• Super League 2: Το καλεντάρι της σεζόν και οι εμβόλιμες

    64 προβολές
  • Η Super League 2 έχει ήδη έτοιμο το καλεντάρι της σεζόν το οποίο περιλαμβάνει και τέσσερις εμβόλιμες.

    Εφόσον δεν προκύψει κάποια άλλη ανατροπή και το πρωτάθλημα ξεκινήσει στις 17/10, η Super League 2 έχει ήδη κάνει το προγραμματισμό της για το καλεντάρι της σεζόν.

    Σε αυτό προβλέπονται και τέσσερις εμβόλιμες αγωνιστικές που θα γίνουν Τετάρτες και στις παρακάτω ημερομηνίες: 29/12, 5/1, 30/3 και 27/4.

    Αναλυτικά το καλεντάρι ανα αγωνιστική:

    ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 

    1η (17/10) 16η (20/1)
    Ολυμπιακός Β – Τρίκαλα
    Απόλλων Λάρισας – Βέροια
    Πιερικός – Θεσπρωτός
    ΑΕΛ – ΠΑΟΚ Β
    Απόλλων Πόντου – Αλμωπός Αριδαίας
    Ηρακλής – Αν. Καρδίτσας
    Νίκη Βόλου – Ξάνθη
    Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Βόλου

    2η (24/10) 17η (6/2)
    Βέροια – Ολυμπιακός Β
    Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας
    ΠΑΟΚ Β – Πιερικός
    Αλμωπός Αριδαίας – ΑΕΛ
    Αν. Καρδίτσας – Απόλλων Πόντου
    Ξάνθη – Ηρακλής
    Ολυμπιακός Βόλου – Νίκη Βόλου
    Τρίκαλα – Πανσερραϊκός

    3η (31/10) 18η (13/2)
    Ολυμπιακός Β – Θεσπρωτός
    Απόλλων Λάρισας – ΠΑΟΚ Β
    Πιερικός – Αλμωπός Αριδαίας
    ΑΕΛ – Αν. Καρδίτσας
    Απόλλων Πόντου – Ξάνθη
    Ηρακλής – Ολυμπιακός Βόλου
    Νίκη Βόλου – Πανσερραϊκός
    Τρίκαλα – Βέροια

    4η (7/11) 19η (20/2)
    ΠΑΟΚ Β – Ολυμπιακός Β
    Θεσπρωτός – Βέροια
    Νίκη Βόλου – Τρίκαλα
    Πανσερραϊκός – Ηρακλής
    Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Πόντου
    Ξάνθη – ΑΕΛ
    Αν. Καρδίτσας – Πιερικός
    Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Λάρισας

    5η (14/11) 20ή (27/2)
    Ολυμπιακός Β – Αλμωπός Αριδαίας
    Απόλλων Λάρισας – Αν. Καρδίτσας
    Πιερικός – Ξάνθη
    ΑΕΛ – Ολυμπιακός Βόλου
    Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός
    Ηρακλής – Νίκη Βόλου
    Τρίκαλα – Θεσπρωτός
    Βέροια – ΠΑΟΚ Β

    6η (21/11) 21η (6/3)
    Αν. Καρδίτσας – Ολυμπιακός Β
    Αλμωπός Αριδαίας – Βέροια
    ΠΑΟΚ Β – Θεσπρωτός
    Ηρακλής – Τρίκαλα
    Νίκη Βόλου – Απόλλων Πόντου
    Πανσερραϊκός – ΑΕΛ
    Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός
    Ξάνθη – Απόλλων Λάρισας

    7η (28/11) 22η (13/3)
    Ολυμπιακός Β – Ξάνθη
    Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Βόλου
    Πιερικός – Πανσερραϊκός
    ΑΕΛ – Νίκη Βόλου
    Απόλλων Πόντου – Ηρακλής
    Τρίκαλα – ΠΑΟΚ Β
    Θεσπρωτός – Αλμωπός Αριδαίας
    Βέροια – Αν. Καρδίτσας

    8η (5/12) 23η (20/3)
    Ολυμπιακός Βόλου – Ολυμπιακός Β
    Ξάνθη – Βέροια
    Αν. Καρδίτσας – Θεσπρωτός
    Αλμωπός Αριδαίας – ΠΑΟΚ Β
    Απόλλων Πόντου – Τρίκαλα
    Ηρακλής – ΑΕΛ
    Νίκη Βόλου – Πιερικός
    Πανσερραϊκός – Απόλλων Λάρισας

    9η (12/12) 24η (27/3)
    Ολυμπιακός Β – Πανσερραϊκός
    Απόλλων Λάρισας – Νίκη Βόλου
    Πιερικός – Ηρακλής
    ΑΕΛ – Απόλλων Πόντου
    Τρίκαλα – Αλμωπός Αριδαίας
    ΠΑΟΚ Β – Αν. Καρδίτσας
    Θεσπρωτός – Ξάνθη
    Βέροια – Ολυμπιακός Βόλου

    10η (19/12) 25η (30/3)
    Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Β
    Πανσερραϊκός – Βέροια
    Ολυμπιακός Βόλου – Θεσπρωτός
    Ξάνθη – ΠΑΟΚ Β
    Αν. Καρδίτσας – Αλμωπός Αριδαίας
    ΑΕΛ – Τρίκαλα
    Απόλλων Πόντου – Πιερικός
    Ηρακλής – Απόλλων Λάρισας

    11η (29/12) 26η (3/4)
    Ολυμπιακός Β – Ηρακλής
    Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου
    Πιερικός – ΑΕΛ
    Τρίκαλα – Αν. Καρδίτσας
    Αλμωπός Αριδαίας – Ξάνθη
    ΠΑΟΚ Β – Ολυμπιακός Βόλου
    Θεσπρωτός – Πανσερραϊκός
    Βέροια – Νίκη Βόλου

    12η (5/1) 27η (10/4)
    Απόλλων Πόντου – Ολυμπιακός Β
    Ηρακλής – Βέροια
    Νίκη Βόλου – Θεσπρωτός
    Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Β
    Ολυμπιακός Βόλου – Αλμωπός Αριδαίας
    Ξάνθη – Αν. Καρδίτσας
    Πιερικός – Τρίκαλα
    ΑΕΛ – Απόλλων Λάρισας

    13η (9/1) 28η (17/4)
    Ολυμπιακός Β – ΑΕΛ
    Απόλλων Λάρισας – Πιερικός
    Τρίκαλα – Ξάνθη
    Αν. Καρδίτσας – Ολυμπιακός Βόλου
    Αλμωπός Αριδαίας – Πανσερραϊκός
    ΠΑΟΚ Β – Νίκη Βόλου
    Θεσπρωτός – Ηρακλής
    Βέροια – Απόλλων Πόντου

    14η (16/1) 29η (27/4)
    Πιερικός – Ολυμπιακός Β
    ΑΕΛ – Βέροια
    Απόλλων Πόντου – Θεσπρωτός
    Ηρακλής – ΠΑΟΚ Β
    Νίκη Βόλου – Αλμωπός Αριδαίας
    Πανσερραϊκός – Αν. Καρδίτσας
    Ολυμπιακός Βόλου – Ξάνθη
    Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα

    15η (23/1) 30ή (1/5)
    Ολυμπιακός Β – Απόλλων Λάρισας
    Τρίκαλα – Ολυμπιακός Βόλου
    Ξάνθη – Πανσερραϊκός
    Αν. Καρδίτσας – Νίκη Βόλου
    Αλμωπός Αριδαίας – Ηρακλής
    ΠΑΟΚ Β – Απόλλων Πόντου
    Θεσπρωτός – ΑΕΛ
    Βέροια – Πιερικός

    Σε ότι αφορά τα μπαράζ ο προγραμματισμός είναι για τις παρακάτω ημερομηνίες: 08.05.22 και 15.05.22.

    Mikriliga.com

    • P