• Γ Εθνική : Το πρόγραμμα του 5ου ομίλου

    66 προβολές

    Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής.

    Το πρωτάθλημα ξεκινάει στις 11 Οκτωβρίου με τον ΠΑΣ Αχέρων να υποδέχεται τη Λευκίμμη στην πιο ενδιαφέρουσα αναμέτρηση του 5ου ομίλου.
    Δείτε αναλυτικά τις αγωνιστικές του 5ου ομίλου:

    1η / 14η αγωνιστική
    Θύελλα Κατσικάς – Αναγέννηση Άρτας
    ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
    Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Τηλυκράτης
    ΠΑΣ Πρέβεζα – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου
    Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης
    ΑΕ Μεσολογγίου – Αμβρακικός Λουτρού
    Ρεπό: Παναγρινιακός

    2η /15η αγωνιστική
    Παναγρινιακός – Θύελλα Κατσικάς
    Αναγέννηση Άρτας – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
    Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΠΑΣ Πρέβεζα
    Τηλυκράτης – Αχέρων Καναλακίου
    ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – ΑΕ Μεσολογγίου
    ΑΕ Λευκίμμης – Αμβρακικός Λουτρού
    Ρεπό: Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

    3η / 16η αγωνιστική
    Θύελλα Κατσικάς – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
    Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Παναγρινιακός
    ΠΑΣ Πρέβεζα – Αναγέννηση Άρτας
    ΑΕ Μεσολογγίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
    Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης
    ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου
    Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

    4η / 17η αγωνιστική
    Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Θύελλα Κατσικάς
    ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΠΑΣ Πρέβεζα
    Παναγρινιακός – Αχέρων Καναλακίου
    Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Μεσολογγίου
    Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΑΕ Λευκίμμης
    Τηλυκράτης – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου
    Ρεπό: Αμβρακικός Λουτρού

    5η / 18η αγωνιστική
    Θύελλα Κατσικάς – ΠΑΣ Πρέβεζα
    Αχέρων Καναλακίου – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
    ΑΕ Μεσολογγίου – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
    Αμβρακικός Λουτρού – Παναγρινιακός
    ΑΕ Λευκίμμης – Αναγέννηση Άρτας
    Τηλυκράτης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
    Ρεπό: ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου

    6η / 19η αγωνιστική
    Αχέρων Καναλακίου – Θύελλα Κατσικάς
    ΠΑΣ Πρέβεζα – ΑΕ Μεσολογγίου
    Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Αμβρακικός Λουτρού
    ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΑΕ Λευκίμμης
    Παναγρινιακός – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου
    Αναγέννηση Άρτας – Τηλυκράτης
    Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

    7η / 20η αγωνιστική
    Θύελλα Κατσικάς – ΑΕ Μεσολογγίου
    Αμβρακικός Λουτρού – Αχέρων Καναλακίου
    ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Πρέβεζα
    ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
    Τηλυκράτης – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
    Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Παναγρινιακός
    Ρεπό: Αναγέννηση Άρτας

    8η / 21η αγωνιστική
    Αμβρακικός Λουτρού – Θύελλα Κατσικάς
    ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΕ Λευκίμμης
    Αχέρων Καναλακίου – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου
    ΠΑΣ Πρέβεζα – Τηλυκράτης
    Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
    Παναγρινιακός – Αναγέννηση Άρτας
    Ρεπό: ΟΦ Αγίου Ματθαίου

    9η / 22η αγωνιστική
    Θύελλα Κατσικάς – ΑΕ Λευκίμμης
    ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – Αμβρακικός Λουτρού
    Τηλυκράτης – ΑΕ Μεσολογγίου
    Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Αχέρων Καναλακίου
    Αναγέννηση Άρτας – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
    ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Παναγρινιακός
    Ρεπό: ΠΑΣ Πρέβεζα

    10η / 23η αγωνιστική
    ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – Θύελλα Κατσικάς
    ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης
    Αμβρακικός Λουτρού – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
    Αχέρων Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας
    ΠΑΣ Πρέβεζα – Παναγρινιακός
    Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
    Ρεπό: ΑΕ Μεσολογγίου

    11η / 24η αγωνιστική
    Θύελλα Κατσικάς – Τηλυκράτης
    Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου
    Αναγέννηση Άρτας – Αμβρακικός Λουτρού
    Παναγρινιακός – ΑΕ Μεσολογγίου
    ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Αχέρων Καναλακίου
    ΠΑΣ Πρέβεζα – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
    Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

    12η / 25η αγωνιστική
    Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θύελλα Κατσικάς
    ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – Αναγέννηση Άρτας
    ΑΕ Λευκίμμης – Παναγρινιακός
    Αμβρακικός Λουτρού – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
    ΑΕ Μεσολογγίου – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
    Αχέρων Καναλακίου – ΠΑΣ Πρέβεζα
    Ρεπό: Τηλυκράτης

    13η / 26η αγωνιστική
    Αναγέννηση Άρτας – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
    Παναγρινιακός – Τηλυκράτης
    ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου
    Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – ΑΕ Λευκίμμης
    ΠΑΣ Πρέβεζα – Αμβρακικός Λουτρού
    ΑΕ Μεσολογγίου – Αχέρων Καναλακίου
    Ρεπό: Θύελλα Κατσικάς

    Φωτογραφία: Sportime24.gr

    Print Friendly, PDF & Email