• Ισόπαλη η Κ17 του Θεσπρωτού με Βέροια

44 προβολές

Οι νέοι του Θεσπρωτού αναδείχτηκαν ισόπαλοι (2-2), στο γήπεδο Καστρίου…

…απέναντι στην αντίστοιχη ομάδα της Βέροιας, για τηn 6η αγωνιστική του  β΄ομίλου του πρωταθλήματος υποδομής της Football League.

Η ομάδα του Αλέκου Καρύδη προηγήθηκε στο πρώτο ημίχρονο με 2-0 χάρις στα τέρματα που σημείωσαν ο Μπάρης με πέναλτι και ο Κατσιγιάννης με απευθείας σουτ.

Στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι πίεσαν από το πρώτο δευτερόλεπτο μειώνοντας το σκορ με τον Βασίλτσης. Ο ίδιος παίκτης στο 75΄ισοφάρισε για την  Βέροια.

Θεσπρωτός (Καρύδης): Σπυρίδης, Δήμου, Κύλλας, Παππάς Π., Αδαμίδης, Κατσιγιάννης, Παπαδόπουλος, Θεοδώρου, Νεοφώτιστός, Αθανασιάδης.