• Το πρόγραμμα στον 4ο όμιλο της Γ’ Εθνικής

    206 προβολές

    Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του 4ου ομίλου.

    Η πρεμιέρα έχει οριστεί για τις 22/9 ενώ το πρωτάθλημα θα ολοκληρωθεί 29 Μαρτίου 2020.

    1η αγωνιστική 14η

    Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΟ Ανατολής

    Θιναλιακός-Μακεδονικός Φούφα

    Απόλλων Ευπαλίου-ΑΕ Λευκίμμης

    ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-ΑΕ Μεσολογγίου

    Αχέρων Καναλακίου-Σούλι Παραμυθιάς

    ΠΑΣ Πρέβεζα-Ναυπακτιακός Αστέρας

    Αναγέννηση Άρτας-Αστέρας Ιτέας

    2η αγωνιστική 15η

    Θιναλιακός-Τηλυκράτης Λευκάδας

    ΑΟ Ανατολής-Απόλλων Ευπαλίου

    Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

    ΑΕ Λευκίμμης-Αχέρων Καναλακίου

    ΑΕ Μεσολογγίου-ΠΑΣ Πρέβεζα

    Σούλι Παραμυθιάς-Αναγέννηση Άρτας

    Ναυπακτιακός Αστέρας-Αστέρας Ιτέας

    3η αγωνιστική 16η

    Τηλυκράτης Λευκάδας-Απόλλων Ευπαλίου

    ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Θιναλιακός

    Αχέρων Καναλακίου-ΑΟ Ανατολής

    ΠΑΣ Πρέβεζα-Μακεδονικός Φούφα

    Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Λευκίμμης

    Αστέρας Ιτέας-ΑΕ Μεσολογγίου

    Ναυπακτιακός Αστέρας-Σούλι Παραμυθιάς

    4η αγωνιστική 17η

    ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Τηλυκράτης Λευκάδας

    Απόλλων Ευπαλίου-Αχέρων Καναλακίου

    Θιναλιακός-ΠΑΣ Πρέβεζα

    ΑΟ Ανατολής-Αναγέννηση Άρτας

    Μακεδονικός Φούφα-Αστέρας Ιτέας

    ΑΕ Λευκίμμης-Ναυπακτιακός Αστέρας

    ΑΕ Μεσολογγίου-Σούλι Παραμυθιάς

    5η αγωνιστική 18η

    Τηλυκράτης Λευκάδας-Αχέρων Καναλακίου

    ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

    Αναγέννηση Άρτας-Απόλλων Ευπαλίου

    Αστέρας Ιτέας-Θιναλιακός

    Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΟ Ανατολής

    Σούλι Παραμυθιάς-Μακεδονικός Φούφα

    ΑΕ Μεσολογγίου-ΑΕ Λευκίμμης

    6η αγωνιστική 19η

    ΠΑΣ Πρέβεζα-Τηλυκράτης Λευκάδας

    Αχέρων Καναλακίου-Αναγέννηση Άρτας

    ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Αστέρας Ιτέας

    Απόλλων Ευπαλίου-Ναυπακτιακός Αστέρας

    Θιναλιακός-Σούλι Παραμυθιάς

    ΑΟ Ανατολής-ΑΕ Μεσολογγίου

    Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Λευκίμμης

    7η αγωνιστική 20η

    Τηλυκράτης Λευκάδας-Αναγέννηση Άρτας

    Αστέρας Ιτέας-ΠΑΣ Πρέβεζα

    Ναυπακτιακός Αστέρας-Αχέρων Καναλακίου

    Σούλι Παραμυθιάς-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

    ΑΕ Μεσολογγίου-Απόλλων Ευπαλίου

    ΑΕ Λευκίμμης-Θιναλιακός

    Μακεδονικός Φούφα-ΑΟ Ανατολής

    8η αγωνιστική 21η

    Αστέρας Ιτέας-Τηλυκράτης Λευκάδας

    Αναγέννηση Άρτας-Ναυπακτιακός Αστέρας

    ΠΑΣ Πρέβεζα-Σούλι Παραμυθιάς

    Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Μεσολογγίου

    ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-ΑΕ Λευκίμμης

    Απόλλων Ευπαλίου-Μακεδονικός Φούφα

    Θιναλιακός-ΑΟ Ανατολής

    9η αγωνιστική 22η

    Τηλυκράτης Λευκάδας-Ναυπακτιακός Αστέρας

    Σούλι Παραμυθιάς-Αστέρας Ιτέας

    ΑΕ Μεσολογγίου-Αναγέννηση Άρτας

    ΑΕ Λευκίμμης-ΠΑΣ Πρέβεζα

    Μακεδονικός Φούφα-Αχέρων Καναλακίου

    ΑΟ Ανατολής-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

    Απόλλων Ευπαλίου-Θιναλιακός

    10η αγωνιστική 23η

    Σούλι Παραμυθιάς-Τηλυκράτης Λευκάδας

    Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΕ Μεσολογγίου

    Αστέρας Ιτέας-ΑΕ Λευκίμμης

    Αναγέννηση Άρτας-Μακεδονικός Φούφα

    ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΟ Ανατολής

    Αχέρων Καναλακίου-Θιναλιακός

    ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Απόλλων Ευπαλίου

    11η αγωνιστική 24η

    Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Μεσολογγίου

    ΑΕ Λευκίμμης-Σούλι Παραμυθιάς

    Μακεδονικός Φούφα-Ναυπακτιακός Αστέρας

    ΑΟ Ανατολής-Αστέρας Ιτέας

    Θιναλιακός-Αναγέννηση Άρτας

    Απόλλων Ευπαλίου-ΠΑΣ Πρέβεζα

    Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

    12η αγωνιστική 25η

    ΑΕ Λευκίμμης-Τηλυκράτης Λευκάδας

    ΑΕ Μεσολογγίου-Μακεδονικός Φούφα

    Σούλι Παραμυθιάς-ΑΟ Ανατολής

    Ναυπακτιακός Αστέρας-Θιναλιακός

    Αστέρας Ιτέας-Απόλλων Ευπαλίου

    Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

    ΠΑΣ Πρέβεζα-Αχέρων Καναλακίου

    13η αγωνιστική 26η

    Τηλυκράτης Λευκάδας-Μακεδονικός Φούφα

    ΑΟ Ανατολής-ΑΕ Λευκίμμης

    Θιναλιακός-ΑΕ Μεσολογγίου

    Απόλλων Ευπαλίου-Σούλι Παραμυθιάς

    ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Ναυπακτιακός Αστέρας

    Αχέρων Καναλακίου-Αστέρας Ιτέας

    Αναγέννηση Άρτας-ΠΑΣ Πρέβεζα

     

    Print Friendly, PDF & Email
  • Προτεινόμενο
    Προτεινόμενο
    Στο Καναλάκι θα αγωνιστεί στην πρεμιέρα της Γ Εθνικής το…