• Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 6ου ομίλου με Πανιώνιο

    704 προβολές
  • Ο Πανιώνιος θα παίξει στον 6ο όμιλο της Γ’ Εθνικής, παίρνοντας τη θέση του ΑΣ Σαντορίνης 2020.

    Κανονικά στον 6ο όμιλο της Γ’ Εθνικής θα συμμετέχει ο Πανιώνιος, όπως αποφάσισε η Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΟ. Ωστόσο αυτή δεν ήταν η μόνη… ανατροπή στον 6ο όμιλο, καθώς ο ΑΣ Σαντορίνης 2020 αποφασίστηκε, ως η δευτεραθλήτρια με τον καλύτερο συντελεστή από πέρυσι, να προβιβαστεί στη Football League.

    Παράλληλα, αποφασίστηκε να μη γίνει νέα κλήρωση στον 6ο όμιλο, αλλά ο Πανιώνιος να πάρει τη θέση του ΑΣ Σαντορίνης 2020 στο πρόγραμμα. Η δράση στον 6ο όμιλο, όπως και στον 5ο και τον 10ο, θα αρχίσει στις 18/10.

    Το πρόγραμμα του 6ου ομίλου

    1η αγωνιστική
    Πανιώνιος  – Πανναξιακός
    Χαραυγιακός  – ΑΕ Μυκόνου
    Αήττητος Σπάτων  – Φωστήρας
    Μαρκό  – ΑΕ Μοσχάτου
    Εθνικός  – Ηλιούπολη
    Ρεπό: Προοδευτική
    2η αγωνιστική
    Προοδευτική  – Πανιώνιος
    Πανναξιακός  – Χαραυγιακός
    ΑΕ Μυκόνου  – Μαρκό
    Φωστήρας  – Εθνικός
    Ηλιούπολη  – ΑΕ Μοσχάτου
    Ρεπό:  – Αήττητος Σπάτων
    3η αγωνιστική
    Πανιώνιος  – Χαραυγιακός
    Αήττητος Σπάτων  – Προοδευτική
    Μαρκό  – Πανναξιακός
    Ηλιούπολη  – ΑΕ Μυκόνου
    ΑΕ Μοσχάτου  – Φωστήρας
    Ρεπό: Εθνικός
    4η αγωνιστική
    Αήττητος Σπάτων  – Πανιώνιος
    Χαραυγιακός  – Μαρκό
    Προοδευτική  – Εθνικός
    Πανναξιακός  – Ηλιούπολη
    Φωστήρας  – ΑΕ Μυκόνου
    Ρεπό: ΑΕ Μοσχάτου
    5η αγωνιστική
    Πανιώνιος  – Μαρκό
    Εθνικός  – Αήττητος Σπάτων
    Ηλιούπολη  – Χαραυγιακός
    ΑΕ Μοσχάτου  – Προοδευτική
    Φωστήρας  – Πανναξιακός
    Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου
    6η αγωνιστική
    Εθνικός  – Πανιώνιος
    Μαρκό  – Ηλιούπολη
    Αήττητος Σπάτων  – ΑΕ Μοσχάτου
    Χαραυγιακός  – Φωστήρας
    Προοδευτική  – ΑΕ Μυκόνου
    Ρεπό: Πανναξιακός
    7η αγωνιστική
    Πανιώνιος  – Ηλιούπολη
    ΑΕ Μοσχάτου  – Εθνικός
    Φωστήρας  – Μαρκό
    ΑΕ Μυκόνου  – Αήττητος Σπάτων
    Πανναξιακός  – Προοδευτική
    Ρεπό: Χαραυγιακός
    8η αγωνιστική
    ΑΕ Μοσχάτου  – Πανιώνιος
    Ηλιούπολη  – Φωστήρας
    Εθνικός  – ΑΕ Μυκόνου
    Αήττητος Σπάτων  – Πανναξιακός
    Χαραυγιακός  – Προοδευτική
    Ρεπό: Μαρκό
    9η αγωνιστική
    Πανιώνιος  – Φωστήρας
    ΑΕ Μυκόνου  – ΑΕ Μοσχάτου
    Πανναξιακός  – Εθνικός
    Προοδευτική  – Μαρκό
    Χαραυγιακός  – Αήττητος Σπάτων
    Ρεπό: Ηλιούπολη
    10η αγωνιστική
    ΑΕ Μυκόνου  – Πανιώνιος
    ΑΕ Μοσχάτου  – Πανναξιακός
    Ηλιούπολη  – Προοδευτική
    Εθνικός  – Χαραυγιακός
    Μαρκό  – Αήττητος Σπάτων
    Ρεπό: Φωστήρας
    11η αγωνιστική
    Πανναξιακός  – ΑΕ Μυκόνου
    Προοδευτική  – Φωστήρας
    Χαραυγιακός  – ΑΕ Μοσχάτου
    Αήττητος Σπάτων  – Ηλιούπολη
    Μαρκό  – Εθνικός
    Ρεπό: Πανιώνιος

    Πηγή: Onsports.gr

    • P