Μοιρασιά στο Καρβουνάρι για Σούλι και Λαδοχώρι

Οι δύο ομάδες αναδείχθηκαν ισόπαλες 2-2 στο γήπεδο Καρβουναρίου, στην εξ αναβολής συνάντηση της 1ης αγωνιστικής.

Οι γηπεδούχοι, προηγήθηκαν 2-0, αλλά οι Λαδοχωρίτες δεν παράτησαν το παιχνίδι και δικαιώθηκαν κατακτώντας ένα βαθμό.
Το Σούλι πήρε προβάδισμα (1-0) στο ημίχρονο με τέρμα που σημείωσε ο Αντώνης Σιώζης στο 34΄ μετά από ασίστ του Μίνη. Στην επανάληψη ο ίδιος παίκτης στο 56΄ διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του. Δέκα λεπτά αργότερα οι γηπεδούχοι έμειναν με 10 παίκτες καθώς ο τερματοφύλακας των “πράσινων” αντίκρισε την κόκκινη κάρτα του διαιτητή. Το Λαδοχώρι εκμεταλλευόμενο και το αριθμητικό πλεονέκτημά μείωσε αρχικά σε 1-2 στο 83΄ με τον Αντωνίου για να έρθει ο Π. Λώλας στο 90΄ και να γράψει το τελικό 2-2 χαρίζοντας έναν βαθμό στην ομάδα του.