Πρόγραμμα & Αποτελέσματα Γ Εθνική

1η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Μακεδονικός Φούφα vs Τηλυκράτης

Ηγουμενίτσας
ΑΟ Φλωριάδας vs Μ. Αλέξανδρος Καλ.

Γήπεδο Κομποτίου
Αχέρων Καναλακίου vs Θρίαμβος Σερβιανών

Καναλακίου
Γρεβενά Αεράτα vs Σούλι Παραμυθιάς

ΔΑΚ Γρεβενών
Μακεδονικός Σιάτιστας vs Ναυπακτιακός

Σιάτιστας
Θεσπρωτός vs Κρόνος Αργυράδων

Ηγουμενίτσας

2η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Α.Ε. Λευκίμμη vs Μακεδονικός Φούφα

Λευκίμης
Τηλυκράτης vs Θεσπρωτός

Λευκάδας
Κρόνος Αργυράδων vs Αχέρων Καναλακίου

Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας
Μ. Αλέξανδρος Καλ. vs Γρεβενά Αεράτα

Καστοριας
Θρίαμβος Σερβιανών vs Μακεδονικός Σιάτιστας

ΕΠΣΗΠ
Σούλι Παραμυθιάς vs Ναυπακτιακός

ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Μακεδονικός Φούφα vs Θεσπρωτός

Πτολεμαϊδας
ΑΟ Φλωριάδας vs Α.Ε. Λευκίμμη

Γήπεδο Κομποτίου
Αχέρων Καναλακίου vs Τηλυκράτης

Καναλακίου
Μακεδονικός Σιάτιστας vs Κρόνος Αργυράδων

Σιάτιστας
Ναυπακτιακός vs Μ. Αλέξανδρος Καλ.

Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου
Σούλι Παραμυθιάς vs Θρίαμβος Σερβιανών

ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
ΑΟ Φλωριάδας vs Μακεδονικός Φούφα

Γήπεδο Κομποτίου
Θεσπρωτός vs Αχέρων Καναλακίου

Ηγουμενίτσας
Α.Ε. Λευκίμμη vs Γρεβενά Αεράτα

Λευκίμης
Τηλυκράτης vs Μακεδονικός Σιάτιστας

Λευκάδας
Κρόνος Αργυράδων vs Σούλι Παραμυθιάς

Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας
Μ. Αλέξανδρος Καλ. vs Θρίαμβος Σερβιανών

Καστοριας

5η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Μακεδονικός Φούφα vs Αχέρων Καναλακίου

Πτολεμαϊδας
Γρεβενά Αεράτα vs ΑΟ Φλωριάδας

ΔΑΚ Γρεβενών
Μακεδονικός Σιάτιστας vs Θεσπρωτός

Σιάτιστας
Ναυπακτιακός vs Α.Ε. Λευκίμμη

Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου
Σούλι Παραμυθιάς vs Τηλυκράτης

ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Μ. Αλέξανδρος Καλ. vs Κρόνος Αργυράδων

ΔΑΚ Καστοριάς

6η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Γρεβενά Αεράτα vs Μακεδονικός Φούφα

ΔΑΚ Γρεβενών
Αχέρων Καναλακίου vs Μακεδονικός Σιάτιστας

Καναλακίου
ΑΟ Φλωριάδας vs Ναυπακτιακός

Γήπεδο Κομποτίου
Θεσπρωτός vs Σούλι Παραμυθιάς

Ηγουμενίτσας
Α.Ε. Λευκίμμη vs Θρίαμβος Σερβιανών

Λευκίμης
Τηλυκράτης vs Μ. Αλέξανδρος Καλ.

Λευκάδας

7η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Μακεδονικός Φούφα vs Μακεδονικός Σιάτιστας

Πτολεμαϊδας
Ναυπακτιακός vs Γρεβενά Αεράτα

Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου
Σούλι Παραμυθιάς vs Αχέρων Καναλακίου

ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Θρίαμβος Σερβιανών vs ΑΟ Φλωριάδας

ΕΠΣΗΠ
Μ. Αλέξανδρος Καλ. vs Θεσπρωτός

Καστοριας
Κρόνος Αργυράδων vs Α.Ε. Λευκίμμη

Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας

8η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Αχέρων Καναλακίου vs Μ. Αλέξανδρος Καλ.

Καναλακίου
Μακεδονικός Σιάτιστας vs Σούλι Παραμυθιάς

Σιάτιστας
Ναυπακτιακός vs Μακεδονικός Φούφα

Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου
Γρεβενά Αεράτα vs Θρίαμβος Σερβιανών

ΔΑΚ Γρεβενών
ΑΟ Φλωριάδας vs Κρόνος Αργυράδων

Γήπεδο Κομποτίου
Α.Ε. Λευκίμμη vs Τηλυκράτης

Λευκίμης

9η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Μακεδονικός Φούφα vs Σούλι Παραμυθιάς

Πτολεμαϊδας
Θρίαμβος Σερβιανών vs Ναυπακτιακός

ΕΠΣΗΠ
Μ. Αλέξανδρος Καλ. vs Μακεδονικός Σιάτιστας

Καστοριας
Κρόνος Αργυράδων vs Γρεβενά Αεράτα

Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας
Τηλυκράτης vs ΑΟ Φλωριάδας

Λευκάδας
Θεσπρωτός vs Α.Ε. Λευκίμμη

Ηγουμενίτσας

10η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Θρίαμβος Σερβιανών vs Μακεδονικός Φούφα

ΕΠΣΗΠ
Σούλι Παραμυθιάς vs Μ. Αλέξανδρος Καλ.

ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Ναυπακτιακός vs Κρόνος Αργυράδων

Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου
Γρεβενά Αεράτα vs Τηλυκράτης

ΔΑΚ Γρεβενών
Αχέρων Καναλακίου vs Α.Ε. Λευκίμμη

Καναλακίου
ΑΟ Φλωριάδας vs Θεσπρωτός

Γήπεδο Κομποτίου

11η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Μακεδονικός Φούφα vs Μ. Αλέξανδρος Καλ.

Πτολεμαϊδας
Κρόνος Αργυράδων vs Θρίαμβος Σερβιανών

Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας
Τηλυκράτης vs Ναυπακτιακός

Λευκάδας
Α.Ε. Λευκίμμη vs Μακεδονικός Σιάτιστας

Λευκίμης
Θεσπρωτός vs Γρεβενά Αεράτα

Ηγουμενίτσας
Αχέρων Καναλακίου vs ΑΟ Φλωριάδας

Καναλακίου

12η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Κρόνος Αργυράδων vs Μακεδονικός Φούφα

Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας
Θρίαμβος Σερβιανών vs Τηλυκράτης

ΕΠΣΗΠ
Σούλι Παραμυθιάς vs Α.Ε. Λευκίμμη

ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Ναυπακτιακός vs Θεσπρωτός

Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου
Μακεδονικός Σιάτιστας vs ΑΟ Φλωριάδας

Σιάτιστας
Γρεβενά Αεράτα vs Αχέρων Καναλακίου

ΔΑΚ Γρεβενών

13η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Τηλυκράτης vs Κρόνος Αργυράδων

Λευκάδας
Α.Ε. Λευκίμμη vs Μ. Αλέξανδρος Καλ.

Λευκίμης
Θεσπρωτός vs Θρίαμβος Σερβιανών

Ηγουμενίτσας
ΑΟ Φλωριάδας vs Σούλι Παραμυθιάς

Γήπεδο Κομποτίου
Αχέρων Καναλακίου vs Ναυπακτιακός

Καναλακίου
Μακεδονικός Σιάτιστας vs Γρεβενά Αεράτα

Σιάτιστας

14η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Τηλυκράτης vs Μακεδονικός Φούφα

Λευκάδας
Κρόνος Αργυράδων vs Θεσπρωτός

Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας
Μ. Αλέξανδρος Καλ. vs ΑΟ Φλωριάδας

ΔΑΚ Καστοριάς
Θρίαμβος Σερβιανών vs Αχέρων Καναλακίου

ΕΠΣΗΠ
Σούλι Παραμυθιάς vs Γρεβενά Αεράτα

ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Ναυπακτιακός vs Μακεδονικός Σιάτιστας

Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου

15η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Μακεδονικός Φούφα vs Α.Ε. Λευκίμμη

Πτολεμαϊδας
Θεσπρωτός vs Τηλυκράτης

Ηγουμενίτσας
Αχέρων Καναλακίου vs Κρόνος Αργυράδων

Καναλακίου
Γρεβενά Αεράτα vs Μ. Αλέξανδρος Καλ.

ΔΑΚ Γρεβενών
Μακεδονικός Σιάτιστας vs Θρίαμβος Σερβιανών

Σιάτιστας
Ναυπακτιακός vs Σούλι Παραμυθιάς

Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου

16η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Θεσπρωτός vs Μακεδονικός Φούφα

Ηγουμενίτσας
Α.Ε. Λευκίμμη vs ΑΟ Φλωριάδας

Λευκίμης
Τηλυκράτης vs Αχέρων Καναλακίου

Λευκάδας
Κρόνος Αργυράδων vs Μακεδονικός Σιάτιστας

Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας
Μ. Αλέξανδρος Καλ. vs Ναυπακτιακός

ΔΑΚ Καστοριάς
Θρίαμβος Σερβιανών vs Σούλι Παραμυθιάς

ΕΠΣΗΠ

17η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Μακεδονικός Φούφα vs ΑΟ Φλωριάδας

Πτολεμαϊδας
Αχέρων Καναλακίου vs Θεσπρωτός

Καναλακίου
Γρεβενά Αεράτα vs Α.Ε. Λευκίμμη

ΔΑΚ Γρεβενών
Μακεδονικός Σιάτιστας vs Τηλυκράτης

Σιάτιστας
Σούλι Παραμυθιάς vs Κρόνος Αργυράδων

ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Θρίαμβος Σερβιανών vs Μ. Αλέξανδρος Καλ.

ΕΠΣΗΠ

18η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Αχέρων Καναλακίου vs Μακεδονικός Φούφα

Καναλακίου
ΑΟ Φλωριάδας vs Γρεβενά Αεράτα

Γήπεδο Κομποτίου
Θεσπρωτός vs Μακεδονικός Σιάτιστας

Ηγουμενίτσας
Α.Ε. Λευκίμμη vs Ναυπακτιακός

Λευκίμης
Τηλυκράτης vs Σούλι Παραμυθιάς

Λευκάδας
Κρόνος Αργυράδων vs Μ. Αλέξανδρος Καλ.

ΔΑΚ Καστοριάς

19η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Μακεδονικός Φούφα vs Γρεβενά Αεράτα

Πτολεμαϊδας
Μακεδονικός Σιάτιστας vs Αχέρων Καναλακίου

Σιάτιστας
Ναυπακτιακός vs ΑΟ Φλωριάδας

Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου
Σούλι Παραμυθιάς vs Θεσπρωτός

ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Θρίαμβος Σερβιανών vs Α.Ε. Λευκίμμη

ΕΠΣΗΠ
Μ. Αλέξανδρος Καλ. vs Τηλυκράτης

ΔΑΚ Καστοριάς

20η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Μακεδονικός Σιάτιστας vs Μακεδονικός Φούφα

Σιάτιστας
Γρεβενά Αεράτα vs Ναυπακτιακός

ΔΑΚ Γρεβενών
Αχέρων Καναλακίου vs Σούλι Παραμυθιάς

Καναλακίου
ΑΟ Φλωριάδας vs Θρίαμβος Σερβιανών

Γήπεδο Κομποτίου
Θεσπρωτός vs Μ. Αλέξανδρος Καλ.

Ηγουμενίτσας
Α.Ε. Λευκίμμη vs Κρόνος Αργυράδων

Λευκίμης

21η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Μακεδονικός Φούφα vs Ναυπακτιακός

Πτολεμαϊδας
Σούλι Παραμυθιάς vs Μακεδονικός Σιάτιστας

ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Θρίαμβος Σερβιανών vs Γρεβενά Αεράτα

ΕΠΣΗΠ
Μ. Αλέξανδρος Καλ. vs Αχέρων Καναλακίου

ΔΑΚ Καστοριάς
Κρόνος Αργυράδων vs ΑΟ Φλωριάδας

Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας
Τηλυκράτης vs Α.Ε. Λευκίμμη

Λευκάδας

22η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Σούλι Παραμυθιάς vs Μακεδονικός Φούφα

ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Ναυπακτιακός vs Θρίαμβος Σερβιανών

Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου
Μακεδονικός Σιάτιστας vs Μ. Αλέξανδρος Καλ.

Σιάτιστας
Γρεβενά Αεράτα vs Κρόνος Αργυράδων

ΔΑΚ Γρεβενών
ΑΟ Φλωριάδας vs Τηλυκράτης

Γήπεδο Κομποτίου
Α.Ε. Λευκίμμη vs Θεσπρωτός

Λευκίμης

23η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Μακεδονικός Φούφα vs Θρίαμβος Σερβιανών

Πτολεμαϊδας
Μ. Αλέξανδρος Καλ. vs Σούλι Παραμυθιάς

Καστοριας
Κρόνος Αργυράδων vs Ναυπακτιακός

Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας
Τηλυκράτης vs Γρεβενά Αεράτα

Λευκάδας
Α.Ε. Λευκίμμη vs Αχέρων Καναλακίου

Λευκίμης
Θεσπρωτός vs ΑΟ Φλωριάδας

Ηγουμενίτσας

24η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Μ. Αλέξανδρος Καλ. vs Μακεδονικός Φούφα

Καστοριας
Θρίαμβος Σερβιανών vs Κρόνος Αργυράδων

ΕΠΣΗΠ
Ναυπακτιακός vs Τηλυκράτης

Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου
Μακεδονικός Σιάτιστας vs Α.Ε. Λευκίμμη

Σιάτιστας
Γρεβενά Αεράτα vs Θεσπρωτός

ΔΑΚ Γρεβενών
ΑΟ Φλωριάδας vs Αχέρων Καναλακίου

Γήπεδο Κομποτίου

25η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Μακεδονικός Φούφα vs Κρόνος Αργυράδων

Πτολεμαϊδας
Τηλυκράτης vs Θρίαμβος Σερβιανών

Λευκάδας
Α.Ε. Λευκίμμη vs Σούλι Παραμυθιάς

Λευκίμης
Θεσπρωτός vs Ναυπακτιακός

Ηγουμενίτσας
ΑΟ Φλωριάδας vs Μακεδονικός Σιάτιστας

Γήπεδο Κομποτίου
Αχέρων Καναλακίου vs Γρεβενά Αεράτα

Καναλακίου

26η Αγωνιστική

ΗμέραΟμάδες ΣΚΟΡΓήπεδο
Κρόνος Αργυράδων vs Τηλυκράτης

Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας
Μ. Αλέξανδρος Καλ. vs Α.Ε. Λευκίμμη

ΔΑΚ Καστοριάς
Θρίαμβος Σερβιανών vs Θεσπρωτός

ΕΠΣΗΠ
Σούλι Παραμυθιάς vs ΑΟ Φλωριάδας

ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Ναυπακτιακός vs Αχέρων Καναλακίου

Παπαχαραλάμπειο Ναυπάκτου
Γρεβενά Αεράτα vs Μακεδονικός Σιάτιστας

ΔΑΚ Γρεβενών