Πραγματοποιήθηκαν με μεγάλη επιτυχία τα “8α Γιτάνεια”

Δείτε αναλυτικά όλα  τα αποτελέσματα και τις θέσεις που κατέκτησαν οι αθλητές και αθλήτριες που πήραν μέρος.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ “8α ΓΙΤΑΝΕΙΑ”
                                             100 Μ ΑΝΔΡΩΝ ( OPEN)
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 327741 ΑΓΣΙ 10,92 -1,6
2 ΜΙΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 337456 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 10,93 -1,6
3 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2003 342014 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11,52 -1,1
4 ΧΟΤΖΑ ΝΤΟΡΙΑΝ 2002 376334 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 11,70 -1,2
5 ΒΟΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 374356 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 11,72 -1,6
6 ΤΣΑΝΙ  ΣΑΙΜΙΡ 2003 354448 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11,85 -1,2
7 ΤΣΟΥΤΣΟΠΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004 384572 ΑΓΣΙ 11,88 -1,2
8 ΖΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 377374 ΑΓΣΙ 12,04 -1,1
9 ΠΡΕΤΖΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2003 375873 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 12,08 -1,2
10 ΜΩΚΟΣ ΑΛΑΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 368304 Γ.Σ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 12,13 -1,1
11 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 369328 Γ.Σ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 12,19 -1,1
12 ΤΣΑΝΙ ΝΤΕΝΙΣ 1999 331131 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 12,29 -2,00
13 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 349404 ΑΓΣΙ 12,71 -2,00
14 ΓΚΑΝΤΩΝΑΣ ΖΗΣΗΣ 1998 331205 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 14,05 -2,00
15 ΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 377448 ΑΓΣΙ DNS
17 ΜΑΡΓΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2003 337066 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ AKYP.
200Μ ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 327741 ΑΓΣΙ 21,83 -0,6
2 ΜΙΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 337456 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 23,10 -0,6
3 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 223381 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 23,12 -0,3
4 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2003 342014 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 23,29 -0,6
5 ΤΣΑΝΙ  ΣΑΙΜΙΡ 2003 354448 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 23,61 -0,3
6 ΧΙΝΤΖΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1991 ΑΓΣΙ 24,41 -0,3
7 ΛΕΦΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 358486 ΑΣ ΑΡΤΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 24,58 -0,1
8 ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΝΑΠΟΛΕΩΝ 2002 348051 Σ.Κ.Α.Ι 24,59 -0,1
9 ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2003 369052 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 24,64 -0,3
10 ΣΤΟΥΠΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 363952 Σ.Κ.Α.Ι 24,84 -0,1
11 ΜΙΓΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 350040 Α.Σ.”ΗΡΑΚΛΗΣ”ΦΙΛΙΑΤΩΝ 25,48 -0,1
12 ΔΟΥΚΑΤΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΗΛΙΑΣ 2000 351236 ΚΕΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. DNS
400M. ΑΝΔΡΩΝ
A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 362436 ΑΓΣΙ 51,73
2 ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 2002 362437 ΑΓΣΙ 52,80
3 ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 361886 ΑΓΣΙ 52,83
4 ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003 338792 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 52,99
5 ΔΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 355888 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 53,86
6 ΔΗΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2001 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 55,59
7 ΚΑΒΑΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 2003 377277 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 55,90
8 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003 349402 ΑΓΣΙ 56,01
9 ΜΙΓΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 350040 Α.Σ.”ΗΡΑΚΛΗΣ”ΦΙΛΙΑΤΩΝ 56,89
10 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 351844 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 56,90
11 ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 58,28
12 ΜΠΑΝΤΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 367957 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 58,41
13 ΜΠΕΡΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 385084 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ DNF
14 ΠΕΖΑΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003 379725 Γ.Σ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 DNS
                               ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΒΙΡΒΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1999 315980 Γ.Σ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 6,68
2 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 335759 Γ.Σ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 6,37
3 ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 358916 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 6,18
4 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 349404 ΑΓΣΙ 5,30
                                      100Μ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ( OPEN)
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΤΣΟΥΚΑΝEΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2002 334126 ΑΓΣΙ 12,75 -0,8
2 ΚΟΛΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 331231 ΑΓΣΙ 13,05 -0,8
3 ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 337913 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 13,09 -0,8
4 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2003 377375 ΑΓΣΙ 14,09 -0,2
5 ΠΑΝΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2002 334340 Α.Σ.”ΗΡΑΚΛΗΣ”ΦΙΛΙΑΤΩΝ 14,13 -0,2
6 ΖΙΑΖΙΑ ΝΕΦΕΛΗ-ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 386204 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 14,3 -0,2
7 ΣΤΡΑΒΟΡΑΒΔΗ ΜΑΡΙΕΤΑ 2002 367890 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 14,44 -0,8
8 ΠΑΠΠΑ ΗΛΙΑΝΑ 2002 334339 Α.Σ.”ΗΡΑΚΛΗΣ”ΦΙΛΙΑΤΩΝ 15,88 -0,2
9 ΚΟΥΤΣΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 354402 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 17,41 -0,8
                  200 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ( OPEN)
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΚΟΛΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 331231 ΑΓΣΙ 27,01 -0,9
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 335661 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 27,76 -0,9
3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 341669 ΑΓΣΙ 28,74 -0,9
4 ΓΚΙΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 350250 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ 30,54 -1
5 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2003 377375 ΑΓΣΙ 30,64 -1
6 ΤΖΙΓΚΟΥ ΔΟΝΑΤΕΛΛΑ 2002 337904 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 30,67 -0,9
7 ΖΑΡΒΑΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2002 382407 ΕΥ ΖΗΝ 35,06 -1
8 ΤΣΟΥΚΑΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2002 334126 ΑΓΣΙ DNS
9 ΖΙΑΖΙΑ ΝΕΦΕΛΗ-ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 386204 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ DNS
ΣΟΦΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 2002 343968 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ DNS
400M. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ Α.Μ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 378417 ΑΓΣΙ 1,01,82
2 ΖΑΓΑΛΙΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 374357 ΑΣ ΑΘΛΟΣ 1,03,44
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 341469 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 1,04,18
4 ΤΖΙΓΚΟΥ ΔΟΝΑΤΕΛΛΑ 2002 337904 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 1,09,12
5 ΓΚΙΩΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2002 350254 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 1,14,19
                                  ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 343306 ΑΓΣΙ 5,84
4 ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 337913 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 5,41
5 ΤΡΟΥΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 334808 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 4,69
6 ΜΠΑΛΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 335736 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 4,10
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΑΡ.ΜΗΤΡ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΠΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ 2003 348550 ΚΕΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 14,75
ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 358916 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 11,55
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΑΡ.ΜΗΤΡ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΜΠΑΛΑΝΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 2002 354101 ΑΓΣΙ 13,20
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 341669 ΑΓΣΙ 9,83
3 ΘΕΙΚΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 2003 351961 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 9,32
4 ΜΑΣΤΟΡΑ ΕΛΕΝΗ 2003 351845 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 8,43
              80 Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ A΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 366270 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 9,94 -0,6
2 ΜΑΛΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 368350 ΑΓΣΙ 9,98 -0,6
3 ΡΕΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 10,1 0,3
4 ΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 349087 Α.Σ.”ΗΡΑΚΛΗΣ”ΦΙΛΙΑΤΩΝ 10,24 0,3
5 ΠΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 372678 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 10,28 -0,6
6 ΛΙΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 368292 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 10,39 0,3
7 ΣΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 353112 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 10,43 -0,6
8 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2005 367968 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 10,75 0,2
9 ΣΚΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2004 385938 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 11,14 0,2
10 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 371188 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 11,71 0,3
11 ΔΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 387875 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ DNS
                          150Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ A΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΜΑΛΑΓΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 345281 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 17,85 -0,20
2 ΚΟΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 341504 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 18,26 -0,20
3 ΡΙΖΟΣ ΘΩΜΑΣ 2004 385151 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 18,38 0,00
4 ΠΑΡΓΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 341483 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 18,5 0,00
5 ΠΑΡΓΙΝΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 2004 341484 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 18,83 0,00
6 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ 2004 380139 ΑΓΣΙ 18,85 -0,20
7 ΝΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΣΝΤΙΝΟΣ 2005 368519 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 19,58 -0,20
8 ΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Υ. Ε. Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 22,16 0,00
9 ΣΒΕΤΖΟΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2004 353849 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ DNS
                              1000Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ A΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 344265 Γ.Σ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 2,45,73
2 ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 366227 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΟΤΣΑΣ 2,51,41
3 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 2004 351228 ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ 2,53,17
4 ΔΑΜΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 370240 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 2,56,08
5 ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 361846 Α.Σ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ 3,12,35
                         300Μ . ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ A΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 350041 Α.Σ.”ΗΡΑΚΛΗΣ”ΦΙΛΙΑΤΩΝ 38,60
2 ΜΟΣΧΕΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2004 ΣΕΓΑΣ ΑΓΣΙ 40,09
3 ΓΙΟΥΓΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 377569 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 40,64
4 ΓΡΑΨΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 386222 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 41,10
5 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2004 340877 ΑΓΣΙ 41,13
6 ΤΖΙΜΑΣ ΕΤΕΟΚΛΗΣ 2004 347413 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 41,40
7 ΜΠΑΤΣΙΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 380835 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 42,25
8 ΒΑΡΕΛΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ 2005 350372 ΚΕΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 43,31
9 ΚΑΖΑΝΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2005 ΣΕΓΑΣ ΑΓΣΙ 52,61
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ  ΠΠΑ΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΚΛΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 357573 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 6,20
2 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2005 375711 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 6,00
3 ΜΙΤΑ ΑΝΤΡΕΑΣ 2005 370843 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 5,38
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΗΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ ΑΓΣΙ 12,02
2 ΔΗΜΟΤΣΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 375886 ΑΓΣΙ 11,49
3 ΣΤΑΓΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 370242 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 11,34
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 387362 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 11,08
5 ΜΙΧΙΛΚΑ ΑΝΙ 2005 370835 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 9,96
6 ΛΟΥΣΑΙ ΟΡΕΣΤΗΣ 2005 Υ. Ε. Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 8,51
                                      80Μ.  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ A΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2004 343476 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 10,57 -1,3
2 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2004 342017 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 10,74 -1,3
3 ΚΑΒΒΑΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 370831 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 10,82 -1,3
4 ΑΡΑΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΦΙΑ 2004 358776 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 10,98 -1,3
5 ΣΚΑΠΕΡΑ ΑΘΗΝΑ 2000 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 11,00 -1,3
6 ΛΙΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 349098 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 11,09 -1,3
7 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 356868 ΑΣ ΑΡΤΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 11,14 -1,3
8 ΤΥΡΝΕΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2004 358623 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11,40 -2,2
9 ΚΕΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 386219 ΑΓΣΙ 11,42 -2,2
10 ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 349400 ΑΓΣΙ 11,44 -0,2
11 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 383300 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 11,92 -0,2
12 ΤΑΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΣΕΓΑΣ Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12,27 -0,2
13 ΣΙΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 386188 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 12,28 -2,2
14 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2006 380570 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12,29 -2,2
15 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΝΝΑ 2005 359188 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 12,31 -1,3
16 ΜΟΥΤΣΑΪ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΣΕΓΑΣ Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12,62 -0,2
                                  80EΜΠ.  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ A΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΣΑΚΑΒΙΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 366331 ΑΓΣΙ 12,58
2 ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 354442 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 12,64
3 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 346167 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 12,84
4 ΜΠΕΣΗ ΔΑΝΑΗ 2004 343470 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 13,82
5 ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 348067 Σ.Κ.Α.Ι 14,10
6 ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 349389 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 14,26
                             150Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ A΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΑΒΡΑΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 344872 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 19,54 -1,10
2 ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2004 343300 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 20,56 -1,10
3 ΒΑΣΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2005 374413 ΑΓΣΙ 20,95 -1,10
4 ΜΠΑΡΑΤΣΑ ΜΑΡΙΤΙΝΑ 2004 361710 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 21,17 0,00
5 ΔΟΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 2006 375778 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 21,25 -1,10
6 ΝΤΟΥΛΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2004 359344 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21,36 -1,10
7 ΚΑΖΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 379096 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 21,88 0,20
8 ΣΤΑΥΡΑΚΑ ΝΕΦΕΛΗ 2005 377274 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 22,11 0,20
9 ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 348067 Σ.Κ.Α.Ι 22,39 0,00
10 ΜΠΡΕΧΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2005 ΑΓΣΙ 22,45 0,20
11 ΓΑΡΣΛΙΑΝ ΑΝΥ 2005 378324 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 22,70 0,20
                             600Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ A΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΓΩΓΟΥ   ΧΡΥΣΑ 2004 343473 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1,42,32
2 ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 343301 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1,47,71
3 ΣΤΑΜΚΟΥΛΗ ΦΑΙΔΡΑ 2005 348799 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1,51,31
                300 Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ A΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΑΔΑΜΟΥ ΑΝΘΙΑ 2005 370155 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 43,79
2 ΦΩΤΟΥ ΒΑΪΑ 2004 377097 ΑΣ ΑΡΤΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 45,41
3 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2005 373072 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 45,57
4 ΛΕΚΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 355215 ΑΓΣΙ 45,62
5 ΠΑΙΔΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2004 364956 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 48,04
6 ΚΑΤΣΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 349089 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 49,16
7 ΧΑΣΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 343469 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ 51,52
                  1000 Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ A΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ
1 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΑ 2004 370903 ΑΓΣΙ 3,12,37
2 ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ 2005 361596 ΑΓΣΙ 3,21,38
3 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2005 359372 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3,27,72
4 ΣΜΠΟΝΙΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2004 371042 ΑΓΣΙ 3,28,13
5 ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΣΤΕΛΛΑ 2005 349266 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ DNS
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ  ΠΚΑ΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΜΟΥΡΤΣΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΑ 2004 347508 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 5,42
2 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2004 342017 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 5,16
3 ΑΣΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2004 355663 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 5,10
4 ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2004 343300 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 5,03
5 ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 354442 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4,92
6 ΓΚΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 4,88
7 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2005 358776 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4,85
8 ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 349400 ΑΓΣΙ 4,69
9 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 364966 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4,55
10 ΜΑΛΑΣΗ ΣΑΙΜΕ 2005 376706 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 4,32
11 ΚΟΥΔΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2004 357569 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 4,03
12 ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2005 382458 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 3,44
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΑ΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΜΠΑΣΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΑ 2005 350245 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 12,89
2 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 2004 344874 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 10,33
3 ΝΑΣΙΟ ΕΛΕΝΑ 2005 YE Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 9,20
4 ΜΠΕΣΗ ΔΑΝΑΗ 2004 343470 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 8,99
5 ΤΣΟΚΑ ΜΑΡΙΑ 2004 351779 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 8,22
6 ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΑΝΝΑ 2005 366269 ΑΣ ΑΘΛΟΣ 8,14
7 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 Υ . Ε. Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 8,03
8 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 2006 385344 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 7,68
9 ΣΤΑΥΡΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 2006 366229 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 6,89
ΥΨΟΣ ΠΚΑ΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΡΑΠΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 367960 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1,56
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2005 366232 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1,46
3 ΛΙΝΤΟΒΟΗ ΜΕΛΙΝΑ 2005 375618 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 1,42
4 ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 355854 Σ.Κ.Α.Ι 1,42
5 ΓΡΑΨΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 354842 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 1,42
6 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 373226 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1,28
                                              60 Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 381006 ΑΓΣΙ 7,72
2 ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 366228 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 8,30
3 ΓΙΝΑΡΓΥΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2007 364737 ΚΕΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 8,63
4 ΤΖΙΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 ΕΥ ΖΗΝ 8,68
5 ΠΑΠΑΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 366587 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 8,87
6 ΘΩΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2007 381890 ΑΓΣΙ 9,13
7 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 2007 366753 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 9,26
8 ΚΩΤΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2006 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 9,26
9 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2007 378423 ΑΓΣΙ 9,33
10 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 386416 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 9,37
11 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2007 385358 ΑΓΣΙ 9,40
12 ΚΟΤΙΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2007 372842 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 9,55
13 ΖΩΤΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 2007 382892 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 9,573
14 ΔΟΥΒΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 380826 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 9,577
15 ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 379757 ΑΓΣΙ 10,15
16 ΞΑΞΙΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 10,98
                            ΜΗΚΟΣ  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2006 369098 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 4,91
2 ΤΖΙΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 ΕΥ ΖΗΝ 4,82
3 ΓΩΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 366166 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 4,79
4 ΤΑΛΛΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 374242 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 4,69
5 ΚΟΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 355278 ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 4,69
6 ΠΑΠΑΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 386417 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4,37
7 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2007 358207 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 4,34
8 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2007 377202 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 4,16
9 ΣΥΡΑΓΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2006 361715 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 4,12
10 ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 375712 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 3,95
11 ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2007 382896 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 3,76
12 ΓΟΥΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2007 380821 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3,76
13 ΜΕΝΓΚΕΡ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2007 374363 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 3,72
14 ΜΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006 382724 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 3,70
15 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2007 364734 ΚΕΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 2,88
                          1000Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΑΓΣΙ 3,08,29
2 ΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 368284 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3,19,27
3 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2007 367356 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 3,20,62
4 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 3,26,78
5 ΒΑΣΙΛΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2007 370842 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 3,28,01
6 ΚΙΤΣΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2007 ΣΕΓΑΣ ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 3,32,01
7 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 383931 ΚΕΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 3,32,61
8 ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 2007 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 3,34,65
9 ΛΟΥΒΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 369456 ΚΕΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 3,35,26
10 ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2007 373078 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 3,42,44
11 ΠΑΠΑΤΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 365083 ΑΣ ΑΡΤΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 3,45,27
12 ΠΑΤΟΥΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2007 376701 ΚΕΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 3,49,28
13 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 ΕΥ ΖΗΝ 4,12,77
                                              60 Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2007 360191 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 8,65
2 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 358912 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 8,72
3 ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 375882 ΑΓΣΙ 8,74
4 ΤΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 382411 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 8,75
5 ΒΛΑΣΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ 2007 Α.Ε ΛΕΥΚΙΜΗΣ 8,75
6 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΝΑΣΤ 2006 367936 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 8,89
7 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 8,91
8 ΚΟΥΤΣΟΥΠΑ  ΛΥΔΙΑ 2007 380992 Σ.Κ.Α.Ι 9,00
9 ΜΑΝΤΖΙΟΥΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 361709 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 9,12
10 ΝΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2007 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 9,12
11 ΓΕΡΑΣΗ  ΑΡΙΑ 2007 380994 Σ.Κ.Α.Ι 9,13
12 ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 362811 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 9,15
13 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΧΡΑΥΣΑΝΘΗ 2007 366597 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 9,19
14 ΜΕΡΙΑΝΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 2007 387162 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 9,20
15 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 387268 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 9,21
16 ΛΑΘΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 2007 366599 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 9,22
17 ΓΑΛΑΝΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2007 366588 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 9,23
18 ΜΠΟΚΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2007 382890 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 9,25
19 ΚΟΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ – ΜΑΡΙΑ 2007 363095 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 9,28
20 ΧΑΙΝΤΑΡΗ ΚΛΕΑ 2007 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 9,29
21 ΒΑΡΔΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 2007 372832 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 9,30
22 ΡΑΠΑ ΜΠΛΕΡΙΝΑ 2007 365247 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9,31
23 ΜΠΟΛΑΝΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2006 387165 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 9,35
24 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 360192 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 9,35
25 ΛΟΥΚΑ ΝΕΦΕΛΗ 2007 385387 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 9,38
26 ΤΣΙΟΤΟΥ ΜΥΡΤΩ 2006 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 9,50
27 ΒΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 Υ. Ε. Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 9,52
28 ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΚΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 2007 387266 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 9,53
29 ΧΗΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 374415 ΑΓΣΙ 9,54
30 ΓΟΥΛΙΕΡΜΗ ΚΟΝΔΥΛΕΝΙΑ 2007 364732 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 9,67
31 ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006 365084 ΑΣ ΑΡΤΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 9,73
32 ΠΛΟΥΜΠΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2007 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ 9,77
33 ΠΡΟΒΑΤΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2007 373979 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 9,79
34 ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2006 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 9,85
35 ΚΟΛΕΜΠΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2007 380553 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 9,87
36 ΠΑΣΧΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2007 ΕΥ ΖΗΝ 9,87
37 ΛΑΤΣΙΟΥ ΡΟΖΑΝΝΑ 2007 372844 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 9,92
38 ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ 9,94
39 ΚΟΖΑΝΙΤΗ    ΒΙΛΕΛΒΙΝΗ 2007 380991 Σ.Κ.Α.Ι 9,98
40 ΚΩΤΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2007 380502 ΑΣ ΑΘΛΟΣ 10,02
41 ΤΣΙΩΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2007 375710 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 10,21
42 ΚΟΥΡΓΙΑ ΕΒΕΛΙΝΑ 2007 365518 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10,26
43 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΟΦΙΑ 2007 376323 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 10,43
44 ΜΑΓΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007 386577 Σ.Κ.Α.Ι 10,49
45 ΛΙΜΠΕΡΤΗ- ΚΟΥΤΣΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2007 Γ.Σ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 10,49
46 ΓΚΟΡΟΓΙΑ ΜΑΡΘΑ 2007 375871 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 10,54
47 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΛΗ 2007 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 10,59
48 ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2007 ΑΓΣΙ 10,87
49 ΒΡΥΣΕΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 354489 Α.Σ.”ΗΡΑΚΛΗΣ”ΦΙΛΙΑΤΩΝ
50 ΓΑΖΗ ΕΛΕΝΑ 2007 385346 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ
51 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΙΣΙΔΩΡΑ 2007 365680 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
52 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΘΑΝΟΣ 2007 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
53 ΚΑΥΚΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007 368846 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
54 ΛΑΖΑΡΗ ΑΤΖΕΛΑ 2007 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
55 ΛΟΥΠΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2006 355764 Α.Σ.”ΗΡΑΚΛΗΣ”ΦΙΛΙΑΤΩΝ
56 ΜΑΓΚΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2006 373225 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ
57 ΜΠΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2006 362778 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
58 ΜΠΟΖΙΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 2007 Υ. Ε. Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
59 ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2006 361622 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
60 ΝΤΑΡΑ ΑΙΜΙΛΙΑ 2006 378280 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
61 ΞΑΞΙΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 364893 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
62 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2006 363081 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
63 ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΛΥΔΙΑ 2007 386595 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
64 ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 2007 377413 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
65 ΡΕΚΑΤΣΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 2006 363877 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ
66 ΤΑΡΤΟΡΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2006 386594 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
67 ΤΖΟΚΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2006 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
68 ΤΟΚΑ ΜΑΡΙΑ 2007 367965 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
69 ΤΣΙΚΝΙΑ ΕΛΕΝΗ 2007 378286 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
70 ΤΣΙΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 364789 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
71 ΧΑΣΙΩΤΗ ΑΝΘΗ – ΕΛΕΝΗ 2006 358189 Α.Σ.”ΗΡΑΚΛΗΣ”ΦΙΛΙΑΤΩΝ
72 ΧΑΣΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 381533 ΑΣ ΑΡΤΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
                          1000Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ
1 ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥ  ΖΩΗ 2006 358628 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3,13,57
2 ΤΣΑΚΙΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2006 363085 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 3,26,06
3 ΠΗΓΗ  ΛΟΥΚΙΑ 2007 369046 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 3,26,11
4 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 371039 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3,26,45
5 ΚΟΥΝΑΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 368285 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3,28,23
6 ΤΣΙΓΑΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 358480 ΑΓΣΙ 3,28,87
7 ΛΑΜΑ ΓΚΕΝΤΙΑΝΑ 2006 382793 ΑΓΣΙ 3,36,38
8 ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΖΩΗ-ΑΝΝΑ 2007 368288 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3,41,22
9 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 363090 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 3,44,27
10 ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2007 ΑΣ ΑΘΛΟΣ 3,44,85
11 ΠΑΠΠΑ ΑΘΗΝΑ 2007 379097 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 3,46,50
12 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2007 370905 ΑΓΣΙ 3,56,37
13 ΔΟΥΓΑΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2007 380807 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4,07,17
14 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 357462 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 4,16,61
15 ΝΤΑΤΣΑ ΑΘΗΝΑ 2007 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 4,28,90
16 ΜΠΑΛΑΔΗΜΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 2007 377986 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 4,45,40
                            ΜΗΚΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ 2006 358481 ΑΓΣΙ 5,15
2 ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΗΡΩ 2006 355610 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4,70
3 ΚΟΣΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006 355851 Σ.Κ.Α.Ι 4,66
4 ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ ΜΙΚΑΕΛΑ 2006 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 4,58
5 ΖΑΡΑΓΚΑ ΜΕΛΙΝΑ 2007 383921 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 4,55
6 ΚΑΤΣΙΝΟΥ ΛΥΔΙΑ 2007 377103 ΑΣ ΑΡΤΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 4,51
7 ΜΑΡΚΑΝΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 2006 378317 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4,35
8 ΚΟΥΜΠΟΥΛΗ ΣΤΑΥΡΙΝΑ 2007 375868 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 4,34
9 ΤΖΙΜΑ ΛΥΔΙΑ 2007 383304 ΠΡΩΤΕΑΣ 4,30
ΜΑΛΑΤΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2007 368349 ΑΓΣΙ 4,30
10 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 4,29
11 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2007 363213 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4,22
12 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΘ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 4E+06 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 4,22
13 ΜΑΓΚΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2006 373225 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 4,21
14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2007 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 4,11
15 ΝΤΑΚΟΥΜΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 381862 ΑΓΣΙ 4,10
16 ΜΕΡΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2007 363876 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 4,08
17 ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 365030 ΑΓΣΙ 3,98
18 ΤΣΙΡΚΙΝΙΔΟΥ ΡΩΞΑΝΗ 2006 378419 ΑΓΣΙ 3,98
19 ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2007 387265 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 3,98
20 ΝΤΑΓΚΑ ΣΟΝΙΑ 2007 382845 Σ.Κ.Α.Ι 3,98
21 ΚΑΥΚΙΑ 2007 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 3,85
22 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 373082 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 3,82
23 ΚΟΛΙΟΥ ΑΛΙΚΗ 2007 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 3,75
24 ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 2007 382720 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 3,68
25 ΤΖΙΜΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΑ 2007 383306 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 3,58
26 ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2007 364725 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 3,55
27 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΩΓΟ 2007 ΣΕΓΑΣ Σ.Κ.Α.Ι 3,42
28 ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 376382 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 3,40
29 ΝΤΙΚΙΑΔΗ ΜΑΙΡΗ 2007 387269 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 3,38
30 ΒΙΤΟΥΔΙΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ 2007 379073 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 3,38
31 ΚΥΡΙΑΚΗ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007 380990 Σ.Κ.Α.Ι 3,35
32 ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 387157 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 3,30
33 ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΥ ΜΑΓΔΑ 2007 387158 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 3,20
34 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2006 ΑΓΣΙ 3,20
35 ΣΑΡΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 2007 380791 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 2,25
                           60 ΕΜΠ.  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ 2007 378421 ΑΓΣΙ 10,53
2 ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ ΜΙΡΓΙΑΝΑ 2006 375854 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 10,70
3 ΣΙΑΝΗ ΑΘΗΝΑ 2006 361071 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 10,91
4 ΓΑΡΝΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 357572 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 10,99
5 ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 365028 ΑΓΣΙ 11,23
6 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007 367358 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 12,00
7 ΚΟΥΤΣΟΥΠΑ  ΛΥΔΙΑ 2007 380992 Σ.Κ.Α.Ι 12,27
8 ΛΕΥΚΙΜΙΑΤΗ ΕΡΡΙΚΑ 2007 385388 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 13,52
9 ΣΙΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 375890 ΑΓΣΙ 13,55
                    50 Μ ΜΙΝΙ ΠΠΒ΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2008 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 7,63
2 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2008 Γ.Σ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 7,65
3 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2008 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 7,70
4 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΗΣ 2008 ΑΓΣΙ 7,70
5 ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2008 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 7,75
6 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2008 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 7,85
7 ΓΟΓΟΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2009 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 7,88
8 ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2009 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 7,90
9 ΚΑΝΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 7,94
10 ΣΙΩΖΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2008 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 7,94
11 ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2010 Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 8,12
12 ΜΙΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2008 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 8,13
13 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2009 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 8,18
14 ΤΣΑΡΔΑΚΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2009 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 8,24
15 ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2008 Γ.Σ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 8,26
16 ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2009 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8,41
17 ΖΥΓΟΤΕΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2008 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8,66
18 ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2009 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 8,66
19 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2008 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8,67
20 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2008 ΑΓΣΙ 8,68
21 ΚΑΝΤΙΩΤΗΣ  ΙΑΣΩΝΑΣ 2009 ΕΥ ΖΗΝ 8,74
22 ΝΟΥΓΙΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 2008 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8,75
23 ΑΒΑΡΙΚΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2009 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8,77
24 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 2008 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 8,77
25 ΜΠΟΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2008 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 8,78
26 ΠΑΣΧΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2009 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 8,83
27 ΤΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2008 ΑΓΣΙ 8,84
28 ΚΟΜΙΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2008 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 8,85
29 ΜΑΧΤΣΙΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2008 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8,87
30 ΖΗΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2009 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8,91
31 ΧΡΙΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2008 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9,10
32 ΑΡΜΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2008 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 9,45
33 ΘΑΟΧΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2008 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9,47
34 ΔΕΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2008 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9,55
35 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2008 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10,45
                                     1000  ΜΙΝΙ ΠΠΒ΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ.
1 ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 3,26,19
2 ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2008 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 3,27,99
3 ΧΑΣΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2008 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 3,33,92
4 ΠΛΟΥΜΠΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2009 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 3,39,75
5 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 3,46,70
6 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2008 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 3,50,03
7 ΣΙΩΖΙΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2008 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3,56,96
8 ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2009 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3,57,12
9 ΚΑΤΣΙΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2008 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 4,03,50
10 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ 2008 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 4,05,31
11 ΡΑΨΟΜΑΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2008 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015
                            ΜΠΑΛΑ 1KG  ΜΙΝΙ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΣΙΟΣ 2008 Α.Ε ΛΕΥΚΙΜΗΣ 13,90
2 ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2008 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9,60
3 ΚΕΝΤΕΠΟΖΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2008 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 9,20
4 ΒΛΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2009 Α.Ε ΛΕΥΚΙΜΗΣ 9,00
5 ΚΕΤΣΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2008 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 8,40
6 ΔΟΥΒΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2008 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 8,30
7 ΡΑΠΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2009 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 8,20
8 ΝΑΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2008 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 7,90
9 ΝΑΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2008 ΑΓΣΙ 7,20
10 ΧΑΛΚΙΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2008 ΦΣΚΑ ΚΙΖΑΝΗΣ 7,00
11 ΖΕΡΒΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2008 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 7,00
                            ΜΗΚΟΣ  ΜΙΝΙ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΝΤΕΚΟΥΜΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2008 ΑΓΣΙ 4,78
2 ΦΩΤΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2009 Γ.Σ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 4,47
3 ΡΑΠΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2008 ΑΓΣΙ 4,32
4 ΣΤΕΜΠΑΡΙ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2008 Γ.Σ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 4,10
5 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2008 Α.Ε ΛΕΥΚΙΜΗΣ 3,92
6 ΤΣΙΑΝΑΣ ΘΩΜΑΣ 2009 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3,90
7 ΚΑΜΜΕΝΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ 2008 Σ.Κ.Α.Ι 3,90
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 2009 Γ.Σ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 3,75
9 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2009 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3,60
10 ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2009 Γ.Σ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 3,55
11 ΛΟΥΒΡΟΣ ΦΑΙΔΩΝΑΣ 2008 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 3,50
12 ΜΠΕΚΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2009 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 3,40
13 ΚΑΣΤΑΜΟΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2008 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3,30
14 ΒΑΓΓΕΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2009 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 3,20
15 ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΑΛΚΗΣ 2009 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3,10
16 ΧΡΥΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2009 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3,10
17 ΡΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2009 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3,10
18 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2009 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3,05
19 ΓΙΩΤΙΤΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2009 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2,35
                    50 Μ ΜΙΝΙ ΠΚΒ΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2008 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 7,37
2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2008 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 7,50
3 ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2009 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 7,56
4  ΒΛΕΤΣΑ      ΕΛΕΝΗ 2008 Σ.Κ.Α.Ι 7,59
5 ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 2008 ΑΓΣΙ 7,70
6 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2008 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 7,75
7 ΓΚΟΝΤΟΡΑ ΚΑΡΟΛΙΝΑ 2008 ΑΓΣΙ 7,78
8 ΚΑΚΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2008 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 7,88
9 ΓΚΑΡΤΖΟΝΗ ΕΥΡΙΚΛΕΙΑ 2009 ΑΓΣΙ 7,95
10 ΜΠΑΚΙΡΤΖΙΔΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2008 Γ.Σ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 7,96
11 ΜΙΑΡΗ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ 2008 Α.Ε ΛΕΥΚΙΜΗΣ 7,97
12 ΚΑΤΩΤΙΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2009 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 8,11
13 ΜΠΙΤΟΥ  ΜΑΡΑ 2008 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 8,14
14 ΒΟΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2009 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 8,26
15 ΜΑΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2009 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 8,28
16 ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 2009 Γ.Σ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 8,28
17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΙΚΗ 2009 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 8,31
18 ΓΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2008 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8,31
19 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2008 Γ.Σ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 8,32
20 ΓΟΓΟΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2009 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ 8,32
21 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ 2009 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 8,34
22 ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2009 ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 8,35
23 ΤΖΙΜΑ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 2008 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 8,37
24 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2008 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 8,38
25 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΑΝΑ 2008 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 8,40
26 ΚΟΛΕΜΠΑ ΜΥΡΤΩ 2008 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 8,43
27 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ 2009 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 8,49
28 ΜΕΝΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 2008 ΑΓΣΙ 8,50
29 ΚΟΤΙΝΑ ΣΟΝΙΑ 2008 ΕΑ.Ε ΛΕΥΚΙΜΗΣ 8,50
30 ΓΚΟΥΒΑ ΕΥΑ 2008 ΑΓΣΙ 8,55
31 ΧΩΙΝΑ   ΡΟΞΑΝΗ 2009 Σ.Κ.Α.Ι 8,58
32 ΜΑΧΤΣΙΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 2008 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8,62
33 ΖΩΤΟΥ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2008 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 8,64
34 ΜΠΟΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2008 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 8,65
35 ΛΟΥΒΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2009 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 8,65
36 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΑΝΑΗ 2009 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 8,68
37 ΤΣΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2009 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 8,70
38 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2008 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8,70
39 ΒΑΒΙΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2009 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 8,70
40 ΜΑΛΑΜΟΥ ΑΛΚΜΙΝΗ 2010 ΑΓΣΙ 8,70
41 ΜΠΟΖΙΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 2009 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ 8,80
42 ΠΟΥΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2009 ΑΓΣΙ 8,82
43 ΝΤΟΥΛΙΑ ΖΩΗ 2008 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8,84
44 ΚΑΡΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2009 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8,85
45 ΛΕΥΚΙΜΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2008 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 8,86
46 ΓΙΑΚΟΥΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2008 ΑΣ ΑΘΛΟΣ 8,87
47 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 2009 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 8,88
48 ΗΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2008 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9,00
49 ΖΑΙΜΗ ΑΜΑΛΙΑ 2009 ΑΓΣΙ 9,02
50 ΧΟΥΜΑΔΙΑ ΕΙΡΗΝΗ 2010 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9,03
51 ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2009 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 9,08
52 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΙΧΑΕΛΑ 2008 ΑΓΣΙ 9,16
53 ΝΟΥΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2009 ΑΓΣΙ 9,17
54 ΓΚΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2009 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 9,22
55 ΘΕΟΧΑΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2009 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9,24
56 ΜΠΕΣΗ ΟΛΓΑ 2009 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 9,50
57 ΖΩΗ ΠΑΠΠΑ 2010 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9,62
58 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2010 Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 9,71
59 ΣΑΡΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2009 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 9,80
60 ΜΑΝΤΖΟΥ -ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ 2009 ΑΓΣΙ 9,99
61 ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΣΤΕΛΑ 2009 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10,14
62 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗ ΗΛΕΚΤΡΑ 2008 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 10,29
63 ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ 2009 ΑΓΣΙ 10,35
                                    1000  ΜΙΝΙ ΠΚΒ΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ.
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2008 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3,29,30
2 ΚΑΤΣΙΜΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3,34,37
3 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 3,41,87
4 ΒΛΑΣΗ ΕΛΕΝΗ 3,53,44
5 ΛΑΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2008 ΑΣ ΑΘΛΟΣ 4,03,16
6 ΚΑΛΑΤΖΗ ΜΕΛΙΝΑ 4,07,46
7 ΚΡΑΣΝΙΝΗ ΑΝΙΤΑ 4,10,49
8 ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2009 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4,12,81
9 ΒΕΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2008 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 4,15,89
10 ΤΖΕΦΕΡΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2009 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 4,32,31
                            ΜΠΑΛΑ 1KG  ΜΙΝΙ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ
1 ΚΑΛΥΒΑ ΑΘΗΝΑ 2008 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 11,00
2 ΚΑΡΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2007 Γ.Σ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 10,80
3 ΤΙΤΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2008 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 9,90
4 ΛΙΜΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ 2008 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 9,00
5 ΖΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 2008 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 8,00
6 ΠΑΝΟΥ ΕΒΙΤΑ 2008 Α.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 7,10
ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 2009 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 7,00
ΜΠΑΜΠΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2008 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 6,80
ΠΟΙΚΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2008 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 6,70
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2009 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 6,10
                            ΜΗΚΟΣ  ΜΙΝΙ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ
1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΙΚΗ 2009 ΑΓΣΙ 4,30
2 ΚΩΤΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 2008 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4,10
3 ΧΡΗΣΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2008 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 4,08
4 ΤΣΙΩΤΣΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2008 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 4,05
5 ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2008 ΑΣ ΑΘΛΟΣ 3,98
6 ΔΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 2008 ΑΣ ΑΘΛΟΣ 3,76
7 ΜΠΟΥΑ ΠΑΣΚΟΥΑΛΙΝΑ 2008 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 3,74
8 ΓΩΓΟΥ ΕΛΕΝΗ 2009 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 3,70
9 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΑΛΚΜΗΝΗ 2008 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 3,59
10 ΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 2009 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΩΝ 3,55
11 ΠΑΤΟΥΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 2008 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 3,55
12 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2008 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 3,55
13 ΚΕΝΤΕΠΟΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2008 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3,54
14 ΘΕΟΧΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2008 ΑΣ ΑΘΛΟΣ 3,50
15 ΜΠΕΡΟΥΚΑ ΕΒΕΛΙΝΑ 2009 Γ.ΣΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 3,47
16 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2008 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3,30
17 ΒΑΡΕΛΗ ΣΟΦΙΑ ΒΕΡΑ 2008 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 3,30
18 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2009 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3,25
19 ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2008 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 3,20
20 ΖΩΤΟΥ ΠΟΠΗ 2008 Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 3,20
21 ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2009 3,20
22 ΡΑΠΤΗ ΛΥΔΙΑ 2009 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 3,15
23 ΤΖΙΝΑ ΜΕΛΙΝΑ 2009 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3,15
24 ΜΠΑΚΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2009 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 3,15
25 ΚΑΡΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2009 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3,10
26 ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2009 Γ.Σ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 3,10
27 ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 2008 ΑΓΣΙ 2,96
28 ΣΑΚΑΡΕΛΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2009 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 2,92
29 ΒΑΓΓΕΛΗ ΟΛΓΑ 2008 Γ. Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 2,90
P