• Τα αποτελέσματα και ο επόμενος αντίπαλος

    1261 προβολές
  • Δείτε τα αποτελέσματα στον 3ο, αλλά και στους υπόλοιπους ομίλους.

    Σήμερα:
    Θεσπρωτός – ΟΦ Αγίου Ματθαίου  2-0

    Τηλυκράτης – Νέος Αμφίλοχος  2-2 παρ, 4-5 πεν

    Θρίαμβος Σερβιανών – Φιλέλληνες Πέτα  2-0

    Πυρσός Γρεβενών – Ηρακλής Πολυκάρπης  0-2

    Οι κιτρινόμαυροι θα βρουν στον επόμενο γύρο τον κυπελλούχο Καστοριάς, Ηρακλή Πολυκάρπης, ο οποίος πέρασε σήμερα με νίκη, 2-0, από τα Γρεβενά.

    2η αγωνιστική (25/4)

    Θεσπρωτός – Ηρακλής Πολυκάρπης

    Θρίαμβος Σερβιανών – Νέος Αμφίλοχος

    Τα αποτελέσματα στους υπόλοιπους ομίλους:

    1ος  Όμιλος

    Καβάλα – Θράκη Φερών  2-0

    ΑΕ Καλαμπακίου – Δόξα Προσκυνητών  4-1

    Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου  5-1

    2η αγωνιστική (25/4)

    Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα

    Χωρίς αγώνα : ΑΕ Καλαμπακίου

    2ος όμιλος

    Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Δόξα Μαυροβουνίου  3-1

    ΝΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Ερμής Αμυνταίου  0-1

    Αναγέννηση Πλαγιάς – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  2-1 παρ

    2η αγωνιστική (25/4)

    Αναγέννηση Πλαγιάς – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

    Χωρίς αγώνα : Ερμής Αμυνταίου

     

    4ος Όμιλος

    Αστέρας Ιτέας – Διγενής Νεοχωρίου  2-0

    ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου  1-2 παρ

    Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Καλοποδίου  1-0

    2η αγωνιστική (25/4)

    Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αστέρας Ιτέας

    Χωρίς αγώνα : ΑΟ Σελλάνων ή Νίκη Βόλου

    5ος όμιλος

    Παλληξουριακός – ΑΟ Τσιλιβή  (25/4)

    Αστέρας Αμαλιάδας – Παναρκαδικός  (25/4)

    6ος όμιλος

    Ηρακλής Ελευσίνας – AE Κηφισιάς (25/4)

    ΑΕ ΔΙ.ΑΣ. Κω – ΑΟ Καραβάς (25/4)

    7ος όμιλος

    Θύελλα Καμαρίου – ΑΟ Χαλκίς  4-0

    Αργοναύτης Νέας Κίου – Δάφνη Δαφνώνα (18/4)

    Αιολικός – Θύελλα Ραφήνας  0-2 παρ

    Χωρίς αγώνα : ΑΕ Βαθυλάκκου

    2η αγωνιστική (25/4)

    Θύελλα Ραφήνας – Αργοναύτης Νέας Κίου ή Δάφνη Δαφνώνα

    Θύελλα Καμαρίου – ΑΕ Βαθυλλάκου

    8ος όμιλος

    ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΟ Παλαιόχωρας (25/4)

    Επισκοπή – ΠΑΝΟ Μαλλίων (25/4)

    • P