• Τα ματς του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑΝΑ

    401 προβολές
  • Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές του Σ/Κ (10-11/10) στα γήπεδα της Ανατολικής Αττικής.

    Α Κατηγορία – 1oς ομιλος
    (5η αγωνιστική)
    Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα Διαιτητές
    ΚΡΥΟΝΕΡΙ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Κρυονερίου Σάββατο 16:15 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
    ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡ. Ανθούσας Σάββατο 16:15 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
    ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Σάββατο 16:15 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
    ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧ. – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 16:15 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
    ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 16:15 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
    Α Κατηγορία – 2oς ομιλος
    (5η αγωνιστική)
    ΑΝΟΙΞΗ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦ. Άνοιξης Σάββατο 16:15 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
    ΣΤΑΜΑΤΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦ. Σταμάτας Σάββατο 16:15 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
    ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Καλυβίων Κυριακή 16:15 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
    ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ Αγ. Μαρίνας Κυριακή 16:15 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
    ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΟΡΩΠΙ Βούλας Κυριακή 16:15 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
    Β Κατηγορία
    (6η αγωνιστική)
    ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚ. – ΩΡΩΠΟΣ Παλ. Φώκαιας Σάββατο 16:15 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
    ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Λαυρίου Σάββατο 16:15 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
    ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 16:15 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
    ΚΕΡΑΤΕΑ – ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κερατέας Κυριακή 16:15 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
    ΡΑΜΝΟΥΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣ. Γραμματικού Κυριακή 16:15 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡ. – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘ. Βάρης Κυριακή 16:15 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
    ΓΕΡΑΚΑΣ – ΑΥΛΩΝΑ Γέρακα Κυριακή 16:15 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
    Γ Κατηγορία
    (4η αγωνιστική)
    ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γέρακα Σάββατο 16:15 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
    ΔΙΟΝΥΣΟΣ  – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Διονύσου Σάββατο 16:15 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
    ΣΥΚΑΜΙΝΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ Συκαμίνου Κυριακή 16:15 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
    ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 16:15 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
    ΠΑΙΑΝΙΑ – ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡ. Παιανίας Κυριακή 16:15 ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
    ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΟΡ. Αγίας Άννας Κυριακή 16:15 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

    • P