• Η κλήρωση του πρωταθλήματος Θεσπρωτίας

    865 προβολές
  • Βγήκε το πρόγραμμα του νέου πρωταθλήματος.

    Με τις αναμετρήσεις:
    Πέρδικα-ΑΕΝΣ
    Λαδοχώρι – Πλαταριά
    Μαργαρίτι- Ατρόμητος
    Άρης Φιλιατών- Γαρδίκι
    Θύελλα – Μαζαρακιά
    Καστρί – Σπάρτακος
    και Ποσειδώνας -Αστέρας θα ξεκινήσει η Α1 της περιόδου 2018-19.

    Η πρεμιέρα θα πραγματοποιηθεί το Σαββατοκύριακο 29-30/9.

    Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα:

    ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018-2019
                                                      1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                   9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ Α.Ε.Ν.ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓ/ΤΣΑΣ
    ΡΕΠΟ Α.Ε.ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚ/ΡΙΟΥ ΑΣΤ.ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
    ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ Α.Ο.ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ Α.Ο.ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
    ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ ΑΤΡΟΜ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ-ΨΑΚΑΣ
    ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΑΤΡΟΜ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
    ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ-ΨΑΚΑΣ Α.Ο.ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ Α.Ο.ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
    ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚ/ΡΙΟΥ Α.Ε.ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΑΣΤ.ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ Α.Ε.Ν.ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΡΕΠΟ
                                                      2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                   10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    ΡΕΠΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚ/ΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
    Α.Ε.Ν.ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓ/ΤΣΑΣ Α.Ο.ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
    Α.Ε.ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ ΑΣΤ.ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
    Α.Ο.ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ
    ΑΤΡΟΜ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ-ΨΑΚΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ-ΨΑΚΑΣ Α.Ο.ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
    ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ Α.Ε.ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ
    Α.Ο.ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ ΑΣΤ.ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ Α.Ε.Ν.ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
    ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚ/ΡΙΟΥ Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΡΕΠΟ
                                                      3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                   11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ Α.Ο.ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
    ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚ/ΡΙΟΥ
    ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ Α.Ε.Ν.ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΑΤΡΟΜ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓ/ΤΣΑΣ
    ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ-ΨΑΚΑΣ Α.Ε.ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ Α.Ο.ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ ΑΣΤ.ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
    ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ Α.Ο.ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ Α.Ε.ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
    ΑΣΤ.ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΑΤΡΟΜ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ Α.Ε.Ν.ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ-ΨΑΚΑΣ
    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΡΕΠΟ ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
    Α.Ο.ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚ/ΡΙΟΥ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
                                                      4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                   12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
    ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ Α.Ο.ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ ΑΤΡΟΜ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ
    ΡΕΠΟ ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ-ΨΑΚΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚ/ΡΙΟΥ Α.Ο.ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
    Α.Ε.Ν.ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓ/ΤΣΑΣ Α.Ε.ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ
    Α.Ε.ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ ΑΣΤ.ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΑΣΤ.ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ Α.Ε.Ν.ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
    Α.Ο.ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ ΡΕΠΟ
    ΑΤΡΟΜ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚ/ΡΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ-ΨΑΚΑΣ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
    ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ Α.Ο.ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
                                                      5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                   13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΑΤΡΟΜ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ
    ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ-ΨΑΚΑΣ ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ Α.Ο.ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
    ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ Α.Ε.ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ Α.Ο.ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
    ΑΣΤ.ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΡΕΠΟ Α.Ε.Ν.ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚ/ΡΙΟΥ
    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓ/ΤΣΑΣ Α.Ε.Ν.ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΡΕΠΟ Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓ/ΤΣΑΣ
    ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚ/ΡΙΟΥ Α.Ε.ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΤ.ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
    Α.Ο.ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ Α.Ο.ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
    ΑΤΡΟΜ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ-ΨΑΚΑΣ
                                                      6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                   14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ-ΨΑΚΑΣ ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ Α.Ο.ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
    ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ Α.Ε.ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ
    ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ ΑΣΤ.ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ Α.Ε.Ν.ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ
    ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓ/ΤΣΑΣ Α.Ο.ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ ΡΕΠΟ
    ΡΕΠΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚ/ΡΙΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚ/ΡΙΟΥ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
    Α.Ε.Ν.ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ Α.Ο.ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
    Α.Ε.ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΑΣΤ.ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
    Α.Ο.ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ ΑΤΡΟΜ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ-ΨΑΚΑΣ
                                                      7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                   15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ Α.Ε.ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ
    ΑΣΤ.ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ-ΨΑΚΑΣ Α.Ε.Ν.ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ Α.Ο.ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
    Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΡΕΠΟ ΑΤΡΟΜ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ
    ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚ/ΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
    Α.Ο.ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ Α.Ο.ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
    ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΡΕΠΟ ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚ/ΡΙΟΥ
    ΑΤΡΟΜ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ Α.Ε.Ν.ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ-ΨΑΚΑΣ Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓ/ΤΣΑΣ
    Α.Ε.ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ Α.Ο.ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ ΑΣΤ.ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
                                                      8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
    ΑΣΤ.ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
    ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓ/ΤΣΑΣ
    ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ-ΨΑΚΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚ/ΡΙΟΥ
    ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ Α.Ο.ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ
    ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
    ΠΑΣ ΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ
    ΡΕΠΟ Α.Ο.ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
    Α.Ε.Ν.ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ Α.Ε.ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ

    • P