• Ισοπαλία πήρε η Σαγιάδα στο Μαργαρίτι, 2-2 με την Πλαταριά

600 προβολές
  • Στο 2-2 έμειναν Πλαταριά και Ατρόμητος.

Στο 2ο λεπτό ο Βασίλης Φερεντίνος άνοιξε το σκορ για τους φιλοξενούμενους (0-1), με τον Καρύδη στο 35′ να ισοφαρίζει σε 1-1 λίγο αργότερα η ομάδα της Σαγιάδας δεν εκμεταλλεύτηκε το πέναλτι που κέρδισε με αποτέλεσμα οι δυο ομάδες να πάνε ισόπαλες στα αποδυτήρια. Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι πήραν κεφάλι στο σκορ πάλι με τον  Καρύδη, αλλά στο 75΄ ο Λευτέρης Αντωνίου έφερε το παιχνίδι στα ίσα  διαμορφώνοντας  το τελικό 2-2.

Α.Ο.ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ (Μπέλλος): Ευθυμίου, Καρύδης, Πρεντί Λ., Κάτσης, Παπανδρέου Γ., Πρεντί Ε., Γιαννούλης, Πασχάλης, Νικολάου, Παπανδρέου Α., Παπαδόπουλος.
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΑΓΙΑΔΑΣ (Μπουτάσης): Κολιομίχος, Κιόσης, Φερεντίνος Δ., Μαντζούκης, Μήτρος, Φερεντίνος Β., Θεοδωράκης, Τσανάκας, Φερεντίνος Σταυρ., Μπουτάσης Αλ., Φερεντίνος Στεφ.