Πρόγραμμα Γ΄ Εθνικής 3ος όμιλος

1η αγωνιστική  1/10

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Αστέρας Παραποτάμου 2-1
Πανλευκάδιος – Σκουφάς Κομποτίου 1-1
Καστοριά – Ερμής Αμυνταίου 0-1
Μακεδονικός Φούφα – Νέος Αμφίλοχος 2-1
Δόξα Κρανούλας – Τηλυκράτης 0-2
ΑΕ Λευκίμμης – Θεσπρωτός 0-0
Ρεπό: Εθνικός Φιλιππιάδας

2η αγωνιστική  8/10

Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕΠ Καραγιαννίων 0-1
Αστέρας Παραποτάμου – Πανλευκάδιος  0-0
Σκουφάς Κομποτίου – Μακεδονικός Φούφα 0-0
Ερμής Αμυνταίου – Δόξα Κρανούλας 1-1
Νέος Αμφίλοχος – ΑΕ Λευκίμμης 1-2
Τηλυκράτης – Θεσπρωτός 1-0
Ρεπό: Καστοριά

3η αγωνιστική 15/10

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Πανλευκάδιος 0-0
Καστοριά – Εθνικός Φιλιππιάδας 0-1
Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Παραποτάμου 1-0
ΑΕ Λευκίμμης – Σκουφάς Κομποτίου 0-0
Θεσπρωτός – Ερμής Αμυνταίου 4-0
Τηλυκράτης – Νέος Αμφίλοχος 0-3
Ρεπό: Δόξα Κρανούλας

4η αγωνιστική  18/10

Καστοριά – ΑΕΠ Καραγιαννίων 1-2
Πανλευκάδιος – Μακεδονικός Φούφα 0-2
Εθνικός Φιλιππιάδας – Δόξα Κρανούλας 0-0
Αστέρας Παραποτάμου – ΑΕ Λευκίμμης 1-3
Σκουφάς Κομποτίου – Τηλυκράτης 0-1
Ερμής Αμυνταίου – Νέος Αμφίλοχος 1-0
Ρεπό: Θεσπρωτός 

5η αγωνιστική  22/10

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Μακεδονικός Φούφα
Δόξα Κρανούλας – Καστοριά
ΑΕ Λευκίμμης – Πανλευκάδιος
Θεσπρωτός – Εθνικός Φιλιππιάδας
Τηλυκράτης – Αστέρας Παραποτάμου
Ερμής Αμυνταίου – Σκουφάς Κομποτίου
Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος

6η αγωνιστική  29/10

Δόξα Κρανούλας – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Λευκίμμης
Καστοριά – Θεσπρωτός 
Πανλευκάδιος – Τηλυκράτης
Εθνικός Φιλιππιάδας – Νέος Αμφίλοχος
Αστέρας Παραποτάμου – Ερμής Αμυνταίου 
Ρεπό: Σκουφάς Κομποτίου

7η αγωνιστική  5/11

ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΑΕ Λευκίμμης
Θεσπρωτός – Δόξα Κρανούλας 
Τηλυκράτης – Μακεδονικός Φούφα
Νέος Αμφίλοχος – Καστοριά
Ερμής Αμυνταίου – Πανλευκάδιος
Σκουφάς Κομποτίου – Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρεπό: Αστέρας Παραποτάμου 

8η αγωνιστική  12/11

Θεσπρωτός – ΑΕΠ Καραγιαννίων 
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης
Δόξα Κρανούλας – Νέος Αμφίλοχος
Μακεδονικός Φούφα – Ερμής Αμυνταίου
Καστοριά – Σκουφάς Κομποτίου
Εθνικός Φιλιππιάδας – Αστέρας Παραποτάμου 
Ρεπό: Πανλευκάδιος

9η αγωνιστική  19/11

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Τηλυκράτης
Νέος Αμφίλοχος – Θεσπρωτός 
Ερμής Αμυνταίου – ΑΕ Λευκίμμης
Σκουφάς Κομποτίου – Δόξα Κρανούλας
Αστέρας Παραποτάμου – Καστοριά 
Πανλευκάδιος – Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

10η αγωνιστική  26/11

Νέος Αμφίλοχος – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Τηλυκράτης – Ερμής Αμυνταίου
Θεσπρωτός – Σκουφάς Κομποτίου 
Δόξα Κρανούλας – Αστέρας Παραποτάμου 
Μακεδονικός Φούφα – Εθνικός Φιλιππιάδας
Καστοριά – Πανλευκάδιος
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

11η αγωνιστική  3/12

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Ερμής Αμυνταίου
Σκουφάς Κομποτίου – Νέος Αμφίλοχος
Αστέρας Παραποτάμου – Θεσπρωτός 
Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕ Λευκίμμης
Πανλευκάδιος – Δόξα Κρανούλας
Μακεδονικός Φούφα – Καστοριά
Ρεπό: Τηλυκράτης

12η αγωνιστική  10/12

Σκουφάς Κομποτίου – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Νέος Αμφίλοχος – Αστέρας Παραποτάμου 
Τηλυκράτης – Εθνικός Φιλιππιάδας
Θεσπρωτός – Πανλευκάδιος 
ΑΕ Λευκίμμης – Καστοριά
Δόξα Κρανούλας – Μακεδονικός Φούφα
Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου

13η αγωνιστική  17/12

Αστέρας Παραποτάμου – Σκουφάς Κομποτίου
Εθνικός Φιλιππιάδας – Ερμής Αμυνταίου
Πανλευκάδιος – Νέος Αμφίλοχος
Καστοριά – Τηλυκράτης
Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός 
ΑΕ Λευκίμμης – Δόξα Κρανούλας
Ρεπό: ΑΕΠ Καραγιαννίων