• SL2: Οι διαιτητές της πρεμιέρας

    139 προβολές
  • Αναλυτικά οι ορισμοί της 1ης αγωνιστικής.

    Αύριο Σάββατο  (30/10, 15.00) ο Θεσπρωτός αντιμετωπίζει εκτός έδρας τον Πιερικό στην πρεμιέρα της SL2.

    Τον αγώνα θα διευθύνει ο Σπύρος Νικολάου του Συνδέσμου Αθηνών με βοηθούς τους Ζήρδα (Αθήνας) και Φράγιο (Μακεδονίας).

    Α’ ΟΜΙΛΟΣ

    Σάββατο 30 Οκτωβρίου (15.00)

    Πιερικός – Θεσπρωτός (Δημ. Βέροιας)
    Διαιτητής: Νικολάου (Αθήνας)
    Βοηθοί: Ζήρδας (Αθήνας), Φράγιος (Μακεδονίας)
    4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)

    Απόλλων Λάρισας – Βέροια (γήπεδο Φιλιππούπολης)
    Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
    Βοηθοί: Αϊναλής (Μακεδονίας), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)
    4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

    Κυριακή 31 Οκτωβρίου (15.00)

    Ολυμπιακός Β – Τρίκαλα (Ρέντη)
    Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)
    Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτ/νίας), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
    4ος: Ψυχούλας (Βοιωτίας)

    ΑΕΛ – ΠΑΟΚ Β (Αλκαζάρ)
    Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)
    Βοηθοί: Τσολακίδης (Αθήνας), Γουρνιάς (Αν. Αττικής)
    4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

    Απόλλων Πόντου – Αλμωπός Αριδαίας (Μακεδονικού)
    Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
    Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Χριστοδούλου (Ημαθίας)
    4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

    Τρίγλια (Ηρακλής) – Αναγέννηση Καρδίτσας (Καυτανζόγλειο)
    Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)
    Βοηθοί: Ίσσα (Αθήνας), Σάββας (Σερρών)
    4ος: Κακουλίδης (Θράκης)

    Νίκη Βόλου – Ξάνθη (Πανθεσσαλικό)
    Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθήνας)
    Βοηθοί: Μηνούδης (Πιερίας), Μανασής (Τρικάλων)
    4ος: Τσουκαλάς (Αθήνας)

    Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Βόλου (Σερρών)
    Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
    Βοηθοί: Βρούζος (Πιερίας), Παραφέστας (Λάρισας)
    4ος: Τσιάρας (Καβάλας)

    Β’ ΟΜΙΛΟΣ

    Σάββατο 30 Οκτωβρίου (15.00)

    Κηφισιά – Ρόδος (Καισαριανής)
    Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
    Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Δίπλαρης (Καρδίτσας)
    4ος: Βλάχος (Αν. Αττικής)

    ΟΦΙ – Παναθηναϊκός Β (Βουζουνεράκειο)
    Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Πειραιά)
    Βοηθοί: Πλακάς (Δυτ. Αττικής), Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
    4ος: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

    Εργοτέλης – Αιγάλεω (Παγκρήτιο)
    Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
    Βοηθοί: Μάνος (Λάρισας), Αναστασάκης (Χανίων)
    4ος: Κουκουράκης (Χανίων)

    Διαγόρας – ΑΕΚ Β (Ρόδου)
    Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)
    Βοηθοί: Κορωνάς (Πειραιά), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
    4ος: Μαχαίρας (Αθήνας)

    Κυριακή 31 Οκτωβρίου (15.00)

    Αστέρας Βλαχιώτη – Ηρόδοτος (Σπάρτης)
    Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)
    Βοηθοί: Δέτση (Αθήνας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)
    4ος: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

    Καλλιθέα – Επισκοπή (Καλλιθέας)
    Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
    Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Καραθανάσης (Αν. Αττικής)
    4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

    Λεβαδειακός – Καραϊσκάκης (Λιβαδειάς)
    Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
    Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Νικολάου (Αθήνας)
    4ος: Καδδάς (Αχαΐας)

    Χανιά – Καλαμάτα (Περιβολίων)
    Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)
    Βοηθοί: Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
    4ος: Πουλόπουλος (Πειραιά)

    • P