• Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 8ου ομίλου

    212 προβολές
  • Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του 8ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.

    Με 12 ομάδες διεξάγεται και ο 8ος όμιλος της Γ’ Εθνικής και πρόγραμμα 22 αγωνιστικών.

    Αναλυτικά το πρόγραμμα:

    1η αγωνιστική
    Αίας Σαλαμίνας  – Ακράτητος
    ΑΕ Πυλίου  – ΑΠΕ Μικρασιατική
    Πανελευσινιακός  – Αιολικός
    Αετός Λουτρών  – Κερατσίνι
    Θύελλα Ραφήνας  – ΑΟ Καραβάς
    Πυθαγόρας  – Αστέρας Βάρης
    2η αγωνιστική
    ΑΕ Πυλίου  – Αίας Σαλαμίνας
    Ακράτητος  – Πανελευσινιακός
    ΑΠΕ Μικρασιατική  – Αετός Λουτρών
    Αιολικός  – Θύελλα Ραφήνας
    Κερατσίνι  – Πυθαγόρας
    Αστέρας Βάρης  – ΑΟ Καραβάς
    3η αγωνιστική
    Αίας Σαλαμίνας  – Πανελευσινιακός
    Αετός Λουτρών  – ΑΕ Πυλίου
    Θύελλα Ραφήνας  – Ακράτητος
    Πυθαγόρας  – ΑΠΕ Μικρασιατική
    Αστέρας Βάρης  – Αιολικός
    ΑΟ Καραβάς  – Κερατσίνι
    4η αγωνιστική
    Αετός Λουτρών  – Αίας Σαλαμίνας
    Πανελευσινιακός  – Θύελλα Ραφήνας
    ΑΕ Πυλίου  – Πυθαγόρας
    Ακράτητος  – Αστέρας Βάρης
    ΑΠΕ Μικρασιατική  – ΑΟ Καραβάς
    Κερατσίνι  – Αιολικός
    5η αγωνιστική
    Αίας Σαλαμίνας  – Θύελλα Ραφήνας
    Πυθαγόρας  – Αετός Λουτρών
    Αστέρας Βάρης  – Πανελευσινιακός
    ΑΟ Καραβάς  – ΑΕ Πυλίου
    Κερατσίνι  – Ακράτητος
    Αιολικός  – ΑΠΕ Μικρασιατική
    6η αγωνιστική
    Πυθαγόρας  – Αίας Σαλαμίνας
    Θύελλα Ραφήνας  – Αστέρας Βάρης
    Αετός Λουτρών  – ΑΟ Καραβάς
    Πανελευσινιακός  – Κερατσίνι
    ΑΕ Πυλίου  – Αιολικός
    Ακράτητος  – ΑΠΕ Μικρασιατική
    7η αγωνιστική
    Αίας Σαλαμίνας  – Αστέρας Βάρης
    ΑΟ Καραβάς  – Πυθαγόρας
    Κερατσίνι  – Θύελλα Ραφήνας
    Αιολικός  – Αετός Λουτρών
    ΑΠΕ Μικρασιατική  – Πανελευσινιακός
    Ακράτητος  – ΑΕ Πυλίου
    8η αγωνιστική
    ΑΟ Καραβάς  – Αίας Σαλαμίνας
    Αστέρας Βάρης  – Κερατσίνι
    Πυθαγόρας  – Αιολικός
    Θύελλα Ραφήνας  – ΑΠΕ Μικρασιατική
    Αετός Λουτρών  – Ακράτητος
    Πανελευσινιακός  – ΑΕ Πυλίου
    9η αγωνιστική
    Αίας Σαλαμίνας  – Κερατσίνι
    Αιολικός  – ΑΟ Καραβάς
    ΑΠΕ Μικρασιατική  – Αστέρας Βάρης
    Ακράτητος  – Πυθαγόρας
    ΑΕ Πυλίου  – Θύελλα Ραφήνας
    Πανελευσινιακός  – Αετός Λουτρών
    10η αγωνιστική
    Αιολικός  – Αίας Σαλαμίνας
    Κερατσίνι  – ΑΠΕ Μικρασιατική
    ΑΟ Καραβάς  – Ακράτητος
    Αστέρας Βάρης  – ΑΕ Πυλίου
    Πυθαγόρας  – Πανελευσινιακός
    Θύελλα Ραφήνας  – Αετός Λουτρών
    11η αγωνιστική
    ΑΠΕ Μικρασιατική  – Αίας Σαλαμίνας
    Ακράτητος  – Αιολικός
    ΑΕ Πυλίου  – Κερατσίνι
    Πανελευσινιακός  – ΑΟ Καραβάς
    Αετός Λουτρών  – Αστέρας Βάρης
    Θύελλα Ραφήνας  – Πυθαγόρας

    • P