η αγωνιστική – 15η
Τηλυκράτης – ΑΟ Υπάτου
Χαλκίδα – Αστέρας Πετριτή
Απόλλων Πάργας – Βύζας Μεγάρων
Ζάκυνθος – Τρίκαλα
Φήκη – Διγενής Νεοχωρίου
Πανελευσινιακός – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΕ Λευκίμμης – Παναγρινιακός

3η αγωνιστική – 16η
ΑΟ Υπάτου – Αστέρας Πετριτή
Βύζας Μεγάρων – Τηλυκράτης
Τρίκαλα – Χαλκίδα
Διγενής Νεοχωρίου – Απόλλων Πάργας
Ναυπακτιακός Αστέρας – Ζάκυνθος
Παναγρινιακός – Φήκη
ΑΕ Λευκίμμης – Πανελευσινιακός

4η αγωνιστική – 17η
Βύζας Μεγάρων – ΑΟ Υπάτου
Αστέρας Πετριτή – Τρίκαλα
Τηλυκράτης – Διγενής Νεοχωρίου
Χαλκίδα – Ναυπακτιακός Αστέρας
Απόλλων Πάργας – Παναγρινιακός
Ζάκυνθος – ΑΕ Λευκίμμης
Φήκη – Πανελευσινιακός

5η αγωνιστική – 18η
ΑΟ Υπάτου – Τρίκαλα
Διγενής Νεοχωρίου – Βύζας Μεγάρων
Ναυπακτιακός Αστέρας – Αστέρας Πετριτή
Παναγρινιακός – Τηλυκράτης
ΑΕ Λευκίμμης – Χαλκίδα
Πανελευσινιακός – Απόλλων Πάργας
Φήκη – Ζάκυνθος

6η αγωνιστική – 19η
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΟ Υπάτου
Τρίκαλα – Ναυπακτιακός Αστέρας
Βύζας Μεγάρων – Παναγρινιακός
Αστέρας Πετριτή – ΑΕ Λευκίμμης
Τηλυκράτης – Πανελευσινιακός
Χαλκίδα – Φήκη
Απόλλων Πάργας – Ζάκυνθος

7η αγωνιστική – 20η
ΑΟ Υπάτου – Ναυπακτιακός Αστέρας
Παναγρινιακός – Διγενής Νεοχωρίου
ΑΕ Λευκίμμης – Τρίκαλα
Πανελευσινιακός – Βύζας Μεγάρων
Φήκη – Αστέρας Πετριτή
Ζάκυνθος – Τηλυκράτης
Απόλλων Πάργας – Χαλκίδα

8η αγωνιστική – 21η
Παναγρινιακός – ΑΟ Υπάτου
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΕ Λευκίμμης
Διγενής Νεοχωρίου – Πανελευσινιακός
Τρίκαλα – Φήκη
Βύζας Μεγάρων – Ζάκυνθος
Αστέρας Πετριτή – Απόλλων Πάργας
Τηλυκράτης – Χαλκίδα

9η αγωνιστική – 22η
ΑΟ Υπάτου – ΑΕ Λευκίμμης
Πανελευσινιακός – Παναγρινιακός
Φήκη – Ναυπακτιακός Αστέρας
Ζάκυνθος – Διγενής Νεοχωρίου
Απόλλων Πάργας – Τρίκαλα
Χαλκίδα – Βύζας Μεγάρων
Αστέρας Πετριτή – Τηλυκράτης

10η αγωνιστική – 23η
Πανελευσινιακός – ΑΟ Υπάτου
ΑΕ Λευκίμμης – Φήκη
Παναγρινιακός – Ζάκυνθος
Ναυπακτιακός Αστέρας – Απόλλων Πάργας
Διγενής Νεοχωρίου – Χαλκίδα
Τρίκαλα – Τηλυκράτης
Βύζας Μεγάρων – Αστέρας Πετριτή

11η αγωνιστική – 24η
ΑΟ Υπάτου – Φήκη
Ζάκυνθος – Πανελευσινιακός
Απόλλων Πάργας – ΑΕ Λευκίμμης
Χαλκίδα – Παναγρινιακός
Τηλυκράτης – Ναυπακτιακός Αστέρας
Αστέρας Πετριτή – Διγενής Νεοχωρίου
Τρίκαλα – Βύζας Μεγάρων

12η αγωνιστική – 25η
Ζάκυνθος – ΑΟ Υπάτου
Φήκη – Απόλλων Πάργας
Πανελευσινιακός – Χαλκίδα
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης
Παναγρινιακός – Αστέρας Πετριτή
Ναυπακτιακός Αστέρας – Βύζας Μεγάρων
Διγενής Νεοχωρίου – Τρίκαλα

13η αγωνιστική 26η
ΑΟ Υπάτου – Απόλλων Πάργας
Χαλκίδα – Ζάκυνθος
Τηλυκράτης – Φήκη
Αστέρας Πετριτή – Πανελευσινιακός
Βύζας Μεγάρων – ΑΕ Λευκίμμης
Τρίκαλα – Παναγρινιακός
Ναυπακτιακός Αστέρας – Διγενής Νεοχωρίου

 

P