• Η κλήρωση των πρωταθλημάτων υποδομών

    75 προβολές

    Πραγματοποιήθηκε χθες Πέμπτη στα γραφεία της ΕΠΣΘ, η κλήρωση των πρωταθλημάτων Κ12 και Κ14.

    Στην κατηγορία Κ12 συμμετέχουν 11 ομάδες ενώ στην  Κ14 7 ομάδες.

    Δείτε αναλυτικά όλες τις αγωνιστικές και στις δυο κατηγορίες.

    Κ12

    1η αγωνιστική
    A.E.N ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2) – Α.Ε. ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ: –

    Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ – Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1): –

    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ: –

    Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1): –

    Α.Σ. ΣΥΒΟΤΩΝ – Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: –

    2η αγωνιστική
    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2) – A.E.N ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2): –

    Α.Ε. ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ: –

    Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1) – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ: –

    Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Σ. ΣΥΒΟΤΩΝ: –

    Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1): –

    3η αγωνιστική
    A.E.N ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2) – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ: –

    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2): –

    Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ – Α.Ε. ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ: –

    Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1): –

    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1) – Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ: –

    4η αγωνιστική
    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ – A.E.N ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2): –

    Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ: –

    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2) – Α.Σ. ΣΥΒΟΤΩΝ: –

    Α.Ε. ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ – Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: –

    Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1): –

    5η αγωνιστική
    A.E.N ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2) – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ: –

    Α.Σ. ΣΥΒΟΤΩΝ – Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ: –

    Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ: –

    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1) – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2): –

    Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε. ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ: –

    6η αγωνιστική
    Α.Σ. ΣΥΒΟΤΩΝ – A.E.N ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2): –

    Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ – Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: –

    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1): –

    Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ: –

    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2) – Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1): –

    7η αγωνιστική
    A.E.N ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2) – Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: –

    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1) – Α.Σ. ΣΥΒΟΤΩΝ: –

    Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ: –

    Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1) – Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ: –

    Α.Ε. ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2): –

    8η αγωνιστική
    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1) – A.E.N ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2): –

    Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ: –

    Α.Σ. ΣΥΒΟΤΩΝ – Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1): –

    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ: –

    Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2): –

    9η αγωνιστική
    A.E.N ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2) – Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ: –

    Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1) – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1): –

    Α.Ε. ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ. ΣΥΒΟΤΩΝ: –

    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2) – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ: –

    Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ – Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ: –

    10η αγωνιστική
    Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1) – A.E.N ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2): –

    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1) – Α.Ε. ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ: –

    Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2): –

    Α.Σ. ΣΥΒΟΤΩΝ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ: –

    Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ – Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ: –

    11η αγωνιστική
    Α.Ε. ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1): –

    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2) – Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ: –

    Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1): –

    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ – Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: –

    Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ – Α.Σ. ΣΥΒΟΤΩΝ: –

    12η αγωνιστική
    Α.Ε. ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ – A.E.N ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2): –

    Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1) – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ: –

    Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ: –

    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1) – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ: –

    Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Σ. ΣΥΒΟΤΩΝ: –

    13η αγωνιστική
    A.E.N ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2) – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2): –

    Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ – Α.Ε. ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ: –

    Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ – Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1): –

    Α.Σ. ΣΥΒΟΤΩΝ – Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ: –

    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1) – Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: –

    14η αγωνιστική
    Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ – A.E.N ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2): –

    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2) – Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ: –

    Α.Ε. ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ: –

    Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1) – Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: –

    Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1): –

    15η αγωνιστική
    A.E.N ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2) – Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ: –

    Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ: –

    Α.Σ. ΣΥΒΟΤΩΝ – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2): –

    Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Ε. ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ: –

    Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1) – Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ: –

    16η αγωνιστική
    Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ – A.E.N ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2): –

    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ. ΣΥΒΟΤΩΝ: –

    Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ – Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: –

    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2) – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1): –

    Α.Ε. ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ: –

    17η αγωνιστική
    A.E.N ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2) – Α.Σ. ΣΥΒΟΤΩΝ: –

    Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ: –

    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1) – Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ: –

    Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ: –

    Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1) – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2): –

    18η αγωνιστική
    Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – A.E.N ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2): –

    Α.Σ. ΣΥΒΟΤΩΝ – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1): –

    Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ – Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ: –

    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1): –

    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2) – Α.Ε. ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ: –

    19η αγωνιστική
    A.E.N ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2) – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1): –

    Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: –

    Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1) – Α.Σ. ΣΥΒΟΤΩΝ: –

    Α.Ε. ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ: –

    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2) – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ: –

    20η αγωνιστική
    Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ – A.E.N ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2): –

    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1) – Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1): –

    Α.Σ. ΣΥΒΟΤΩΝ – Α.Ε. ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ: –

    Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2): –

    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ: –

    21η αγωνιστική
    A.E.N ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (2) – Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1): –

    Α.Ε. ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1): –

    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2) – Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: –

    Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ – Α.Σ. ΣΥΒΟΤΩΝ: –

    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ: –

    22η αγωνιστική
    Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (1) – Α.Ε. ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ: –

    Π.Α.Σ. ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (2): –

    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (1) – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ: –

    Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ: –

    Α.Σ. ΣΥΒΟΤΩΝ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ: –

    Κ14

    1η αγωνιστική
    Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ – Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ: –

    Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ: –

    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ: –

    2η αγωνιστική
    Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ: –

    Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ – Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ: –

    Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ: –

    3η αγωνιστική
    Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ – Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ: –

    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ – Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: –

    Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ – Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ: –

    4η αγωνιστική
    Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ: –

    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ: –

    Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ: –

    5η αγωνιστική
    Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ: –

    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ: –

    Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ – Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: –

    6η αγωνιστική
    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ: –

    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ: –

    Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ – Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: –

    7η αγωνιστική
    Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ: –

    Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ: –

    Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ – Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ: –

    8η αγωνιστική
    Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ: –

    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ: –

    Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ – Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ: –

    9η αγωνιστική
    Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ – Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: –

    Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ – Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ: –

    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ: –

    10η αγωνιστική
    Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ: –

    Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ: –

    Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ: –

    11η αγωνιστική
    Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ – Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ: –

    Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ – Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ: –

    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: –

    12η αγωνιστική
    Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ: –

    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ: –

    Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ: –

    13η αγωνιστική
    Α.Ο. ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ – Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ: –

    Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ – Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ: –

    Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ: –

    14η αγωνιστική
    Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – Α.Ε.Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ: –

    Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ – Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: –

    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ – Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ: –

    Print Friendly, PDF & Email
  • Προτεινόμενο
    Προτεινόμενο
    Οι δηλώσεις του Χουάν Ραμόν Ρότσα για την αναμέτρηση του…