• Βίντεο Highlights: Παραμυθιά – Μαζαρακιά 3-0

1062 προβολές
  •  Μία “ντουζίνα” νίκες η Παραμυθιά και συνεχίζει…

Χωρίς να απειληθεί σε κανένα σημείο του παιχνιδιού η Παραμυθιά πήρε την 12η σερί της νίκη στο πρωτάθλημα με 3-0 απέναντι στην Μαζαρακιά και διατηρήθηκε στην κορυφή με +6.
    Το σκορ για τους πράσινους άνοιξε το Διαμαντής Βένος στο 13ο λεπτό με τον Σπύρο Διαμάντη να διπλασιάζει τα τέρματα της ομάδας του πέντε λεπτά πριν την λήξη του πρώτου ημιχρόνου. Το τελικό 3-0 διαμόρφωσε ο Νίκος Μπουκουβάλας στο 69΄.
    Φωτογραφίες: Λευτέρης ΤζώρτζηςΣούλι Παραμυθιάς (Βέρμπης): Παπαγεωργίου, Τάσιος, Ντούμας (75΄ Σιώχος), Διαμάντης, Βένος, Τσάγκας (45΄Βάσιος), Μπουκουβάλας (70΄Ντάνης), Γεωργάκης, Γαλάνης Θ., Ντόκος, Χαντζάρας (55΄Κύργιος).
    Μαζαρακιά (Βασιλάκης): Λώλος, Μπάλλας Αγ., Τζάνης, Μπράγκας, Τιφτικίδης, Χαλκής, Λάμπρου, Αναστασίου, Γκαμπρέλας Σπ., Λώλας, Βέρμπης.

Δείτε το βίντεο τα καλύτερα στιγμιότυπα (κάμερα για το theball.gr Γιάννης Βρακάς)