• Oι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής στη SL2

    133 προβολές
  • Όπως και στο περσινό Θεσπρωτός – Πιερικός, ο Κωνσταντίνος Μπούμπας…

    …από την Ήπειρο, ορίστηκε διαιτητής της κυριακάτικης αναμέτρησης της Ηγουμενίτσας. Βοηθοί του οι Φραγκούλης και Φαλτάκας.

     

    Βόρειος όμιλος

    Θεσπρωτός-Πιερικός
    Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)
    Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας), Φαλτακάς (Γρεβενών)
    4ος: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)
    Παρατηρητής: Πουλημάς (Κερκύρας)

    Καβάλα-Αναγέννηση Καρδίτσας (Σάββατο 13/11 – 15:00)

    Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
    Βοηθοί: Νταβέλας (Μακεδονίας), Μαλανδρής (Χαλκιδικής)
    4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
    Παρατηρητής: Γαβριηλίδης (Θράκης)

    Αλμωπός Αριδαίας-Απόλλων Πόντου
    Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
    Βοηθοί: Μινούδης (Πιερίας), Καμπερίδης (Καβάλας)
    4ος: Τσιάρας (Καβαλάς)
    Παρατηρητής: Σαββόγλου (Ξάνθης)

    Νίκη Βόλου-Βέροια (Σάββατο 13/11 – 15:00)
    Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
    Βοηθοί: Σταΐκος, Κουκούμης (Καβάλας)
    4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
    Παρατηρητής: Φωτιάδης (Σερρών)

    Ολυμπιακός Βόλου-Ηρακλής
    Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
    Βοηθοί: Φίλος, Δελής (Βοιωτίας)
    4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)
    Παρατηρητής: Τρύφων (Δράμας)

    ΠΑΟΚ Β-Πανσερραϊκός (Σάββατο 13/11 – 15:00)
    Διαιτητής: Τσετσιλάς (Γρεβενών)
    Βοηθοί: Πραχάλης (Κοζάνης), Κουβαλάκης (Δράμας)
    4ος: Τακίδης (Κιλκίς)
    Παρατηρητής: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)

    ΑΟ Τρίκαλα-Ολυμπιακός Β ΑΝΑΒΟΛΗ

    ΑΕΛ-Απόλλων Λάρισας
    Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
    Βοηθοί: Βεργέτης (Αργολίδας), Τυριακίδης (Μακεδονίας)
    4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
    Παρατηρητής: Δροσινός (Χαλκιδικής)

    Νότιος όμιλος

    Παναθηναϊκός Β-ΑΕΚ Β
    Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
    Βοηθοί: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), Κολλιάκος (Αθηνών)
    4ος: Κατοίκος (Αθηνών)
    Παρατηρητής: Μαστορίδης (Ηρακλείου)

    Καραϊσκάκης-Κηφισιά (Σάββατο 13/11 – 15:00)
    Διαιτητής: Κουκουλάς (Λέσβου)
    Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Δέτση (Αθηνών)
    4ος: Βεργέτης (Αρκαδίας)
    Παρατηρητής: Κουζάκης (Θεσσαλίας)

    Εργοτέλης-Επισκοπή
    Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)
    Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)
    4ος: Πουλόπουλος (Πειραιώς)
    Παρατηρητής: Βασσάλος (Χανίων)

    Αστέρας Βλαχιώτη-Ρόδος
    Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθηνών)
    Βοηθοί: Καλλής (Ανατ. Αττικής), Κυρίος (Αρκαδίας)
    4ος: Νικολάου (Αθηνών)
    Παρατηρητής: Σταθόπουλος (Αχαΐας)

    Διαγόρας-Λεβαδειακός
    Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)
    Βοηθοί: Σπυρόπουλος (Ανατ. Αττικής), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
    4ος: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
    Παρατηρητής: Μαράνος (Αθηνών)

    Χανιά-Ηρόδοτος
    Διαιτητής: Μπαΐρακτάρης (Αθηνών)
    Βοηθοί: Παγουρτζής (Πειραιώς), Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
    4ος: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)
    Παρατηρητής: Κατσιδώνης (Δωδ/νήσου)

    Ζάκυνθος-Αιγάλεω (Σάββατο 13/11 – 15:00)
    Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιώς)
    Βοηθοί: Πριόνας, Κωνστάντιος (Εύβοιας)
    4ος: Μαχαίρας (Αθηνών)
    Παρατηρητής: Μαζαράκης (Κεφαλληνίας/Ιθάκης

    ΟΦ Ιεράπετρας-Καλλιθέα (Σάββατο 13/11 – 15:00)
    Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)
    Βοηθοί: Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου), Νιδριώτης (Αθηνών)
    4ος: Κουκουράκης (Χανίων)
    Παρατηρητής: Δροσινός (Πειραιά)

    • P