• Το πρόγραμμα του 3ου ομίλου της Γ΄Εθνικής

    1120 προβολές
  • Δείτε ολόκληρο το πρόγραμμα του α΄ γύρου στον όμιλο Θεσπρωτού και Αστέρα.

     

    1η αγωνιστική
    ΑΕΠ Καραγιαννίων – Αστέρας Παραποτάμου
    Πανλευκάδιος – Σκουφάς Κομποτίου
    Καστοριά – Ερμής Αμυνταίου
    Μακεδονικός Φούφα – Νέος Αμφίλοχος
    Δόξα Κρανούλας – Τηλυκράτης
    ΑΕ Λευκίμμης – Θεσπρωτός
    Ρεπό: Εθνικός Φιλιππιάδας

    2η αγωνιστική
    Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕΠ Καραγιαννίων
    Αστέρας Παραποτάμου – Πανλευκάδιος
    Σκουφάς Κομποτίου – Μακεδονικός Φούφα
    Ερμής Αμυνταίου – Δόξα Κρανούλας
    Νέος Αμφίλοχος – ΑΕ Λευκίμμης
    Τηλυκράτης – Θεσπρωτός
    Ρεπό: Καστοριά

    3η αγωνιστική
    ΑΕΠ Καραγιαννίων – Πανλευκάδιος
    Καστοριά – Εθνικός Φιλιππιάδας
    Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Παραποτάμου
    ΑΕ Λευκίμμης – Σκουφάς Κομποτίου
    Θεσπρωτός – Ερμής Αμυνταίου
    Τηλυκράτης – Νέος Αμφίλοχος
    Ρεπό: Δόξα Κρανούλας

    4η αγωνιστική
    Καστοριά – ΑΕΠ Καραγιαννίων
    Πανλευκάδιος – Μακεδονικός Φούφα
    Εθνικός Φιλιππιάδας – Δόξα Κρανούλας
    Αστέρας Παραποτάμου – ΑΕ Λευκίμμης
    Σκουφάς Κομποτίου – Τηλυκράτης
    Ερμής Αμυνταίου – Νέος Αμφίλοχος
    Ρεπό: Θεσπρωτός

    5η αγωνιστική
    ΑΕΠ Καραγιαννίων – Μακεδονικός Φούφα
    Δόξα Κρανούλας – Καστοριά
    ΑΕ Λευκίμμης – Πανλευκάδιος
    Θεσπρωτός – Εθνικός Φιλιππιάδας
    Τηλυκράτης – Αστέρας Παραποτάμου
    Ερμής Αμυνταίου – Σκουφάς Κομποτίου
    Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος

    6η αγωνιστική
    Δόξα Κρανούλας – ΑΕΠ Καραγιαννίων
    Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Λευκίμμης
    Καστοριά – Θεσπρωτός
    Πανλευκάδιος – Τηλυκράτης
    Εθνικός Φιλιππιάδας – Νέος Αμφίλοχος
    Αστέρας Παραποτάμου – Ερμής Αμυνταίου
    Ρεπό: Σκουφάς Κομποτίου

    7η αγωνιστική
    ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΑΕ Λευκίμμης
    Θεσπρωτός – Δόξα Κρανούλας
    Τηλυκράτης – Μακεδονικός Φούφα
    Νέος Αμφίλοχος – Καστοριά
    Ερμής Αμυνταίου – Πανλευκάδιος
    Σκουφάς Κομποτίου – Εθνικός Φιλιππιάδας
    Ρεπό: Αστέρας Παραποτάμου

    8η αγωνιστική
    Θεσπρωτός – ΑΕΠ Καραγιαννίων
    ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης
    Δόξα Κρανούλας – Νέος Αμφίλοχος
    Μακεδονικός Φούφα – Ερμής Αμυνταίου
    Καστοριά – Σκουφάς Κομποτίου
    Εθνικός Φιλιππιάδας – Αστέρας Παραποτάμου
    Ρεπό: Πανλευκάδιος

    9η αγωνιστική
    ΑΕΠ Καραγιαννίων – Τηλυκράτης
    Νέος Αμφίλοχος – Θεσπρωτός
    Ερμής Αμυνταίου – ΑΕ Λευκίμμης
    Σκουφάς Κομποτίου – Δόξα Κρανούλας
    Αστέρας Παραποτάμου – Καστοριά
    Πανλευκάδιος – Εθνικός Φιλιππιάδας
    Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

    10η αγωνιστική
    Νέος Αμφίλοχος – ΑΕΠ Καραγιαννίων
    Τηλυκράτης – Ερμής Αμυνταίου
    Θεσπρωτός – Σκουφάς Κομποτίου
    Δόξα Κρανούλας – Αστέρας Παραποτάμου
    Μακεδονικός Φούφα – Εθνικός Φιλιππιάδας
    Καστοριά – Πανλευκάδιος
    Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

    11η αγωνιστική
    ΑΕΠ Καραγιαννίων – Ερμής Αμυνταίου
    Σκουφάς Κομποτίου – Νέος Αμφίλοχος
    Αστέρας Παραποτάμου – Θεσπρωτός
    Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕ Λευκίμμης
    Πανλευκάδιος – Δόξα Κρανούλας
    Μακεδονικός Φούφα – Καστοριά
    Ρεπό: Τηλυκράτης

    12η αγωνιστική
    Σκουφάς Κομποτίου – ΑΕΠ Καραγιαννίων
    Νέος Αμφίλοχος – Αστέρας Παραποτάμου
    Τηλυκράτης – Εθνικός Φιλιππιάδας
    Θεσπρωτός – Πανλευκάδιος
    ΑΕ Λευκίμμης – Καστοριά
    Δόξα Κρανούλας – Μακεδονικός Φούφα
    Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου

    13η αγωνιστική
    Αστέρας Παραποτάμου – Σκουφάς Κομποτίου
    Εθνικός Φιλιππιάδας – Ερμής Αμυνταίου
    Πανλευκάδιος – Νέος Αμφίλοχος
    Καστοριά – Τηλυκράτης
    Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός
    ΑΕ Λευκίμμης – Δόξα Κρανούλας
    Ρεπό: ΑΕΠ Καραγιαννίων

    • P