Λαδοχώρι – Άρης Φιλιατών 1-1

Ισόπαλες 1-1 αναδείχθηκαν οι δυο ομάδες.

Οι φιλοξενούμενοι αιφνιδίασαν την ομάδα του Χάρη Μπίνα καθώς μόλις στο 6ο λεπτό ο Αντώνης Ρούμπης άνοιξε το σκορ (0-1). Στην επανάληψη το Λαδοχώρι μπήκε αποφασισμένο να πετύχει γκολ και τα κατάφερε με τον Γιώργο Βαγγελή στο 65΄να ισοφαρίζει σε 1-1. Οι γηπεδούχοι πίεσαν και για δεύτερο τέρμα αλλά χωρίς να το καταφέρουν.
Ο Άρης Φιλιατών που ήταν κάλος για ένα ημίχρονο έφυγε αήττητος από το γήπεδο της Μαζαρακιάς και σε τέσσερα παιχνίδια μετράει 3 νίκες και μια ισοπαλία. Στον αντίποδα το Λαδοχώρι που έπαιξε μια τετράδα πολυ δύσκολων  παιχνιδιών πήρε χθες τον πρώτο του βαθμό.
ΠΑΣ Λαδοχωρίου (Μπίνας): Μπότος, Λώλος, Φλούδας, Ομέρι, Λώλης Δ., Παργανάς Α., Καζάκος (46΄Μακρίδης Αλ.), Βαγγελής, Στέφος, Μπίκας, Τσούπης.
Άρης Φιλιατών (Παπαδιώτης): Ντασκαγιάννης, Πάντος, Γιοβάνης, Σπήτας, Ανδρεόπουλος, Ρούμπης, Μαντζούκης Δ., Βενέτης, Τζοβάρας, Καίσαρης, Μπάρης (46΄Κατσέλης (80΄Θεοδώρου)).