Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 6ου ομίλου με Πανιώνιο

89 προβολές

Ο Πανιώνιος θα παίξει στον 6ο όμιλο της Γ’ Εθνικής, παίρνοντας τη θέση του ΑΣ Σαντορίνης 2020.

Κανονικά στον 6ο όμιλο της Γ’ Εθνικής θα συμμετέχει ο Πανιώνιος, όπως αποφάσισε η Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΟ. Ωστόσο αυτή δεν ήταν η μόνη… ανατροπή στον 6ο όμιλο, καθώς ο ΑΣ Σαντορίνης 2020 αποφασίστηκε, ως η δευτεραθλήτρια με τον καλύτερο συντελεστή από πέρυσι, να προβιβαστεί στη Football League.

Παράλληλα, αποφασίστηκε να μη γίνει νέα κλήρωση στον 6ο όμιλο, αλλά ο Πανιώνιος να πάρει τη θέση του ΑΣ Σαντορίνης 2020 στο πρόγραμμα. Η δράση στον 6ο όμιλο, όπως και στον 5ο και τον 10ο, θα αρχίσει στις 18/10.

Το πρόγραμμα του 6ου ομίλου

1η αγωνιστική
Πανιώνιος  – Πανναξιακός
Χαραυγιακός  – ΑΕ Μυκόνου
Αήττητος Σπάτων  – Φωστήρας
Μαρκό  – ΑΕ Μοσχάτου
Εθνικός  – Ηλιούπολη
Ρεπό: Προοδευτική
2η αγωνιστική
Προοδευτική  – Πανιώνιος
Πανναξιακός  – Χαραυγιακός
ΑΕ Μυκόνου  – Μαρκό
Φωστήρας  – Εθνικός
Ηλιούπολη  – ΑΕ Μοσχάτου
Ρεπό:  – Αήττητος Σπάτων
3η αγωνιστική
Πανιώνιος  – Χαραυγιακός
Αήττητος Σπάτων  – Προοδευτική
Μαρκό  – Πανναξιακός
Ηλιούπολη  – ΑΕ Μυκόνου
ΑΕ Μοσχάτου  – Φωστήρας
Ρεπό: Εθνικός
4η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων  – Πανιώνιος
Χαραυγιακός  – Μαρκό
Προοδευτική  – Εθνικός
Πανναξιακός  – Ηλιούπολη
Φωστήρας  – ΑΕ Μυκόνου
Ρεπό: ΑΕ Μοσχάτου
5η αγωνιστική
Πανιώνιος  – Μαρκό
Εθνικός  – Αήττητος Σπάτων
Ηλιούπολη  – Χαραυγιακός
ΑΕ Μοσχάτου  – Προοδευτική
Φωστήρας  – Πανναξιακός
Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου
6η αγωνιστική
Εθνικός  – Πανιώνιος
Μαρκό  – Ηλιούπολη
Αήττητος Σπάτων  – ΑΕ Μοσχάτου
Χαραυγιακός  – Φωστήρας
Προοδευτική  – ΑΕ Μυκόνου
Ρεπό: Πανναξιακός
7η αγωνιστική
Πανιώνιος  – Ηλιούπολη
ΑΕ Μοσχάτου  – Εθνικός
Φωστήρας  – Μαρκό
ΑΕ Μυκόνου  – Αήττητος Σπάτων
Πανναξιακός  – Προοδευτική
Ρεπό: Χαραυγιακός
8η αγωνιστική
ΑΕ Μοσχάτου  – Πανιώνιος
Ηλιούπολη  – Φωστήρας
Εθνικός  – ΑΕ Μυκόνου
Αήττητος Σπάτων  – Πανναξιακός
Χαραυγιακός  – Προοδευτική
Ρεπό: Μαρκό
9η αγωνιστική
Πανιώνιος  – Φωστήρας
ΑΕ Μυκόνου  – ΑΕ Μοσχάτου
Πανναξιακός  – Εθνικός
Προοδευτική  – Μαρκό
Χαραυγιακός  – Αήττητος Σπάτων
Ρεπό: Ηλιούπολη
10η αγωνιστική
ΑΕ Μυκόνου  – Πανιώνιος
ΑΕ Μοσχάτου  – Πανναξιακός
Ηλιούπολη  – Προοδευτική
Εθνικός  – Χαραυγιακός
Μαρκό  – Αήττητος Σπάτων
Ρεπό: Φωστήρας
11η αγωνιστική
Πανναξιακός  – ΑΕ Μυκόνου
Προοδευτική  – Φωστήρας
Χαραυγιακός  – ΑΕ Μοσχάτου
Αήττητος Σπάτων  – Ηλιούπολη
Μαρκό  – Εθνικός
Ρεπό: Πανιώνιος

Πηγή: Onsports.gr

Print Friendly, PDF & Email