• Βίντεο Highlights: Ατρόμητος – Λαμπανίτσα 4-1

808 προβολές
  • Επιβεβαίωσε τον τίτλο του φαβορί ο Ατρόμητος Σαγιάδας. Δείτε το βίντεο με τα στιγμιότυπα.

Η ομάδα του Φώτη Βαλάκου μετά από ένα στείρο πρώτο ημίχρονο (0-0) στην επανάληψη άλλαξε άρδην την εικόνα της και πετυχαίνοντας τρία γκολ στο πρώτο εικοσάλεπτο του β΄ημιχρόνου με τους Άγγελο Λιώνη (2) και Ζώη Παύλου  καθάρισε την υπόθεση νίκη.
    Οι φιλοξενούμενοι μείωσαν προσωρινά με τον αρχηγό τους Σταύρο Δημητρίου στο 70΄ αλλά δέκα λεπτά αργότερα ο Αλέξης Μπουτάσης διαμόρφωσε το τελικό 4-1 δίνοντας μια ευρεία νίκη στην ομάδα του.

Ατρόμητος: Ουσταμουράτογλου, Τσώτος (65΄Μπουτάσης Α.), Μήτρος, Παύλου, Βαλάκος (75΄Φερεντίνος Κ.), Λιώνης, Παπανικολάου, Φερεντίνος Β. (68΄Αντωνίου), Τσανάκας, Ζαφείρης (55΄Αλέξης), Φερεντίνος Σ.
    Λαμπανίτσα: Αθανασίου, Κουνέλης, Τζάνης, Τζώρτζης, Κατσαρός, Τζάνης Α. (Δήμου Βαγ.), Δημητρίου Β., Ντάσκας, Βασιλείου, Δημητρίου Σ., Βαγγελής Π. (Διαμάντης Χρ.)

Τα καλύτερα στιγμιότυπα του αγώνα. Κάμερα: Γιάννης Βρακάς: