• Το πρόγραμμα στον όμιλο των ομάδων της Ηπείρου

    104 προβολές
  • Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση της Γ΄ Εθνικής.

    Οι όμιλοι είναι 7. Θα προβιβαστούν στην Super League 2, τέσσερις ομάδες μέσω μπαράζ μεταξύ των 7 πρωταθλητών και θα υποβιβαστούν συνολικά 32 ομάδες.

    Αναλυτικά το πρόγραμμα του 4ου ομίλου όπου συμμετέχουν οι ομάδες της Ηπείρου:

    1η αγωνιστική
    Εθνικός Σκουλικάδου  – Αίας Γαστούνης
    Διαγόρας Βραχνέικων  – Τηλυκράτης
    Αναγέννηση Άρτας  – Παναιγιάλειος
    Ναυπακτιακός Αστέρας  – ΑΟ Διαβολιτσίου
    Αχέρων Καναλακίου  – Παναχαϊκή
    Αμβρακικός Λουτρού  – ΠΑΟ Βάρδας
    Ρεπό: Παναγρινιακός
    2η αγωνιστική
    Παναγρινιακός  – Εθνικός Σκουλικάδου
    Αίας Γαστούνης  – Διαγόρας Βραχνέικων
    Τηλυκράτης  – Ναυπακτιακός Αστέρας
    Παναιγιάλειος  – Αχέρων Καναλακίου
    ΑΟ Διαβολιτσίου  – Αμβρακικός Λουτρού
    Παναχαϊκή  – ΠΑΟ Βάρδας
    Ρεπό: Αναγέννηση Άρτας
    3η αγωνιστική
    Εθνικός Σκουλικάδου  – Διαγόρας Βραχνέικων
    Αναγέννηση Άρτας  – Παναγρινιακός
    Ναυπακτιακός Αστέρας  – Αίας Γαστούνης
    Αμβρακικός Λουτρού  – Τηλυκράτης
    ΠΑΟ Βάρδας  – Παναιγιάλειος
    Παναχαϊκή  – ΑΟ Διαβολιτσίου
    Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου
    4η αγωνιστική
    Αναγέννηση Άρτας  – Εθνικός Σκουλικάδου
    Διαγόρας Βραχνέικων  – Ναυπακτιακός Αστέρας
    Παναγρινιακός  – Αχέρων Καναλακίου
    Αίας Γαστούνης  – Αμβρακικός Λουτρού
    Τηλυκράτης  – Παναχαϊκή
    Παναιγιάλειος  – ΑΟ Διαβολιτσίου
    Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας
    5η αγωνιστική
    Εθνικός Σκουλικάδου  – Ναυπακτιακός Αστέρας
    Αχέρων Καναλακίου  – Αναγέννηση Άρτας
    Αμβρακικός Λουτρού  – Διαγόρας Βραχνέικων
    ΠΑΟ Βάρδας  – Παναγρινιακός
    Παναχαϊκή  – Αίας Γαστούνης
    Παναιγιάλειος  – Τηλυκράτης
    Ρεπό: ΑΟ Διαβολιτσίου
    6η αγωνιστική
    Αχέρων Καναλακίου  – Εθνικός Σκουλικάδου
    Ναυπακτιακός Αστέρας  – Αμβρακικός Λουτρού
    Αναγέννηση Άρτας  – ΠΑΟ Βάρδας
    Διαγόρας Βραχνέικων  – Παναχαϊκή
    Παναγρινιακός  – ΑΟ Διαβολιτσίου
    Αίας Γαστούνης  – Παναιγιάλειος
    Ρεπό: Τηλυκράτης
    7η αγωνιστική
    Εθνικός Σκουλικάδου  – Αμβρακικός Λουτρού
    ΠΑΟ Βάρδας  – Αχέρων Καναλακίου
    Παναχαϊκή  – Ναυπακτιακός Αστέρας
    ΑΟ Διαβολιτσίου  – Αναγέννηση Άρτας
    Παναιγιάλειος  – Διαγόρας Βραχνέικων
    Τηλυκράτης  – Παναγρινιακός
    Ρεπό: Αίας Γαστούνης
    8η αγωνιστική
    ΠΑΟ Βάρδας  – Εθνικός Σκουλικάδου
    Αμβρακικός Λουτρού  – Παναχαϊκή
    Αχέρων Καναλακίου  – ΑΟ Διαβολιτσίου
    Ναυπακτιακός Αστέρας  – Παναιγιάλειος
    Αναγέννηση Άρτας  – Τηλυκράτης
    Παναγρινιακός  – Αίας Γαστούνης
    Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων
    9η αγωνιστική
    Εθνικός Σκουλικάδου  – Παναχαϊκή
    ΑΟ Διαβολιτσίου  – ΠΑΟ Βάρδας
    Παναιγιάλειος  – Αμβρακικός Λουτρού
    Τηλυκράτης  – Αχέρων Καναλακίου
    Αίας Γαστούνης  – Αναγέννηση Άρτας
    Διαγόρας Βραχνέικων  – Παναγρινιακός
    Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας
    10η αγωνιστική
    ΑΟ Διαβολιτσίου  – Εθνικός Σκουλικάδου
    Παναχαϊκή  – Παναιγιάλειος
    ΠΑΟ Βάρδας  – Τηλυκράτης
    Αχέρων Καναλακίου  – Αίας Γαστούνης
    Ναυπακτιακός Αστέρας  – Παναγρινιακός
    Αναγέννηση Άρτας  – Διαγόρας Βραχνέικων
    Ρεπό: Αμβρακικός Λουτρού
    11η αγωνιστική
    Εθνικός Σκουλικάδου  – Παναιγιάλειος
    Τηλυκράτης  – ΑΟ Διαβολιτσίου
    Αίας Γαστούνης  – ΠΑΟ Βάρδας
    Παναγρινιακός  – Αμβρακικός Λουτρού
    Διαγόρας Βραχνέικων  – Αχέρων Καναλακίου
    Ναυπακτιακός Αστέρας  – Αναγέννηση Άρτας
    Ρεπό: Παναχαϊκή
    12η αγωνιστική
    Τηλυκράτης  – Εθνικός Σκουλικάδου
    ΑΟ Διαβολιτσίου  – Αίας Γαστούνης
    Παναχαϊκή  – Παναγρινιακός
    ΠΑΟ Βάρδας  – Διαγόρας Βραχνέικων
    Αμβρακικός Λουτρού  – Αναγέννηση Άρτας
    Αχέρων Καναλακίου  – Ναυπακτιακός Αστέρας
    Ρεπό: Παναιγιάλειος
    13η αγωνιστική
    Αίας Γαστούνης  – Τηλυκράτης
    Παναγρινιακός  – Παναιγιάλειος
    Διαγόρας Βραχνέικων  – ΑΟ Διαβολιτσίου
    Αναγέννηση Άρτας  – Παναχαϊκή
    Ναυπακτιακός Αστέρας  – ΠΑΟ Βάρδας
    Αμβρακικός Λουτρού  – Αχέρων Καναλακίου
    Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου

    Photo Credits: Sportime24.gr

    • P