• Στον 3ο όμιλο Θεσπρωτός και Αστέρας

    766 προβολές
  • Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΟ οι 8 ομίλοι της Γ΄Εθνικής.

     

    Από Κέρκυρα και Λευκάδα, μέχρι Αιτωλοακαρνανία και Φλώρινα θα ταξιδέψουν φέτος ο ομάδες μας στη Γ΄Εθνική. Δείτε τις 11 αντιπάλους των Θεσπρωτό και Αστέρα Παραποτάμου τον 3ο όμιλο. Η ανακοίνωση της ΕΠΟ:

    “Η Επιτροπή Διοργανώσεων της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας προχώρησε στη συγκρότηση των οκτώ ομίλων του πρωταθλήματος Γ’ Εθνικής Κατηγορίας περιόδου 2017-2018. Η κλήρωση για τον καταρτισμό του αγωνιστικού προγράμματος θα διενεργηθεί τη Δευτέρα 18/9/23017 και ώρα 12:00 στα γραφεία της ΕΠΟ στο Πάρκο Γουδή.”

    1ος όμιλος
    ΕΠΣ Σωματείο
    Έβρου Διδυμοτείχου Α.Ε.
    Θράκης Δόξα Προσκυνητών Α.Π.Σ.
    » Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου Α.Π.Σ.
    Ξάνθης Ορφεας Puma Ξάνθης Α.Ο.
    » Άρης Αβάτου Α.Μ.Σ.
    Καβάλας Νέστος Χρυσούπολης Α.Σ.
    » Καβάλα Α.Ο.
    » Αετός Ορφανού Α.Σ.
    Δράμας Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου Γ.Σ.
    Σερρών Απόλλων Παραλιμνίου Π.Σ.
    » Μ. Αλέξανδρος Καρπερής Μ.Σ.
    » Ελπίς Σκουτάρεως Α.Σ.
    2ος όμιλος
    ΕΠΣ Σωματείο
    Μακεδονίας Μακεδονικός Α.Σ.
    » Καμπανιακος Μ.Φ.Α.Ο.
    » Λαγκαδά Α.Π.Ε.
    » Καρδίας Α.Ο.
    » Αγροτικός Αστήρ Ευόσμου ΠΜΑΣ
    Χαλκιδικής Ο Άρης Παλαιοχωρίου Α.Σ.
    Πέλλας Αλμωπός Αριδαίας Α.Π.Ο.
    » Εδεσσαϊκός Α.Σ.
    Ημαθίας Νάουσα Φ.Α.Σ.
    » Φίλιππος Αλεξάνδρειας Α.Σ.
    » Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας Α.Ο.
    Κιλκίς Κιλκισιακός Α.Ο.
    Πιερίας Πιερικός Σ.Φ.Κ.
    » Ποσειδών Ν. Πόρων Α.Ε.
    3ος όμιλος
    ΕΠΣ Σωματείο
    Κέρκυρας Λευκίμμης Α.Ε.
    Θεσπρωτίας Θεσπρωτός Α.Σ.
    » Αστέρας Παραποτάμου Α.Γ.Σ.
    Πρέβεζας-Λευκάδας Εθνικός Φιλιππιάδας Α.Π.Σ.
    » Τηλυκράτης 2014 Α.Ο.Ν.
    » Πανλευκάδιος Α.Σ.Κ.
    Άρτας Σκουφάς Κομποτίου
    Ηπείρου Δόξα Κρανούλας Α.Ε.
    Αιτωλοακαρνανίας Μπούκας-Αμφιλοχίας Παναμβρακικός Γ.Π.Σ.
    Κοζάνης Μακεδονικός Φούφα Π.Σ.
    » Καραγιαννίων Α.Ε.Π.
    Καστοριάς Καστοριάς Α.Γ.Σ.
    Φλώρινας Ο Ερμής Αμυνταίου Γ.Σ.
    4ος όμιλος
    ΕΠΣ Σωματείο
    Λάρισας Αχιλλεύς Φαρσάλων  Α.Ο.Φ.
    Τρικάλων Διγενής Νεοχωρίου  Α.Ο.
    Καρδίτσας Σελλάνων  Α.Ο.
    Θεσσαλίας Ρήγας Φεραίος  Α.Σ.
    » Ολυμπιακός Βόλου 1937 Α.Σ.
    » Η Νίκη Βόλου  Γ.Σ.
    » Αλμυρός  Γ.Σ.
    » Βόλος  Ν.Π.Σ.
    Ευρυτανίας Το Βελούχι  Α.Π.Ο.Κ.
    Φθιώτιδας Οπούντιος Μαρτίνου  Α.Σ.
    Φωκίδας Αστέρας Ιτέας  Α.Σ.
    Βοιωτίας Η Θήβα Α.Ο.
    » Αμβρυσσέας  Α.Π.Ο.
    5ος όμιλος
    ΕΠΣ Σωματείο
    Λακωνίας Ο Αστήρ Βλαχιώτη  Α.Σ.
    Κεφαλληνίας/Ιθάκης Παλληξουριακός  Α.Ο.
    Ζακύνθου Ζακυνθιακός  Α.Ο.Π.
    Μεσσηνίας Πύλου Α.Ο.Κ. Τσικλητήρας
    » Η Καλαμάτα
    Ηλείας Αστέρας Αμαλιάδας-Πανόπουλου
    » Παμβουπρασιακός Α.Ο. Βάρδας
    » Πανηλειακός Α.Ο. Πύργου
    Αχαΐας Αχαϊκή Α.Ε.
    » Διαγόρας Βραχνέϊκων  Α.Ο.
    Αρκαδίας Παναρκαδικός Α.Ο.
    » Λεωνιδίου  Α.Σ.
    6ος όμιλος
    ΕΠΣ Σωματείο
    Πειραιώς Ιωνικός Α.Ο.
    » Εθνικός Πειραιώς Ο.Φ.Π.Φ.
    » Προοδευτική Νεολαία
    » Κερατσίνι  Α.Π.Ο.
    Κορινθίας Λουτράκι Π.Α.Ο.
    » Ζευγολατιού Α.Ο.
    » Πέλοψ Κιάτου 1926  Γ.Π.Σ.
    Δωδεκανήσου Ρόδος Α.Σ.
    » Ιάλυσος Γ.Α.Σ.
    » Διαγόρας  Γ.Σ.
    Δυτικής Αττικής Ένωση Α.Ο. Πανασπροπυργιακού-Δόξας Ασπροπύργου
    7ος όμιλος
    ΕΠΣ Σωματείο
    Αργολίδας Παναργειακός  Α.Π.Ο.
    » Ερμιονίδας  Α.Ε.
    » Ερμής Κιβερίου  Α.Ο.
    Κυκλάδων Πανθηραϊκός Α.Ο.
    Ανατολικής Αττικής Τρίγλια Ραφήνας Α.Ο.
    » Θύελλα Διασταύρωσης Ραφήνας ΑΠΟ
    » Αήττητος Σπάτων  Α.Ο.
    Λέσβου Αιολικός  Α.Ε.Π.Σ.
    » Διαγόρας Αγ. Παρασκευής  Α.Ο.
    Εύβοιας Χαλκίς Α.Ο.
    » Ταμυναϊκός  Φ.Σ.Α.
    8ος όμιλος
    ΕΠΣ Σωματείο
    Αθηνών Ηλυσιακός Α.Ο.
    » Κηφισιάς Α.Ε.
    » Άγιου Ιερόθεου Α.Ο.
    » Φωστήρ  Α.Ο.
    » Αιγάλεω  Α.Ο.
    Ηρακλείου Ατσαλένιου Π.Ο.
    » Ηρόδοτος  Π.Α.Σ.Α.
    Ρεθύμνου Ερμής Ζωνιανών Α.Ο.
    » Μυλοποτάμου  Α.Ε.
    Λασιθίου Ιεράπετρας  Ο.Φ.
    Χανίων Παλαιοχώρας Α.Ο.

    • P